Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie gratuluje bo jej nie masz :cool1: :gwizdanie:

ale jak juz bedziesz mial to polecam wydech Millteka + dobra mape np. MTM

a osiagi beda wieksze niz w RS4 B7 :gwizdanie: na dlugie lata :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179623.0

oj kiedys sam sobie taka sprawie, kiedys :naughty: bo w raty sie nie bawie :wink4:

Przeciez wyraznie pisze :cool1: wlasnie, ze seria S4 3.0 TFSI V6 czyli Ska B8 :decayed:

po dodaniu softu z MTM i zamontowaniu wydechu Milltek bije Audi RS4 B7 :gwizdanie:

Choc musialem zle zrozumiec Piotrek98igo

osiagi to juz sa lepsze w seri od rs4 b7

myslalem o serie RS4 mu chodzi bo nie widzialem liter S4

5 godz. wczesniej pisalem te same info. - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179623.0

gdzie strierdzalem ze S4 BIJE WLASNIE RS4 B7 i tutaj rozwiez byl wklejony :gwizdanie:

Mniejsza o to... :tongue4:

Ps. Flyer - caly czas chodzi o S4 + MTM mapa + wydech Milltek = 429 KM i 528 niuta :shocked:

czyli po bezpiecznych, delikatnych modach - osiagi luzno przebijaja RS4 B7 nawet bardzo zdrowe :wink4:

Kurfaaa sie namieszalo... :polew: :polew: :polew:

No to tak w skrucie - S8 B8 :notworthy: :notworthy: :notworthy: jak dla mnie :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 12:48_________________________________________________i bardziej obrazowo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to S4 seria to wstyd dla Lexusa i RSB7.. katalogowo koni znacznie więcej... :mysli:

Merc się broni, biedak gdyby miał AWD to by stawkę wyzamiatał choć i tak widać że jest górą.Ale jak na 457KM czyli 120KM więcej od Esy szału nie ma..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to S4 seria to wstyd dla Lexusa i RSB7.. katalogowo koni znacznie więcej... :mysli:

Merc się broni, biedak gdyby miał AWD to by stawkę wyzamiatał choć i tak widać że jest górą.Ale jak na 457KM czyli 120KM więcej od Esy szału nie ma..:P

jak dla mnie jest - i to przy 3.0 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiada się pierwszy avant S4 B8 na forum :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 20:12_________________________________________________

No to tak w skrucie - S8 B8 :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jest S8 B8 :mysli::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he :tongue4:

wiesz, ze S4 B8 mialo byc :>

He he wiem wiem :>

Z tego co wiem skrzynia S-Tronic w sprincie do setki w porównaniu z manualem jest wolniejsza o zaledwie 0,2s co może być niby ważne przy jeździe na torze, natomiast w realu to nie ma żadnej różnicy a komfort bajka, plus tego że jeszcze mniej pali S4 w S-Tronicu, co lepsze tak jak DSG w Volkswagenach działa bez opóźnień a zmiana biegów za pomocą łopatek przy kierownicy to niemała frajda :gwizdanie:

Cholera pierwszy raz zachwalam "automat" gdzie zawsze byłem zwolennikiem manualnej skrzyni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik, co z obiecanymi numerami klocków, hm ?

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to to niebieskie S4 428 km to b7 RS4 bez turbo objeżdza... (pisze bez turbo bo MTM dodaje turbinke za skromne 150k PLN)

Mysle że zdrowe b7 RS4 objeżdza rs4 b5 i s4 b8.... tylko kwestia znalezienia zdrowego :-)

Za nowym S4 przemawia skolei również fakt że koszta jazdy na codzień są pewnie prawie połowe mniejsze. Coś za coś.

Co do b7 RS4 i turbo, to widziałem takowe w Wawie. było słychac że coś mu dmucha dodatkowo :-) kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do b7 RS4 i turbo, to widziałem takowe w Wawie. było słychac że coś mu dmucha dodatkowo :-) kozak.

Tam nie ma turbo, tylko jest dołożony kompresor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że zdrowe b7 RS4 objeżdza rs4 b5 i s4 b8.... tylko kwestia znalezienia zdrowego :-)

jest takie w Legionowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że zdrowe b7 RS4 objeżdza rs4 b5 i s4 b8.... tylko kwestia znalezienia zdrowego :-)

jest takie w Legionowie :wink4:

trzyma serie?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że zdrowe b7 RS4 objeżdza rs4 b5 i s4 b8.... tylko kwestia znalezienia zdrowego :-)

jest takie w Legionowie :wink4:

trzyma serie?? :mysli:

jest po kuracji i ma bardzo dobrze jezdzace 400PS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...