Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdrowe RS4 B7 bez problemu objezdza S4 B8 / RS4 B5 (400PS).

Opublikowano

Ja jeszcze nie gratuluje bo jej nie masz :cool1: :gwizdanie:

ale jak juz bedziesz mial to polecam wydech Millteka + dobra mape np. MTM

a osiagi beda wieksze niz w RS4 B7 :gwizdanie: na dlugie lata :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179623.0

oj kiedys sam sobie taka sprawie, kiedys :naughty: bo w raty sie nie bawie :wink4:

Przeciez wyraznie pisze :cool1: wlasnie, ze seria S4 3.0 TFSI V6 czyli Ska B8 :decayed:

po dodaniu softu z MTM i zamontowaniu wydechu Milltek bije Audi RS4 B7 :gwizdanie:

Choc musialem zle zrozumiec Piotrek98igo

osiagi to juz sa lepsze w seri od rs4 b7

myslalem o serie RS4 mu chodzi bo nie widzialem liter S4

5 godz. wczesniej pisalem te same info. - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179623.0

gdzie strierdzalem ze S4 BIJE WLASNIE RS4 B7 i tutaj rozwiez byl wklejony :gwizdanie:

Mniejsza o to... :tongue4:

Ps. Flyer - caly czas chodzi o S4 + MTM mapa + wydech Milltek = 429 KM i 528 niuta :shocked:

czyli po bezpiecznych, delikatnych modach - osiagi luzno przebijaja RS4 B7 nawet bardzo zdrowe :wink4:

Kurfaaa sie namieszalo... :polew: :polew: :polew:

No to tak w skrucie - S8 B8 :notworthy: :notworthy: :notworthy: jak dla mnie :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 12:48_________________________________________________i bardziej obrazowo :cool1:

Opublikowano

Jeśli to S4 seria to wstyd dla Lexusa i RSB7.. katalogowo koni znacznie więcej... :mysli:

Merc się broni, biedak gdyby miał AWD to by stawkę wyzamiatał choć i tak widać że jest górą.Ale jak na 457KM czyli 120KM więcej od Esy szału nie ma..:P

Opublikowano

Jeśli to S4 seria to wstyd dla Lexusa i RSB7.. katalogowo koni znacznie więcej... :mysli:

Merc się broni, biedak gdyby miał AWD to by stawkę wyzamiatał choć i tak widać że jest górą.Ale jak na 457KM czyli 120KM więcej od Esy szału nie ma..:P

jak dla mnie jest - i to przy 3.0 :gwizdanie:

Opublikowano

Chodziło mi o to ze nie ma przepaści miedzy gwiazdą a niepełną olimpiadą :naughty:

Czytać uważnie :)

Opublikowano

Chodziło mi o to ze nie ma przepaści miedzy gwiazdą a niepełną olimpiadą :naughty:

Czytać uważnie :)

Przepasci moze nie ma ale takie osigi przy 3 litrach i bez konkretnych modow :cool1: :gwizdanie:

mnie raczej wystarczaja :wink4:

Opublikowano

No to zapowiada się pierwszy avant S4 B8 na forum :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 20:12_________________________________________________

No to tak w skrucie - S8 B8 :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jest S8 B8 :mysli::decayed::wink4:

Opublikowano

he he :tongue4:

wiesz, ze S4 B8 mialo byc :>

He he wiem wiem :>

Z tego co wiem skrzynia S-Tronic w sprincie do setki w porównaniu z manualem jest wolniejsza o zaledwie 0,2s co może być niby ważne przy jeździe na torze, natomiast w realu to nie ma żadnej różnicy a komfort bajka, plus tego że jeszcze mniej pali S4 w S-Tronicu, co lepsze tak jak DSG w Volkswagenach działa bez opóźnień a zmiana biegów za pomocą łopatek przy kierownicy to niemała frajda :gwizdanie:

Cholera pierwszy raz zachwalam "automat" gdzie zawsze byłem zwolennikiem manualnej skrzyni :decayed:

Opublikowano

Cholera pierwszy raz zachwalam "automat" gdzie zawsze byłem zwolennikiem manualnej skrzyni :decayed:

dokladnie :decayed: ja rowniez :decayed:

Jak ktoregos dnia zaskoczy wieksza fafusta to bede na takie S4 B8 polowal :naughty:

Opublikowano

Remik, co z obiecanymi numerami klocków, hm ?

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

furka pierwsza klasa tylko pozazdrościć :)!

Opublikowano

no to to niebieskie S4 428 km to b7 RS4 bez turbo objeżdza... (pisze bez turbo bo MTM dodaje turbinke za skromne 150k PLN)

Mysle że zdrowe b7 RS4 objeżdza rs4 b5 i s4 b8.... tylko kwestia znalezienia zdrowego :-)

Za nowym S4 przemawia skolei również fakt że koszta jazdy na codzień są pewnie prawie połowe mniejsze. Coś za coś.

Co do b7 RS4 i turbo, to widziałem takowe w Wawie. było słychac że coś mu dmucha dodatkowo :-) kozak.

Opublikowano

Co do b7 RS4 i turbo, to widziałem takowe w Wawie. było słychac że coś mu dmucha dodatkowo :-) kozak.

Tam nie ma turbo, tylko jest dołożony kompresor.

Opublikowano

Mysle że zdrowe b7 RS4 objeżdza rs4 b5 i s4 b8.... tylko kwestia znalezienia zdrowego :-)

jest takie w Legionowie :wink4:

Opublikowano

Mysle że zdrowe b7 RS4 objeżdza rs4 b5 i s4 b8.... tylko kwestia znalezienia zdrowego :-)

jest takie w Legionowie :wink4:

że na sprzedaż? czy tylko wiesz że jest :)

Opublikowano

nie, nie jest na sprzedaz

Opublikowano

Mysle że zdrowe b7 RS4 objeżdza rs4 b5 i s4 b8.... tylko kwestia znalezienia zdrowego :-)

jest takie w Legionowie :wink4:

trzyma serie?? :mysli:

Opublikowano

Mysle że zdrowe b7 RS4 objeżdza rs4 b5 i s4 b8.... tylko kwestia znalezienia zdrowego :-)

jest takie w Legionowie :wink4:

trzyma serie?? :mysli:

jest po kuracji i ma bardzo dobrze jezdzace 400PS :)

Opublikowano

ciekawe o co w tej rsce chodzi że nie trzymają mocy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.