Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wgrywał :> ... Napisz na PW z czym masz problem.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wgrywal.. zwlaszcza symbiany i WM:) Na n95-2 fajnie chodzi:) w razie czego pisz na PW

Opublikowano

wgrywał....GARMINA na symbianie (N95 8GB)

Opublikowano

Panowie mam N95 ale srebrna, jakiego garmina polecacie?

a moze pozyczylbym komus telefon i wgralby mi wlasnorecznie, bo ja probowalem ale nie udalo mi sie

Nie chcę się raz jeszcze denerwować.

Pomoże ktoś?

Opublikowano

na kazdego symbiana mozna wgrac takie cus?:D

Opublikowano

A jakiego masz symbiana? Albo, jaki "felieton"? :>

Opublikowano

http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/204152-rapidshare-garmin-mobile-xt-nawigacja-dla.html

tu jest wszystko

TOPOR - na każdego, tylko trzeba cierpliwości do Garmina na symbianie.

Mam N95 8GB więc nie jest to stary telefon a zanim się wszystko odpali to się już jest na miejscu.

Istnieje też możliwość że Garmin na symbianie chodzi szybko - tylko :audi: jest szybsze :> i garmin nie daje rady

Opublikowano

Mi jakoś Nokia Maps bardziej pasuje. Szczególnie wersja 3.0, choć to beta dopiero.

:decayed: Rymnęło mi się.

Opublikowano

hehe no to na moim telefonie bedzie to slaaabo chodzilo... a dokladnie NOkia E51

Opublikowano

Garmin będzie działał, tylko musisz mieć zewnętrzny moduł GPS.

Opublikowano
  • Autor

03b030fd8f.jpeg

Zlot CultStyle.de - Rothenburg Niemcy

18.04.2009

Jak co roku ekipa Cultstyle.de organizuje zlot otwarty dla wszelkich aut. Odbywa sie on nie wiecej niz 99km od ZG, w miejscowosci Rotenburg, droga do Zar i pozniej juz prawie na miejscu. Wjazd 3 euro. Mysle, ze warto sie wybrac. Z Zg szykuje sie pare wozków wiec jesli ktos jest chetny lecmy razem.

Strona organizatorów: http://www.cult-style.de/

Galeria z ubieglego roku: http://www.cult-style.de/...ry&id=42&page=1

Plan imprezy

- Show & Shine Contest z pucharami dla 10 najlepszych aut,

- 'cult-style'-konkurs na najlepiej odszykowany samochód w stylu "cult", nagrody dla 5 najlepszych aut,

- DriftShow (planowany)

- zawody na 1/4 mili

- stoiska firmowe

- oprawa muzyczna

- zarcie i picie

Impreza odbywa sie na lotnisku obok ktorego znajduje sie takze muzem lotnictwa, jest na co popatrzec :)

JA LECE... kto chce tez to dawac info to wyjedziemy w duzo aut z zg

Opublikowano

no no ciekawe może też sie wybiore,jeszcze nie wiem, ale kusząca propozycja :mysli: :mysli: :good:

Opublikowano

ja mam rzut beretem więc pewnie będę[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 18:06_________________________________________________Rotenburg który znam jest :gwizdanie: albo jeszcze dalej

pewnie chodziło o ROTHENBURG

Opublikowano

chodzi o ten chyba koło Zgorzelca

rothenbugrów jak psów;p

dokładnie wg google earth Dystans: 87,5 km (około 1 godz. 29 min) ;Ds

Opublikowano

jorg... dobry podbis:D

Opublikowano

:D dobry, dobry

ps: jutro pewnie przyjdzie upragniona szlifierka wiec bedzie "carbon dyfuzor cuting" :naughty:

Opublikowano

a u nas kużwa jak zwykle cisza przed burza chyba :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: siemano chłopy :hi: :hi:

Opublikowano

no siema siema!!!

jest opcja:D zbieramu gruba ekipe na niedziele:D wiec postarajcie sie byc wszyscy:Di jak macie jakis znajomkow z Audi to tez niech wbijaja;)

Opublikowano

Ale czemu wszyscy sei upieraja na Garmina przeciez jest jeszcze nowy MCGUIDER, potem Navigon, no i copilot7 z bardzo ciekawymi opcjami takze Garmin nie jest jedynym wyjsciem.

Pozdrawiam:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.