Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wyciek oleju przy podstawie filtra


jaro-SIEDLCE

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie z miski....ja w zeszłym tygodniu robiłem sprzęgło - regeneracja u Radzikowskiego w Warszawie i u mnie ciekło lekko z uszczelniacza wału a dokładnie to chyba z łączenia miedzy uszczelniaczem a miską i olej się przemieszczał do przodu na miskę co dawało wrażenie że spod miski z lewej strony są wycieki. Sprawdź czy są u ciebie jakieś kropelki oleju na łączeniu miedzy skrzynią a silnikiem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie z miski....ja w zeszłym tygodniu robiłem sprzęgło - regeneracja u Radzikowskiego w Warszawie i u mnie ciekło lekko z uszczelniacza wału a dokładnie to chyba z łączenia miedzy uszczelniaczem a miską i olej się przemieszczał do przodu na miskę co dawało wrażenie że spod miski z lewej strony są wycieki. Sprawdź czy są u ciebie jakieś kropelki oleju na łączeniu miedzy skrzynią a silnikiem. Pozdro

Czyli sa trzy mozliwosci:

- podstawa filtra oleju

- laczenie skrzyni z silnikiem

- miska oleju

(ja uszczelnienie miski oleju juz zrobilem, wiec zostaly mi dwa wyzsze punkty)

Ile dales za naprawe tej usterki i gdzie ja robiles?

(teraz dopiero zauwazylem, ze woj. kujawsko-pomorskie :kox:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam wszystko robiłem, tylko ze sprzęgłem do Radzikowskiego jechałem, robota nie jest trudna:) Jak coś to służę radą..... nawet skrzynie sam wyjmowałem....zastanawiam sie nad otworzeniem zakładu mechanicznego...a narazie mogę to komuś zrobić taniej niż u mechanika i z pełnym zaangażowaniem:) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebie kotleta, czy chłodniczka oleju trzyma się na 3 śrubach?po ich odkręceniu powinna odejść od bloku?dziś po wymianie na nowy olej zaczyna coraz bardziej wywalać mi olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...