Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Dawidepd napisał:

Dobra będę szukać może coś się trafi. A nie ma tu może ktoś ma sprzedaż?

Szukaj też kogoś kto ogarnie przeróbkę, moze też się trafi :) 

Ja osobiście wolałbym kupić gotowe, ale gdybym umiał pewnie przerobiłbym sam, bo wtedy jest fun :)

Opublikowano
4 minuty temu, razor91 napisał:

Szukaj też kogoś kto ogarnie przeróbkę, moze też się trafi :) 

Ja osobiście wolałbym kupić gotowe, ale gdybym umiał pewnie przerobiłbym sam, bo wtedy jest fun :)

Mam ten sam tok myślenia. Szukam całej ale nie takie ceny :D

Opublikowano
  • Autor

Szukaj na olx tez. I nie samych konsoli tylko aut na części i po zdjęciach czy jest 2din. Dzwonisz pytasz o cene.

Opublikowano
17 minut temu, Gwerty napisał:

Szukaj na olx tez. I nie samych konsoli tylko aut na części i po zdjęciach czy jest 2din. Dzwonisz pytasz o cene.

Rozumiem dzięki wielkie. Panowie jak by ktoś widział to niech ktoś napiszę. Dzięki :)

Opublikowano

Kto mógłby z was polecić jakieś dobre radio 2 Din. Nie drogie A dobre. Może mieć kamerę cofania navi albo jakieś zwykle chińskie. Coś nie drogiego. Kupię coś do 350zł w miarę takiego?

Opublikowano
Dobra będę szukać może coś się trafi. A nie ma tu może ktoś ma sprzedaż?

kup sam kosz z klimatronikiem 2 dinowym i popielniczka konsola łatwa do przeróbki

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, sebidi napisał:

kup sam kosz z klimatronikiem 2 dinowym i popielniczka konsola łatwa do przeróbki

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Kupiłem cała konsolę z oryginalnym radiem za 400 zł z wysyłką. Chyba nie tak źle? Ale chce wstawić jakieś inne radio. Poleca ktoś coś do 300zł żeby wyglądało i jakoś grało?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam , jest może tu ktoś w stanie mi pomoć podłączyć radio audi symphony ?? Dziś kupiłem cała konsole z radiem 2 din. Kod mam ale dzwieku brak. Pewnie chodzi o to ze nigdy nie było oryginalnego radia. Da sie to jakoś zrobić ??

Opublikowano
Witam , jest może tu ktoś w stanie mi pomoć podłączyć radio audi symphony ?? Dziś kupiłem cała konsole z radiem 2 din. Kod mam ale dzwieku brak. Pewnie chodzi o to ze nigdy nie było oryginalnego radia. Da sie to jakoś zrobić ??
wystarczy że symphony jest zakodowane na bose i dzwieku nie usłyszysz
zmiana kodowania ...no i niewiadomo co ty tam masz za wersję nagłośnienia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, sebidi napisał:

wystarczy że symphony jest zakodowane na bose i dzwieku nie usłyszysz
zmiana kodowania ...no i niewiadomo co ty tam masz za wersję nagłośnienia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Pomożesz jakoś to ogarnąć ?? Kabel i vaga jak cos mam

Opublikowano

Bo miałem teraz nieorginal;ne radio pioneer i wszytko grało a teraz nie ma nic . Bose nie mam bardzo biedna wersja

Opublikowano

Wchodzisz w radio, koduj i wklepujesz nowy kod aby grało, możesz próbowac z kilkoma kodami jak masz.

Opublikowano
19 godzin temu, Magik123 napisał:

Wchodzisz w radio, koduj i wklepujesz nowy kod aby grało, możesz próbowac z kilkoma kodami jak masz.

Dobra wpisałem kod radio gra ale tylko przód. Domyślam się że dlatego że nie mam bosse i wzmacniacza? Co zrobić żeby grały 4 ?druga sprawa radio po wyjęciu kluczyka i ponownie włączeniu prosił o kod. Więc zmieniłem dwa kable czerwony z żółtym jest ok już nie prosi o kod ale drugi problem teraz po wyjęciu klucza radio gra. Muszę sam wyłączyć co zrobić żeby to było normalnie? Jestem trochę zielony więc proszę o wyrozumiałość

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 9.01.2018 o 17:56, sebidi napisał:

kup sam kosz z klimatronikiem 2 dinowym i popielniczka konsola łatwa do przeróbki

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Sluchaj wiem ze dawno temu pisales ten post ale czy mozesz opisac na czym polega przerobienie konsoli??? 

Edytowane przez wesz82

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.