Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no pięknie dziękuję:)

ja za 2h już się wybieram do ZG więc w Niedziele na pewno zajadę spotkać się z Wami;)

jak ktoś potrzebuje jakąś przesyłkę dostarczyć do ZG to pisać PW, mogę zawieść ;)

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bedi

Siema men, jak posiadasz CB to my z Konianem zaprowadzimy Cię na takie łąki i góry zielone że zostaniesz z nami na spotach a z panną na zawsze! :gwizdanie: :> :polew:

Opublikowano

HEHE ano CB jeszcze nie posiadam ale zamierzam sobie sprawić :evil:

Opublikowano

CB zwraca się już za "pierwszym razem" :polew:

Opublikowano

CB zwraca się już za "pierwszym razem" :polew:

bez wątpienia:)

qrcze ale lipna droga jest z Wrocka do ZG. Co chwila swiatła, zwolnienia normalnie jechałem tyle co pociąg :)

ale przynajmniej wiem jedno 190km moja zielona strzała leci :naughty:i to nie był koniec ( jakieś baranki mi zajechały drogę)

Opublikowano

CB zwraca się już za "pierwszym razem" :polew:

Gdyby nie CB nie miałbym :audi::a4fan:;) :> :dance2:!!!

Kto będzie jutro, na spocie?

Ja napiszę bez wahania, że będą dwa (fajne i ładne) chłopaki z Żagania.

Mam także nadzieje że jutro zobaczymy Pawła w TT (Totalnie Trzeźwego)!

A będzie Malina bo napiłbym się z nim wina?

Opublikowano

Bluesman zjazd homoseksualistow ze piszesz ze beda fajne i ladne chlopaki.

Topor,Pawel S3 i ja bede na pewno, malina podejzewam ze tez sie pojawi.

Opublikowano

No i ja też będę :)

Opublikowano

Bluesman zjazd homoseksualistow ze piszesz ze beda fajne i ladne chlopaki.

Siema men!

A nie pomyślałeś że jakieś dziewczyny będą czytać ten wątek? :shocked: A jak jakies na studia planują do Zielonej przyjechać właśnie :a4fan: chłopaku? Trzeba myśleć przyszłościowo :polew: A teraz to już chyba wszysko spaliłeś Ty :evil:

Wiesiu a maluch nie zmieści się do Twojego Avanta? Obiecałeś mi przecież że będę mógł posiedzieć w nim....

Opublikowano

Oj... avant ma bagażniczek bardzo skromniutki, a maluszek nie wiem czy doczłapałby do Zielonej o własnych siłach :tongue4: Takie wycieczki już mu nie służą.

Opublikowano

i ja też będę :)

nawet dziś byłem koło Carrefoura :>

Opublikowano

To super przynajmniej wiesz jak dojechac.

Opublikowano

Było SUPER!!! Frekwencja dopisała. Jeśli tak dalej będzie, to musimy pomyśleć o innym miejscu :wink4:

Opublikowano

makro!:)

Opublikowano

Makro jest dla BMW :thumbdown:

Duzo miejsca w niedziele jest na parkingu na Auchanie. Moze tam

Opublikowano

oo i tam mozna cien uswiadczyc... wiec niech tak bedzie!!;)

Opublikowano

Makro jest dla BMW :thumbdown:

BMW dzisiaj dało pokaz cofania kabrioletem :polew:

Opublikowano
  • Autor

zmiana godziny z 18:00 na 16:00

przypominam za tydzien o 16:00 pod carrefourem!!!!

zmiencie sobie godzine w podpisach zeby nie bylo nieporozumien!

Opublikowano

no musze powiedzieć że jak na mój 1 spocik to było bardzo ciekawie :)

Poznałem spoko ludzi dowiedziałem się ciekawych rzeczy

oby tak dalej oby tak dalej ;)

Opublikowano

to w końcu gdzie bedzie następny spocik ?

A - carrefour 16.00

B - carrefour 18.00

C - auchan 16.00

D - auchan 18.00

:decayed:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 10:28_________________________________________________starcode właśnie zobaczyłem na zdjęciach że na spocie mieliśmy identyczny przebieg (181905km)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.