Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

razor91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez razor91

  1. razor91 odpowiedział(a) na IJBPro temat w Audi A4 B5
    Z tyłu to chyba dopasować, wyciąć tyle co szczelina miedzy budą a drzwiami, a ten kawałek przymocować do drzwi Przynajmniej ja tak to widzę
  2. Co do przewodu z węza, to kiedyś widziałem na allegro jakieś starszą Ske, a tu wąż od turbo z firmy Fagumit xD Cena chyba najwyższa na allegro, a tu taki patent
  3. Podpisuję się pod tym co pisze kowi Mimo tego że nie trawię chromów typu obwódki na aucie, to szczerze przyznam że u Ciebie to dobrze wygląda
  4. Ja wiem że dżentelmeni nie rozmawiają o kasie, ale ile płaciłeś za kable zapłonowe ?
  5. Hej Posiadam radio alpine CDE-9880r i chciałbym zrobić sterowanie radiem z kierownicy, oczywiście tylko podstawowe. Jest jakaś szansa na takie coś? Na Ali jest coś fajnego ale nie wiem jak to podłączyć.. Może być nawet po kablu xd Znajomy znalazł na ali takie coś https://m.pl.aliexpress.com/item/32895175124.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32895175124&productSubject=Universal-Car-Steering-Wheel-Controller-4Key-Music-Wireless-DVD-GPS-Navigation-Steering-Wheel-Radio-Remote-Control&pvid=588732c2-bce6-4c59-a155-1d3ecc56b483&_t=gps-id%3AplatformRecommendH5%2Cscm-url%3A1007.18499.102167.0%2Cpvid%3A588732c2-bce6-4c59-a155-1d3ecc56b483&aff_platform=msite&gps-id=platformRecommendH5&scm=1007.18499.102167.0&scm-url=1007.18499.102167.0&scm_id=1007.18499.102167.0&spm=a2g0n.detail-amp.moretolove.32895175124&aff_trace_key=009e7256ec434cdc9dd4b072b5b441b6-1546453414760-06116-UneMJZVf&m_page_id=2387amp-YRC117SfxG7NrWJHuR3kag1546453572545&fbclid=IwAR1ucs4bn6qge_QMuQSO2JhsRoQxpuINnH_T-6prHc8gKVJ5SEFN-3ndmSM da radę to podłączyć ? czy liczyć na to że co najwyżej pilot mogę kupić ? Pozdrawiam ?
  6. Napiszesz mi ile Cię remont v6 wyniesie ? JAk widać mam taką samą i niby 236tys przebiegu xD
  7. To same tulejki i drązki ? Ile taki komplecik ? Jak masz gdzieś numery na liście to chętnie przygarnę ^^
  8. Hej Pacjent a4b5 2.6 Avant quattro Nie mogę odkręcić przewodu gietkiego od twardego z tyłu licząc od zacisku.. Można taki dokupić jako część? U mnie się obrobila nakrętka od twardego i teraz lipa, bo nie ruszę auta, że względu na to że na przewodzie giętkim mam zjechany delikatnie gwint.. Jest jakiś numer części na to, czy szukać na metry, ale w takim razie potrzebuje rozmiar i wygląd końcówek przewodu
  9. To są dwie wersje jak rozumiem ? A coś z LM ?
  10. Hejka ? Jaki olej do 2.6 LPG ? Wlany jakiś mobil 5w30 lub 40.. Nie jestem na bieżąco co dobre i fajne więc liczę na pomoc ?
  11. Dla mnie to festyn, ale co kto lubi ??
  12. Odświeży ktoś fotki ?
  13. Patentem po taniosci są podobno jakieś węzyki akwariowe, ale co do ich skuteczności to się nie wypowiem
  14. U mnie gazownicy ustawili na zimę tak, że przechodzi na gaz jak płyn miał ok 50stC, a mrozy były po -18 .. Co do wyjazdów, to znajomy kupił e39 w Pb i jak miał gdzieś jechać to wybierał roboczego dostawczaka w dizlu bo wiadomo taniej, ale jak w końcu założył gaz to jakoś cześciej i juz tylko BMW Kiedy poczujesz jak fajnie tankować za połowę to od razu będzie chęć gdzieś jechać I swoją drogą, tam RWD i raczej cięższe auto lub podobna, a u mnie v6 quattro i pali tyle samo ? w sumie teraz to jakoś się nawet spalaniem nie przejmuję, jeżdżę normalnie, a nie duszę byle mniej
  15. Ja tutaj tylko to zostawiam
  16. Myslałem też czy nie zrobić a'la polifta i sterowanie umieścić obok klimatronika, ale o ile od pasażera jest miejse to z drugiej strony coś tam jest i będzie przeszkadzać ? byłoby za***iście gdyby się dało wsadzić zamiast tych bezuzytecznych uchwytów na napoje, ale tunel za niski, ew sterowniki za duże
  17. Ciekawi mnie gdzie zamontujesz sterowanie grzaniem standardowe miejsca ?
  18. To ja tam trzymam telefon ? z otwartą klapką telefon sie ideolo mieści..
  19. Nie wiem co mam, ale wg. realoem to 245, zresztą niedługo będę wymieniał tylne amortyzatory to zmierzę dla absolutnej pewności
  20. Dev, jako że nie da się PW, to jako że ogarniasz hamulce i chyba regenerujesz (z tego co zauważyłem ? ), to istnieje możliwość ze ja Ci wysyłam stare+ kasa, a ty mi zregenerowane ?
  21. To chlopaki, weźcie mi powiedzcie, gdzie ja mam wsadzić sterowanie grzanych foteli, jak mam przedlifta i mam halo p/t szyba, awaryjki a chce zostawic sobie wizytownik bo mam zagwozdkę
  22. Policz sobie w kalkulatorze, np taki jak ten https://gazeo.pl/lpg/kalkulator-lpg-gazu.html Nie reklamuje, ale chyba na tej stronie sam sobie liczyłem po ilu km mi się zwróci
  23. Gdzie kupiłeś taki uchwyt na napoje ?
  24. Na zdjęciu widać wiaderko z pędzlem przecież ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.