Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elegancki :good: do zobaczenia na mieście

Opublikowano
  • Autor

kilka foto po swissvax glacier może nie są najlepszej jakości bo w wykonaniu Iphone :kox:...i po przejechaniu 40km :>

img0983h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i jeszcze jedno;P

img0988ls.jpg

Uploaded with ImageShack.us

felga 19 w tygodniu bedzie lakierowana na czarny półmat :>

pozdr

Opublikowano

kozak na maxa

Opublikowano

daje rade :) trzeba się kiedyś spotkać :decayed:

Opublikowano

Świetne auto , pozazdrościć , w końcu od 2001 roku wypuścili coś co mozna nazwać S4 , bo te wynalazki w B6/B7 to nie eS :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Miasto 13-15l trasa przy jezdzie do 130km/h 9.5l

jak w 2.7TT

Opublikowano

swietnie wyglada na tej felcdze , co to za felga replika ? 19 cali ?

Opublikowano
  • Autor

Oryginal s5;)

Opublikowano

I nic nie obciera ? jakie tam masz gumy ? 255/35/19

Jakie ta felga ma ET ?

Dla mnie wyglada swietnie tak masywnie ale zostaje troche kapcia na feldze.Szczerze to uwazam ze dobrze zrobiles ze nie idziesz w 20 cali.Smiesznie wyglada felga na ktorej prawie nie ma opony.Nie jestem tylko peiwen tego czarnego ale to juz indywidualna sprawa.

Opublikowano

Miasto 13-15l trasa przy jezdzie do 130km/h 9.5l

Pozdro :)

to musisz jezdzic bardz ooszczednie bo takie spalanie to ja mam :D

Opublikowano

Piękna jest :slina::shocked:

Opublikowano

I nic nie obciera ? jakie tam masz gumy ? 255/35/19

Jakie ta felga ma ET ?

Dla mnie wyglada swietnie tak masywnie ale zostaje troche kapcia na feldze.Szczerze to uwazam ze dobrze zrobiles ze nie idziesz w 20 cali.Smiesznie wyglada felga na ktorej prawie nie ma opony.Nie jestem tylko peiwen tego czarnego ale to juz indywidualna sprawa.

ET 33 o ile się nie mylę.

Opublikowano

Masakryczna ta Twoja furmana Ross :kox: mój cel na przyszłość :slina:

Opublikowano
ET 33 o ile się nie mylę.

32 , ciekaw jestem czy B8 przyjmie felge 18x8.5 ale z ET 29

Masakryczna ta Twoja furmana Ross mój cel na przyszłość

niestety nawet uzywki cena zabija , ale jak bym mial kupowac noe 3.0 TDI to bym dolozyl i wzial S4 bo paradoksalnie roznica jest niewielka.

Opublikowano
Masakryczna ta Twoja furmana Ross mój cel na przyszłość

niestety nawet uzywki cena zabija , ale jak bym mial kupowac noe 3.0 TDI to bym dolozyl i wzial S4 bo paradoksalnie roznica jest niewielka.

Taką 1/5, dwuletnią z małym przebiegiem i dobrym wypasem z chęcią bym przygarnął :slina:

Opublikowano

tja ale do dalej 200k....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A wiec:

doszło:

obniżenie -20mm

tylny dyfuzor carbon

znaczki "S4" te elementy czerwone na carbon

felga narazie zostaje srebrna i pozostanie na zimówke

-w planach jest BBS CH-r tyllko nie wiem czy czarny czy srebrny

Opublikowano

czarny :wink4:

Opublikowano
  • Autor

takie tam ale jest:)

i po przejechaniu 150km

beztytuua4klub.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Miasto 13-15l trasa przy jezdzie do 130km/h 9.5l

jak w 2.7TT

i jak w Q7 4.2 TDI :naughty:

Opublikowano

Miasto 13-15l trasa przy jezdzie do 130km/h 9.5l

jak w 2.7TT

i jak w Q7 4.2 TDI :naughty:

I jak w moim BEX wiec spalanie masz niskie naprawde

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.