Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro wybieram się na żużel, więc na spot nie zawitam :(

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JA wlasnie dumam co wybrac... :confused4:

Opublikowano

Ja odpuszczam gdy bilet 50zł...

Opublikowano
  • Autor

dzikus tez bedzie

moze pawel od s3

pewnie malin tez

do tego k0za

duffy

i pewnie topor sie da namowic

wiec aju wpadaj

i inni tez ;p

Opublikowano

no ja będę tylko jeszcze nie wiem czym być może gienką bo zakładam dziś wyciągarkę u kolegi w nowogrodzie i nie musiał bym jeździć dwa razy :mysli: będę tak czy inaczej na 99%

Opublikowano

ja bede:) i malin bedzie.

Opublikowano

ja będę właśnie szukam kluczy do udi :polew:

Opublikowano

panowie, podrzuccie kontakt do jakiegos elektryka,bo mi lusterka nie grzeja, maty nowe zalozone a napiecia nie ma ;D w zielonej oczywiscie.

Opublikowano
  • Autor

wrzucajcie fotki ze spotu

ja jutro jakies tam wrzuce

stojann znam paru elektrykow ale nie polece nikogo z czystym sumieniem... ;/

mozesz sprobowac jedynie podjechac do Arka na kozuchowskiej ( obok Carmanii na terenie dometu )

Opublikowano

no ja dziś dodam fotki ale jest ich tylko kilka :)

Opublikowano

ok,dzieki, ta kozuchowska to w sumie nie daleko ;)

Opublikowano

Aju... dawaj te foty w koncu;)

Opublikowano

dopiero kabel przyniosłem, nie sr** ogniem zaraz będą :good:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 18:43_________________________________________________dodałem foto już :decayed:

Opublikowano

bede lecial w czwartek kolo 15-16 z zielonej do kraka, moze ktos chce sie zabrac ? :chytry::przebiegly:

Opublikowano

hej chlopaki.. jednak bakcyl a4 pozostal we mnie i po pol roku jezdzenia astra juz chce z powrotem moje a4... tak ogladam cos na miejscu i jesli mozecie to co powiecie o tym???

http://moto.allegro.pl/item767008093_audi_a4_w_stanie_idealnym.html

martwi mnie troche przod... czy lampy zmienione bo ktos mial kaprycho czy byl dzwon??

a w ogole to pozdrawiam:)

Opublikowano
  • Autor

ja dzis bede jak cos[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:04_________________________________________________

hej chlopaki.. jednak bakcyl a4 pozostal we mnie i po pol roku jezdzenia astra juz chce z powrotem moje a4... tak ogladam cos na miejscu i jesli mozecie to co powiecie o tym???

http://moto.allegro.pl/item767008093_audi_a4_w_stanie_idealnym.html

martwi mnie troche przod... czy lampy zmienione bo ktos mial kaprycho czy byl dzwon??

a w ogole to pozdrawiam:)

nie wiadomo ... trzbea by bylo obejrzec ;)

http://moto.allegro.pl/item766133800_a4_1_8t_full_opcja_jasne_skory_ideal_s_line.html <-- ta bym kupil dla samych kol ;) schmidt`ow ;)[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:05_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10003335 <-- sporo za tania wg mnie :) ale mozna obejrzec .... moze akurat nie ma wiecej niz 1 cwiare ;) hehe a moze po prostu przez przebieg. ... widac po wnetrzu ze maly nie jest ... ale cena fajna

http://moto.allegro.pl/item787289502_audi_a4_1_9_tdi_gwint.html <-- a moze tdi na 19" ? :kox:

Opublikowano

Nowak.. dzieki za odpowiedz.. no wiec tak.. ten pierwszy z Gorzowa to jakos mi nie podchodzi wizualnie bo chce miec sreberko w sedanie.. drugi to avan a one mi nigdy nie podchodzily... jakies takie zboczenie mam:) co do tego TDI to hmm na 19?? boje sie, ze zawiasy wystukane w cholere... no i TDI pewnie napedzone 500kkm a na liczniku 190.... a przeciezx wszyscy wiemy, ze za granica podatki sprawiaja, ze diesel stoi tylko jak sie zepsuje... nei mowie, ze moze byc dojechany bo to roznie bywa ale spojrzalem na te ktora dalem w linku bo

1- jest ode mnie z wioski.

2- ladny kolor i cena

3- ma wyposazenie to co mnie interesuje

4- gaz... nie wiem jak sie sprawdza ale z tego co czytam to audi nie ma problemow z gazem..

Opublikowano
  • Autor

1.8T jest dobry do gazu jesli jest dobrze zalozony

:) ...

jesli ten twoj ci odpowiada to obejrzyj z kims kumatym i kup jesli bedzie ok :)[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:27_________________________________________________jesli chcesz to za cene benzyny ja z toporem moge go obejrzec ;) bo lubie ogladac auta zanim ktos kupi..... ;)

no i ... tigera by sie przydalo kupic zeby umysl byl jasniejszy ;)

Opublikowano

Spoko nie ma problemu najpierw ja obejrze... i jak bedzie mi sie wydawalo ciekawe to sie z wami chlopaki umowie na ogledziny.. nawet sie znajdzie pol litra przeczyszczacza do umyslu;) ale to po ogledzinach:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.