Treść opublikowana przez razor91
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Podpora od Omegi lepsza ? ?
-
Poszerzenia nadkoli
Z tyłu to chyba dopasować, wyciąć tyle co szczelina miedzy budą a drzwiami, a ten kawałek przymocować do drzwi Przynajmniej ja tak to widzę
-
Audi A4 B5 1.6 by Tomi
Co do przewodu z węza, to kiedyś widziałem na allegro jakieś starszą Ske, a tu wąż od turbo z firmy Fagumit xD Cena chyba najwyższa na allegro, a tu taki patent
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Podpisuję się pod tym co pisze kowi Mimo tego że nie trawię chromów typu obwódki na aucie, to szczerze przyznam że u Ciebie to dobrze wygląda
-
Audi A4 2.8 APR QUATTRO LY9B Clear S4 Body
Ja wiem że dżentelmeni nie rozmawiają o kasie, ale ile płaciłeś za kable zapłonowe ?
-
niefabryczne radio i sterownie z kierownicy
Hej Posiadam radio alpine CDE-9880r i chciałbym zrobić sterowanie radiem z kierownicy, oczywiście tylko podstawowe. Jest jakaś szansa na takie coś? Na Ali jest coś fajnego ale nie wiem jak to podłączyć.. Może być nawet po kablu xd Znajomy znalazł na ali takie coś https://m.pl.aliexpress.com/item/32895175124.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32895175124&productSubject=Universal-Car-Steering-Wheel-Controller-4Key-Music-Wireless-DVD-GPS-Navigation-Steering-Wheel-Radio-Remote-Control&pvid=588732c2-bce6-4c59-a155-1d3ecc56b483&_t=gps-id%3AplatformRecommendH5%2Cscm-url%3A1007.18499.102167.0%2Cpvid%3A588732c2-bce6-4c59-a155-1d3ecc56b483&aff_platform=msite&gps-id=platformRecommendH5&scm=1007.18499.102167.0&scm-url=1007.18499.102167.0&scm_id=1007.18499.102167.0&spm=a2g0n.detail-amp.moretolove.32895175124&aff_trace_key=009e7256ec434cdc9dd4b072b5b441b6-1546453414760-06116-UneMJZVf&m_page_id=2387amp-YRC117SfxG7NrWJHuR3kag1546453572545&fbclid=IwAR1ucs4bn6qge_QMuQSO2JhsRoQxpuINnH_T-6prHc8gKVJ5SEFN-3ndmSM da radę to podłączyć ? czy liczyć na to że co najwyżej pilot mogę kupić ? Pozdrawiam ?
-
Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Napiszesz mi ile Cię remont v6 wyniesie ? JAk widać mam taką samą i niby 236tys przebiegu xD
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
To same tulejki i drązki ? Ile taki komplecik ? Jak masz gdzieś numery na liście to chętnie przygarnę ^^
-
Przewód hamulcowy tył...
Hej Pacjent a4b5 2.6 Avant quattro Nie mogę odkręcić przewodu gietkiego od twardego z tyłu licząc od zacisku.. Można taki dokupić jako część? U mnie się obrobila nakrętka od twardego i teraz lipa, bo nie ruszę auta, że względu na to że na przewodzie giętkim mam zjechany delikatnie gwint.. Jest jakiś numer części na to, czy szukać na metry, ale w takim razie potrzebuje rozmiar i wygląd końcówek przewodu
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
To są dwie wersje jak rozumiem ? A coś z LM ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Hejka ? Jaki olej do 2.6 LPG ? Wlany jakiś mobil 5w30 lub 40.. Nie jestem na bieżąco co dobre i fajne więc liczę na pomoc ?
-
A4 1.6 AHL 1998r. -> A4 1.8 AGR 1999r. ->exeo loading
Dla mnie to festyn, ale co kto lubi ??
-
Podgrzewane fotele na ori częściach.
Odświeży ktoś fotki ?
-
Cholernie słabe uszczelki Głośne / Mokre PILNE !@!@!
Patentem po taniosci są podobno jakieś węzyki akwariowe, ale co do ich skuteczności to się nie wypowiem
-
opłacalność lpg - rozwianie wątpliwośći
U mnie gazownicy ustawili na zimę tak, że przechodzi na gaz jak płyn miał ok 50stC, a mrozy były po -18 .. Co do wyjazdów, to znajomy kupił e39 w Pb i jak miał gdzieś jechać to wybierał roboczego dostawczaka w dizlu bo wiadomo taniej, ale jak w końcu założył gaz to jakoś cześciej i juz tylko BMW Kiedy poczujesz jak fajnie tankować za połowę to od razu będzie chęć gdzieś jechać I swoją drogą, tam RWD i raczej cięższe auto lub podobna, a u mnie v6 quattro i pali tyle samo ? w sumie teraz to jakoś się nawet spalaniem nie przejmuję, jeżdżę normalnie, a nie duszę byle mniej
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Ja tutaj tylko to zostawiam
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
Myslałem też czy nie zrobić a'la polifta i sterowanie umieścić obok klimatronika, ale o ile od pasażera jest miejse to z drugiej strony coś tam jest i będzie przeszkadzać ? byłoby za***iście gdyby się dało wsadzić zamiast tych bezuzytecznych uchwytów na napoje, ale tunel za niski, ew sterowniki za duże
-
Amazon Green Perl by Hiper
Ciekawi mnie gdzie zamontujesz sterowanie grzaniem standardowe miejsca ?
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
To ja tam trzymam telefon ? z otwartą klapką telefon sie ideolo mieści..
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie wiem co mam, ale wg. realoem to 245, zresztą niedługo będę wymieniał tylne amortyzatory to zmierzę dla absolutnej pewności
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev, jako że nie da się PW, to jako że ogarniasz hamulce i chyba regenerujesz (z tego co zauważyłem ? ), to istnieje możliwość ze ja Ci wysyłam stare+ kasa, a ty mi zregenerowane ?
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
To chlopaki, weźcie mi powiedzcie, gdzie ja mam wsadzić sterowanie grzanych foteli, jak mam przedlifta i mam halo p/t szyba, awaryjki a chce zostawic sobie wizytownik bo mam zagwozdkę
-
opłacalność lpg - rozwianie wątpliwośći
Policz sobie w kalkulatorze, np taki jak ten https://gazeo.pl/lpg/kalkulator-lpg-gazu.html Nie reklamuje, ale chyba na tej stronie sam sobie liczyłem po ilu km mi się zwróci
-
B5 AJM / AVANT FL by matekk
Gdzie kupiłeś taki uchwyt na napoje ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Na zdjęciu widać wiaderko z pędzlem przecież ?