Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM


adam123456

Rekomendowane odpowiedzi

planuje zamontować w swoim AHU wtryski od ASV (podobno jeszcze wydajniejsze niż AFN) i do tego na sam koniec program u Mastersa

ile mogę się spodziewać koników i nm? wyjsciowo mam 90/210

pozdr

co kolo 120 kucy i 280 niutkow .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chipka z Mastersa wstawionego w CTV do swojego AHU + wtryski ASV i z autka zrobiła się mała torpedka w porównaniu do tego co było wcześniej. Na hamowni nie byłem bo nie mam czasu ale wrażenia są zajefajne. Przejechałem na chipie już ok 9000 i nie ma żadnych problemów -sama radość!!

Mogę śmiało polecić ten zakład!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chipka z Mastersa wstawionego w CTV do swojego AHU + wtryski ASV i z autka zrobiła się mała torpedka w porównaniu do tego co było wcześniej. Na hamowni nie byłem bo nie mam czasu ale wrażenia są zajefajne. Przejechałem na chipie już ok 9000 i nie ma żadnych problemów -sama radość!!

Mogę śmiało polecić ten zakład!

jedz na rolki ..... jestem ciekaw ile wycisnieto ze starego kondona ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak - na hamownie !! chcę robic identyczne mody i jestem ciekaw :D

wtryski ASV zakładał Ci Masters? jaki koszt montażu wtrysków?

bo cene programu znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie udalo w agr zrobic 123 km

samym softem ???

tak to tylko w erze :lol: wtryski asv plus program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięli za porady wczoraj moja a4 dostała nowy program i jest dobrze nie wiem ile koni podeszło ale wrażenia z jazdy są ok ,jak pojade na hamownie to zobacze ile będzie miała ale na oko ok 115 powinna mieć pozdrawiam

a gdzie robiles i dlaczego nie bylo pomiaru na rolkach .... (ciekawe jaka moc była w serii :?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnosiłem moc niedaleko Jarosławia u mechanika do którego mam zaufanie nie zależało mi na tym aby z mojej audi zrobić torpede ale na tym by spokojnie można było wyprzedzić. Jak na moje oko jest ok --- dlatego tak pisze bo jeżdżiłem brata golfem TDI- 115KM i widzę że nie ma różnicy po za tym moje audi jest dużo cięższe od golfa. Do setki rozpędza się teraz moje audi w 11,5 sekundy-myślę że to dobry wynik.Może niedługo pojadę na pomiar to napiszę ile wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Do setki rozpędza się teraz moje audi w 11,5 sekundy-myślę że to dobry wynik.Może niedługo pojadę na pomiar to napiszę ile wyszło.

a jak robiłeś pomiar? metoda stoper-prętkościomierz? Czy używałeś klimatronika? Jeśli klimatronika i wynik jest poprawny w miarę do miałbyś jakoś 110 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z Silnika AGR (90KM) zrobione w TTC samym softem 119KM/270Nm.

jezdze juz 1,5 roku zadnych minusow, same plusy. planowalem jeszcze wtryski od ASV, ale ciezko sie zebrac, bo wtedy jest koniecznosc jeszcze poprawy programu.

fabrycznie mialem maly bonus od fabryki +7KM. wszystko mierzone na hamowni MAHA.

kumpel w Golfie4 ma 128KM z AGR, tez bez wtryskow, ale zostawia za soba jedna wielka czarna chmure.

W AGR program + wtryski mozna liczyc na okolo 130KM i 300Nm mocy, wszystko przez stara turbine bez zmiennej geometri. drugi montowany u nas (A3.golf4,leon)silnik 90KM (ALH) ma juz nowa turbine i tam zmian programu + wtryski mozna liczyc na ponad 140KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na co mogę liczyć w 1z samym softem, bez czarnej chmury, coby silnika nie zajeździć ??

Może więcej palić i tak nic nie pali :)

bezpiecznie samym softem to ponad 110 kucy i 250 niutków .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 1Z troche mniej niz z AGR, proponuje zadac pytanie jakiemus tunerowi, najlepiej Masters, Compsport, czy Aligator, TTC na razie nieczynne.

poczytaj tez forum Seata Ibizy, oni maja duzo zrobionych 1Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za porady moje audi jest z 2000r i chyba się zdecyduje na program,,,,,pozdrawiam

Polecam wtryski ASV i dobry soft - z takiej kombinacji będziesz naprawdę zadowolony..

Ja jestem ele coś mnie jeszczę kusi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...