Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dodac "ADIwlkp" i zapewne jeszcze 3-4 osoby z Wielkopolskiego przyjada ale nieznam ich nickow

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe jutro jakby nie patrzeć Myslovitz grają o 21 :)

a cały korowód zaczyna się o 15 (ponoć)

ja na pewno będę

btw dziś byłem na September i było całkiem ciekawie :D

Opublikowano

Do zobaczenia.. dzisiaj :)

Opublikowano

zmieścimy się pod cerfurem ?

Opublikowano

do zobaczenia;)

ja lece pucowac auto bo wczoraj w niemcowni lekko sie przybrudzilo:)

Opublikowano

Do zobaczenia panowie.

Topor wez mi moja apteczke z podlokietnika tylniego na spot :)

Opublikowano

Wezcie jakiegos kabelka i komputerka , moze sie uda ustawic wyswietlanie temp zewnetrznej w moim polfisie :)

Opublikowano

Wezcie jakiegos kabelka i komputerka , moze sie uda ustawic wyswietlanie temp zewnetrznej w moim polfisie :)

300% nie da sie;)

Opublikowano

a beda jakies dziewczyny : :decayed::naughty::kox: ??

Opublikowano

Pare powinno byc.

Czemu niby sie nieda ? Na forum jest opisane jak to zrobic...

Opublikowano

jak możesz, wydrukuj ten opis i weź ze sobą

Opublikowano

ja odpadam właśnie się urodziło, muszę jechać do roboty bo inaczej koleś będzie musiał zrobić prawie 3tyś km sam :thumbdown:

Eh miłego na spocie

Opublikowano

A ja gdzie kurrrrr jestemmmm?????????????

Opublikowano

:evil:6 września 2009 :evil:

WIELKI SPOT Z OKAZJI WINOBRANIA

A3-club i A4-klub

Kiedy rzucilem haslo i zaczelismy wspolnie zbierac ludzi, wszyscy krzywo sie patrzyli i mowili ze itak przyjedzie z 5 osob, ale nie poddalismy sie pomimo uprzedzen i bylo warto ! :D

Lista chetnych zawierala okolo 26 samochodow, a na spocie pojawilo sie okolo 27-28 samych Audic ! Ludzi nawet nie liczylem, bo niektorzy przyjezdzali w 5 osob jednym samochodem !

Na spot wpadli znajomi z klubu mazdy, okolo 5 samochodow, w tym Toyota Corolla TS 190PS, MX3 V6, przypaletal sie jeden Golf GTI, oraz Nissan. Pozniej zjawilo sie kilka scigaczy i innych jednosladow, a po pewnym czasie przyjechalo okolo 15 samochodow z klubu BMW z ktorych mielismy niesamowity ubaw, jako ze jeden z czlonkow owego klubu najpierw falstartowal , a nastepnie ruszyl na wstecznym na 1/4 mili :jocolor:

Panowala przyjazna atmosfera, jedna z A3 uzyskala pomoc przy pomocy VAG'a. Niestety nie udalo sie naklonic ludzi do zdjecia grupowego ... A bylo by to spore zdjecie ... :D

Nissan vs Toyota Corolla TS

Zapraszam do galerii Picassa :

7a97e6d247ef3109m.jpg f3eaab8f540cbb9cm.jpg 48a9f62b403e0a5am.jpg

f1e6fb220ca4ed91m.jpg 5ef9e846315ae5a9m.jpg c1f43560f5a4dfe8m.jpg

LUBUSKIE ZAPRASZA NA COTYGODNIOWE SPOTY AUDI !!!

DO ZOBACZENIA NASTEPNYM RAZEM !

Opublikowano

jestem pod wrazeniem, zlotu, atmosfery, inteligencji kierowcow BMW jak i idealnej ucieczki przed Srebrna Skoda Octavia:D

bylo bardzo fajnie. Trzeba pomyslec nas czyms takim na zakonczenie sezonu letniego;)

Mastah -dobre foty!!

czekamy na fotki pozsotalych paparazzi

Opublikowano

Chcialem zrobic foty co by sie nadawaly do ulotek , ale jak rzucilem haslo ze robimy grupowa fote i nikogo to nie ruszylo , to mi sie odechcialo. No trudno, bede musial sam cos wymyslec.

Opublikowano

Przy takiej ilości spotowiczów, trudno wszystkich zmobilizować do zdjęcia :). Byłbym zdziwiony, gdyby Ci się udało. Mimo tego było SUPER!

Opublikowano

Bluesmen... dodawaj fotki!!!

Opublikowano

pały jadą !!!!!!!!!!!!!!!

żartowałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahha...

-"ej to nie policja ta skoda?"

-"PSY!!!"

(wszyscy spierda***) :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.