Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Problem z zaworem podciśnieniowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem mianowicie mam problem z hamulcem, czasami jest twardy i słabo hamuje a czasami jest dobrze.

Byłem w serwisie BOSCH'a i powiedzieli mi że to zawór podciśnieniowy (fot1), podobno jest tam jakaś kuleczka która się zawiesza (tak powiedzieli)

(fot1)

zawor.jpg

Powiedzieli szukać po szrotach albo zamawiać u nich, postanowiłem poszukać po szrotach lecz nie znalazłem, bo wszystko już wymontowane i zostały same serwa :)

Postanowiłem poszukać na aukcjach i w sieci znalazłem to (fot2) :)

Z podpisem: ZAWÓR ZWROTNY PODCIŚNIENIA , SERWO

i teraz pytanie czy to jest ten zawór? (fot2) , czy może jakiś inny, jeśli inny bardzo proszę o pomoc gdzie mogę go znaleźć?

Może gdzieś na allegro, byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

(fot2)

zawor1.jpg

Opublikowano

to nie ten zawór, choc podobny

musisz podjechac do ASO, tam go na pewno kupisz

Opublikowano
  • Autor

Wiesz może w jakiej cenie takie cuda tam mają ? :)

Opublikowano

a nie ma na nim numeru części?

Opublikowano

w ASO zawór występuje razem z rurką, całość ma nr 4B0 611 931 E i kosztuje ok. 80zł

Opublikowano
  • Autor

A może coś takiego ?

zawor2.jpg

Opublikowano

nie będzie pasować u ciebie, w ogóle to jest to chyba od benzyny

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie za info.

Znalazłem już :) na allegro :)

Do zamknięcia...[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:13_________________________________________________Witam, ponawiam problem.

Wymieniłem ten nieszczęsny zaworek, Do wczoraj pracowało wszystko ok, przyszedł deszczowy dzień, i miałem znowu problem z hamowaniem.

Tzn, hamulec po wymianie zaworka pracuje normalnie (tzn, nie bierze albo na samej gorze albo przy samym dole)

z tym że teraz przy hamowaniu, pedał hamulca do pewnego momentu idzie normalnie, gdy chce mocniej przyhamować muszę teraz docisnąć ze 2 razy mocniej.

Dzisiaj nie pada, hamulec pracuje normalnie, tak jak trzeba.

Woda w serwo ?

Woda w przewodach hamulcowych ?

Tłoczki się gdzieś zapychają wodą ?

Mam nadzieję że problem opisałem doraźnie :)

Opublikowano

woda na tarczach

Opublikowano

Panowie a co daje ten zawór jakie spełnia zadanie? :hi:

Opublikowano

no to zzagadka gdzie ten zawor jest u mnie :wallbash: sorki za podpiecie sie

1999759362_2.jpg

f189319878c4e48dmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.