Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja już rozkminiłem jak się robi logi. W sumie nie jest to nic trudnego. Mogę pokazać.

chętnie zobaczę, chodzi mi o stwierdzenie że każdą grupę nalepiej robić osobno :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi o to, że przy jednym butowaniu od 1000obr/min do 4500obr/min można zalogować trzy różne grupy, np. 000, 003, 004. ( taką możliwość daje vag-com ) Lepiej jest gdy przy jednym butowaniu loguje się jedną grupę np. 003 bo wtedy jest zagęszczona liczba pomiarów :) Trzeba tak przegonić auto kilka razy no ale jak mus to mus :>

Opublikowano

:hi:

teraz jesze powiecie mi gdzie w lubuskim znają się na zbieżności bo u mnie gość stwerdził że zbiżność się robi ale kątów on nie widzi żeby można było zmieniać :mysli:

Opublikowano

Kilka zdjec z dzisiaj , pozdrowienia od kierowcy Skody :hi:

87e9115a509ca4ebm.jpg 6ac4577ccfebc408m.jpg f7e387f32cb98a35m.jpg e4338148b2ec343am.jpg

Opublikowano
  • Autor

witam

Marcin

postaraj sie rozglosic na forum a3 o tych spotach

niedziela 16:00 carrefour

Opublikowano

Dziś się zgapiłem ale za tydzień postaram się wpaść :hi:

Opublikowano

Opublikowano

niestety nie mogłem wcześniej - podjechałem dopiero o 17:45 i już nikogo nie było :confused4:

Opublikowano
  • Autor

dobra sluchac robimy duzy spot za dwa tygodnie

6 wrzesnien 2009!!!!!!

godzina 16:00 carrefour!!!

jak bedzie duzo osob to gdzies sobie skoczymy

mam nadzieje ze bedzie duzo osob i wreszcie liczba za jedyn razem na spocie przekroczy 20 osob !

meldowac sie kto chetny

Opublikowano

ja będę

Opublikowano

Oki ja też się wpisuje na listę.

6 wrzesień 2009 kto jeszcze z Żagania lub okolic czyta forum a nie pisze i by chciał jechać to ja będę czekał na parkingu przy Biedronce koło Orlenu w Żaganiu od 14:30 do 15:00.

Konian przyjedziesz dotrzymać mi towarzystwa bo jak będę sam to złapie dołka :>

Opublikowano

Jak narazie ode mnie wstepnie 5 osob deklaruje sie ze zapewne przyjada :) Postaram sie o wiecej.

Opublikowano

ja też, ja też!!! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

topor i pawel od s3 pewnie tez

tak samo dzikus od a3 fioletowej na 19"[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 12:30_________________________________________________a co z reszta ?

wentyl

Ghost Dog

krotki

Smieszny

Kamillo5

MUCHA1

audiii a4

bigkaban

Bambus

emil_em

hary_ns

balot78

150PS

Tomigsi

d_avi_d

malinzgora

duffy

aju

JORG-Composite

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 12:43_________________________________________________Mastah napisz mi nicki tych ktorzy maja byc to dopisze ich do glownego postu

Opublikowano

Organizuje tez ludzi z Wielkopolskiego , wiec moze sie okazac ze bedzie ponad 30 samochodow JESLI SIE WSZYSCY POSTARAMY :)

Opublikowano

ja sie juz nie staram;p teraz ktos inny moze przejac paleczke;p

Opublikowano

Wystarczy ze wpadniesz 6 na spot !

Opublikowano

:hi:

No ja już powinienem moc jeździć. Wiec pisze się na spot z miłą chęcią.

Opublikowano

ja nie mogę obiecać na 100% że będę - niby mam wolne , ale to już winobranie i wszystko się może zdarzyć... :/ - wiecie jaką mam pracę :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.