Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Progi S4


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce kupic listwy progowe http://allegro.pl/audi-listwa-progowa-s3-s4-rs4-dtm-a8-rs6-i1370033265.html Jak zalozyc je stare sie zdejmuje czy te nowe sie nakleja na stare? 2 rzecz procz srubek jeszcze do tych progow powinny byc po listwie na kazda strone? Czy bez tego sie obejdzie? JEsli nie to ile takie cos kosztuje w aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce pomoc:([br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-listwy-progowe-progi-oryginal-i1384694930.html takie progi zakupilem. Oplacalo sie? Cos jeszcze do tego brakuje? Kiedys na zdjeciu widzialem ze jeszcze do tych progow jakas listwa jest na kazda strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, progi to najmniejszy problem z tej zabawy, jescze jakis 1000zl w aso tzreba zostawic za ustrojstwa:) :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze sie zlikwiduje listwy drzwiowe :gwizdanie:

tak wlasnie chce zrobic u siebie.

mam caly komplet wiec prawdopodobnie bede chcial sprzedac te listwy z esy a kase przeznaczyc na cos innego

tylko ile to warte ? :mysli:

do kompletu potrzebujesz jeszcze takie dwie plastikowe listw z rzepami, zakonczenia progów, kontowniki do zamocowania od spodu, no i nakladki wewnetrzne+ te wspomniane wyzej listwy na drzwi i blotniki :) jak jest z zamontowaniem tego, jeszcze nie wiem, za miesiac moge cos powiedziec :) a topora bede meczyl jak mi cos nie bedzie pasowalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych nakladach, cena flaszki wrazenia na mnie nie robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, progi to najmniejszy problem z tej zabawy, jescze jakis 1000zl w aso tzreba zostawic za ustrojstwa:) :gwizdanie: :cool1:

1000zl to znaczy na co? Na listwy i rozne podkladki i spinki?[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:50_________________________________________________

no chyba ze sie zlikwiduje listwy drzwiowe :gwizdanie:

tak wlasnie chce zrobic u siebie.

mam caly komplet wiec prawdopodobnie bede chcial sprzedac te listwy z esy a kase przeznaczyc na cos innego

tylko ile to warte ? :mysli:

do kompletu potrzebujesz jeszcze takie dwie plastikowe listw z rzepami, zakonczenia progów, kontowniki do zamocowania od spodu, no i nakladki wewnetrzne+ te wspomniane wyzej listwy na drzwi i blotniki :) jak jest z zamontowaniem tego, jeszcze nie wiem, za miesiac moge cos powiedziec :) a topora bede meczyl jak mi cos nie bedzie pasowalo :decayed:

Chcesz sprzedac te listwy na drzwi od s4? Jak by to wygladalo jak bym w ogole usunal te listwy z drzwi? [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:51_________________________________________________A tak wogole to jeszcze nikt mi nie wytlumaczyl jak mam je zamontowac. Jesli zdejme stary prog to razem z ta na kladka wewnetrzna co jest na progu a to bedzie lipnie wygladalo chyba ze trzeba to osobno dokupic. Moze ktos zrobic z etki screena co jest potrzebne jeszcze zebym te progi zamontowal oraz numery czesci. Z gory dzieki.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:54_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-b5-95-01-listwy-na-drzwi-tfb-tuning-i1395780335.html

Co sadzicie o tym listwach. To bylaby najtansza opcja jesli chodzi o listwy na drzwi S4. Ktos to montowal. Roznia sie od ori? Jak bym sie zdecydowal to bym mial problem z glowy zostaly by tylko progi.

A co do progow stary gdybym zdjal to po zalozeniu progu s4 musze chyba takie cos dokupic ?

http://moto.allegro.pl/listwy-audi-s4-i1398538471.html

Czy poprostu wyciac ze starego progu? Zawsze pare groszy by sie zaoszczedzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie powiem ci ze chce sprzedac bo nie wiem jak beda trzymaly sie nakladki progowe bez tych listew. nie przymierzalem sie jeszcze do montazu :)

jednak mi sie podoba bez tych listew i bede kombinowal :)

listwy na drzwi te co pokazales rożnia sie zapewne tym ze sa z innego materialu no i sa chyba klejone do drzwi a ori masz zakladane na takie bolce..

wewnetrzne nakladki chyba by sie jednak przydaly bo wiadomo ze starych idealnie rowno nie dotniesz ...

jak uda sie mocno i solidnie zamocowac nakladki bez listw na drzwi to mysle ze za 250 zlotych bym je sprzedal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ze sa z innego materialu ale jak sie pomaluje to mysle ze beda wygladac na ori. I je sie na klej zaklada to tez taniej wyjdzie. Sam zobacze jak bedzie auto wygladalo bez tych listew tylko z samymi progami. Tylko ze te listwy sa tez po to zeby sie prog tam nie brudzil wewnatrz i drzwi? Ciekawe jak to by zdalo egzamin bez tych listew. Napewno bede najpierw docinal bo wydawac 250zeta i do tego przesylka to sa kolejne koszta. Blacharz mysle ze by to ogarnal dociac troche przymierzyc prog ew potem jeszcze poprawic. Bede to wszystko zakladal na wiosne bo teraz zima nie ma sensu. Takze do marca wstrzymuje sie z kupnem tych listew z allegro. Czekam na twoje info jak bedziesz sprzedawal to je wezme.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 20:34_________________________________________________znalazlem numery czesci: Komplet progow i listew S4

8d0853579c

8d0853580c

8d0854861a

8d0854862a

8d0853942

8d0853941

8d0853959a

8d0853960a

8d0853969a

8d0853970a

8d0853859

8d0853860

moze ktos sprawdzic i powiedziec mi ktory z tych kodow to listewki ktora laczy sie z progami takie wzdluz progow cienkie 2szt. Nie mam etki to nie moge posprawdzac;/[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:14_________________________________________________pomoze ktos?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 18:58_________________________________________________znajdzie sie jakas osoba ktora odpali etke i mi napisze co i jak ?[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Troche tego jest:)

zwracaj uwage na opisy bo tam są cześci rozróżnione dla A4 i S4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie do progów potrzebuje najbardziej listwy mocującej. Bo te nakładki na progi będą przycinane odpowiednio do progów. Nie ma sensu kupować od S jak można stare przyciać i nałożyć na to próg. Generalnie pojadę do aso i tam się dowiem co jeszcze muszę dokupić bo jest na tym zdjęciu tyle pierdołek ze idzie się pogubić. A co do listew na drzwi to kupiłem te z allegro klejone na klej szklarski. U mnie będą klejone na taśmę. Ciekawe ile będę musiał zostawić w aso na te pierdółki. Najpierw oddam samochód do lakiernika i tam będą pasować jakieś kątowniki i śrubki tez maja także będzie się na bierząco kupowało żeby nie wydawać zbędnie pieniędzy. Postaram się jakieś tam relacje zdać żeby na przyszłość komuś się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozesz udokumentować bo jak sam widzisz temat nie opisany każdy pomontował nic nie pisze :disgust: a pytań coraz to przybywa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnawiam temat moze ktos zrobic jakies dokladne zdjecia progow i listew S4 chodzi mi zdjecia jak wyglada to na samochodzie i drzwiach bo bede za ok 2 tygodnie montowal je i musze miec kilka fotek zeby majstry wiedzieli jak to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o dolne listwy drzwi i progi jak sa do podwozia przymocowane. Progi mam ori S4 noweczki a listwy z allegro te za 170zeta bede je na tasme klejil i potrzebuje poprostu kilka fotek jak ori wyglada na drzwiach zeby mi blacharz ladnie je dopasowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...