Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

EOT ja u siebie z Magnaflow mam tylko jeden tłumik z wyjściem Y-pipe na 2 strony, tutaj widzę masakrę, jak by wywalić z 2 przednie tłumik to auto dopiero by grzmiało :evil:

bez przesady :)

Mój jest akurat non-resonated optymalnie głośnny i rozni sie od rezonowanego tylko koncowymi wydechami:)

:)

55555x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Nagraj jakiś filmik :kox:

Opublikowano

miodzio , Rossi dobrze zrobiles ze ta felga zostala srebrna :good:

Opublikowano

32 ale moge sie mylic

Opublikowano

piękny :gwizdanie: :drool:

chce ktoś mojego paszteta? :>

Opublikowano

EOT bajk za friko biorę, PB i tak mam za darmo

Rossi dawaj filmiki jak gada i czy się już trochę wydech wypalił, mój Magnaflow jak jest gorąco to daje ostro decybalami po uszach, muszę sprawdzić przy okazji czy nie przekraczam magicznych 93dB, BTW stawiam na 100+

Opublikowano
  • Autor

moj jest nawet bardzo głośny 114dB, ale w samochodzie jest oki (tak optymalnie)

tak gada: :>

tylko ja zamowilem wersje z podwojnymi chrom. koncowkami

jakos lepiej przypadła mi do gustu:)

felga jest 19X8,5X19 ET32 opona 255/35ZR19 continental sportcontact 5P 96Y

nie przyciera nic.

Opublikowano

dlaczego swoich filmików nie wklejasz ? producenci wydechów czasami trochę kombinują, nie piszą całej prawdy co jest zamontowane na aucie i wklejają potem do netu, mnie interesuje jak gada wydech w twoim aucie a nie pierwszy lepszy z netu[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 00:16_________________________________________________co do głośności Millteka 114 dB to ostry wynik, sprawdziłem u siebie na szybko na bardzo gorącym wydechu nie przekroczyłem 93 dB przy maksymalnych obrotach, owszem sprawdzone przy pomocy Iphone'a ale jakiś tam pewnie zbliżony wynik jest, przy 114 dB dowód rejestracyjny bye bye

Opublikowano

powyzej 93db dowod bye bye ;)

ale i tak mialbym to w d*upie :kox:

Opublikowano

EOT w uwaga pirat pokazywali owszem motor ze 101 dB, po dowodziku i nakaz doprowadzenia wydechu do normy głośności + 300 PLN mandat, ciekawe jaki manewr w Millteku zrobić żeby miał 93dB w 1/2 max. obrotów :mysli:

Opublikowano

motor to jest od pralki! :)

Opublikowano

przepraszam, motocykl :notworthy: miałem na myśli

Opublikowano
  • Autor

mam to w d..... :decayed:

jak jade stala predk. to nie slychac wcale :))

Opublikowano

nie słychać w środku czy na zewnątrz ? często tak jest, że w kabinie jest błoga cisza a z rurek idzie jakiś poziom hałasu, weź pod uwagę, że po 10-30 tkm wydech zmieni dźwięk i natężenie hałasu, nie mam nic przeciwko fajnemu bulgotaniu ale jak się trafi na zazdrosnego i upierdliwego Policjanta to wtedy przesrane jest, ja czasami ich lubię podnerwić, redukuję przy nich i gaz do dechy :polew: a w lusterku widzę ich dziwny wyraz twarzy

Opublikowano
  • Autor

W srodku cisza;)

Opublikowano

nic tylko przez Szwajcarie się gdzies wybrać po tunelach :decayed:

mój wspólnik ma Milltec'a w s8 v10, sporo jeździ i nie miał problemów jeszcze, a dudni konkretnie :evil:

Opublikowano

myślę, że policja czepia się raczej 20to letnich hond, niż aut za >200k :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

obraz520r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

juz 14500 km. za pare dni pierwszy przeglad

nic sie nie dzieje...

chya wnetrza nie bylo jescze zdjecia

obraz523s.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pozdrawiam

Opublikowano

na prawdę piękna franca :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.