Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Progi S4


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

przecież dolne listwy drzwiowe S4 są montowane tak samo jak listwy A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat z progami. Wlasnie dzisiaj odebralem samochod od lakiernika i powiem ze progi wygladaja w pytke. Mozna obalic mit o kupowaniu pier**l typu kontowniki i inne duperele. Moje progi zalozone zostaly na klej do szyb i od spodu poskrecane srubkami i sie wszystko trzyma kupy. Jedynie listwy nie sa ori z S4 tylko te tuningowe z allegro za 160zl Nie wygladaja moze idealnie bo nie bylo jak je zamocowac ale przezyje. Foto nizej.

20110312312.jpg

20110312313.jpg

http://img145.imageshack.us/i/20110312312.jpg/

http://img849.imageshack.us/i/20110312313.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal1988Lodz rzeczywiście wygląda dobrze.

Od dołu na wkręty dałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od spodu nawet nie zobaczylem czy to wkrety czy na srubki z podkladkami. Jutro rano sprawdze to powiem. Ale trzyma wszystko naprawde mocno. Nadkladek wogole nie trzeba docinac tylko naklada sie na nie progi i pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal1988Lodz pokaż więcej fotek, szczególnie od wewnątrz, po otwarciu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjec na kompie zeby ci teraz wrzucic. Postaram sie dzisiaj zrobic ale komem bo nie mam aparatu.

Rafal moglbys wrzucic jeszcze pare fotek jak masz te progi zamontowane,wlasnie kupilem ori progi na aukcji i jeszcze nie mam pojecia jak je przymocowac......... :mysli:

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica między listwą drzwiową z A4 i S4

ori A4

20120327082929.jpg

ori S4

20120327083117.jpg

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:10 ----------

tak wyglądają listwy obok siebie (i tak przychodzą na auto jak na foto góra jest górą a dół dołem) jak widać w tej dolnej ori od mocowana jest jeszcze ta miękka elastyczna guma a w tej S4 tego już niema i na dodatek jest jej więcej w górną stroną drzwi

20120327082629.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:pany, mam takie pytanie do tych co mają zamontowane progi i listwy ori S4. A mianowicie czy listwy z drzwi nie rysują wam brzegów progu przy otwieraniu i zamykaniu.Bo tam pod listwą jest taka gumka co dolega do progu i ona właśnie robi mi rysy na lakierze. co wy na to, macie coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:pany, mam takie pytanie do tych co mają zamontowane progi i listwy ori S4. A mianowicie czy listwy z drzwi nie rysują wam brzegów progu przy otwieraniu i zamykaniu.Bo tam pod listwą jest taka gumka co dolega do progu i ona właśnie robi mi rysy na lakierze. co wy na to, macie coś takiego?

pewnie masz drzwi opadnięte i stąd rysuje, a próg wew też masz S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:pany, mam takie pytanie do tych co mają zamontowane progi i listwy ori S4. A mianowicie czy listwy z drzwi nie rysują wam brzegów progu przy otwieraniu i zamykaniu.Bo tam pod listwą jest taka gumka co dolega do progu i ona właśnie robi mi rysy na lakierze. co wy na to, macie coś takiego?

pewnie masz drzwi opadnięte i stąd rysuje, a próg wew też masz S4?

:hi:Progów wewnętrznych nie ma wcale.Drzwi kierowcy może i są troche opuszczone ale rysują wszystkie. Tak sobie myślałem że może ta guma jest za twarda:polew: i może by ją wyciąć? albo jest jeszcze jedna opcja: czy te plastiki mocujące listwy różnią się między a4 a s4 bo ja użyłem tych co miałem. No i może listwy są osadzone trochę za nisko albo już nie wiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że najpierw dałeś listwy czarne, a na to tylko nakładki w kolorze auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że najpierw dałeś listwy czarne, a na to tylko nakładki w kolorze auta?

Tak nasunąłem te czarne adaptery a na nie wcisnąłem maskownice w kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że najpierw dałeś listwy czarne, a na to tylko nakładki w kolorze auta?

Tak nasunąłem te czarne adaptery a na nie wcisnąłem maskownice w kolorze

a odwrotnie ich nie założyłeś? (jak się tak da wogóle:decayed:), ja mam ori listwy S4 założone i nic nie trze, widocznie są u Ciebie za nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że najpierw dałeś listwy czarne, a na to tylko nakładki w kolorze auta?

Tak nasunąłem te czarne adaptery a na nie wcisnąłem maskownice w kolorze

a odwrotnie ich nie założyłeś? (jak się tak da wogóle:decayed:), ja mam ori listwy S4 założone i nic nie trze, widocznie są u Ciebie za nisko

Musze pokombinować może z progami, może odstają od blachy gdzieś albo biore się za tą gumę

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

A powiedz mi coś jeszcze jak możesz, nakładki progów mają od spodu takie dziury, prawdopodobnie żeby je przytwierdzić do podłogi. Chyba jakimiś takimi korkami plastikowymi,masz może numer części tego albo zdjęcie jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja użyłem od dołu auta klej do szyb, trzyma się jak jarek Pisu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...