Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chlopaki!!

w razie czego mam do opchniecia gwint KW do audi 80.

stan bdb.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Ja dzisiaj zakupiłem Tempo i przy dobrej pogodzie sie zrobi polerke :tongue4: a jak założe felgi to sie pojawie na zlocie :gwizdanie:
Opublikowano

tempo nie jest do polerki.

Opublikowano

tempo nie jest do polerki.

no pewnie bo za słaba, nią można sobie tyłek pomasować :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

hehe dobrze wiedzieć :) to co jest dobre?

Opublikowano

:hi:

ma ktos moze ksiązke obsługi albo instrukcje na zbyciu? bo kurcze niedostalem zadnych papierow :confused4: przy zakupie po za dowodem i kartą pojazdu...

zwłaszcza chodzi mi o klime zeby dobrze obsługiwac...

pzdr :kox:

Opublikowano

koledzy powiecie ile mogę wsiąść za przednie sprężyny obniżające te co miałem w audi, bo mam kupca a nie wiem ile mu powiedzieć ??? :mysli:

Opublikowano

a patrzyłeś po ile chodzą na ALLEGRO lub na eBAY-u ?

Opublikowano

Witam :>

koledzy znacie namiary na jakiś warsztacik gdzie można kupić i zamontować XENONY najlepiej to Zielona Góra - okolice

dz. :>

Opublikowano

chodzi Ci o całe lampy czy tylko o palniki xen. zamiast żarówek ?

Opublikowano

chodzi mi o same palnik-xenon - lampy soczewkowe mam :cool1:

Opublikowano

Jeśli chodzi o same palniki to allegro

a montaż wykonasz sam, wystarcz zamienić żarówki na palniki i zamontować (najlepiej przykręcić) przetwornice.

Montowałem kiedyś w toyce, którą jeździ żonka i zajęło mi to 40 minut

Chłopaki mają założone wiec pewnie mogą powiedzieć więcej na temat montażu w :audi:

Opublikowano

OK :good: dzięki spróbuje sam to zamontować

Opublikowano

nie wiem czy dzisiaj będę - jadę do Międzyrzecza i nie wiem o której będę wracał :kwasny:

Jak się uda to moja żonka przyjedzie "Kojotem Karollem"

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie będzie :embarrassed:, ale za tydzień będę już miał zamówione oponki (mam nadzieję) i na 100% się pojawię :)

Opublikowano

:hi:

jaki olej polecacie do 1,8t przy przebiegu 195tys?? musze wymienic a niemam kartki z poprzedniej wymiany... :angry:

Opublikowano
  • Autor

a ja tam bede ;p

topor pewnie tez

i s3 bedzie

na nowych felach znowu i z poprawionym audio heheh[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 14:51_________________________________________________+ nowa kiera + nowa galka + nowe emblematy

( z nowego s3 )[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 14:52_________________________________________________glowne haslo dziesiejszego zlotu to:

"lepiej ciagnac niz pchac" ;]

Opublikowano

no i lubuskie ruszylo:) dajcie znac kiedy to przyjedizemy do Was do zielonej ze szprotawy:)

Opublikowano

w każdą niedzielę o 18:00 pod Carrefourem[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 09:27_________________________________________________

"lepiej ciagnac niz pchac" ;]

miałeś chyba na myśli "lepiej pchać niż ciągnąć" ???????

chyba że na spociku się działo coś o czym nie wiem :polew:

Opublikowano
  • Autor

konian

za tydzien ci wytlumacze dlaczego

lepiej ciagnac niz pchac

malin mi to powiedzial i rzeczywiscie tak jest lepiej ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.