Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na początek z tego co pamietam był jeszcze alkochol izopropylowy. Numer 1 do odtłuszczenia lakieru przed woskowaniem. Jest to jedyny środek który odparowywuje w 100%. Nawet rozmawiałem z gościem z car-spa i polecił zastosowanie tego przed nałożeniem wosku:)

Teraz nie mam lakieru Ibis weiss lecz gletscherweiss metalic też biały niby nowość na 2011 :)

Zastanawiałem się też nad suzukagrey ale on jest taki jakiś w niebieski/pastel wpadający no nie podobał mi się aż tak.

wiadomo kwestia gustu.

No napewno się zastanowie przed zakupem nad Swissvax Glacier.

A może ktoś zna opinie na temat Cquartz 30ml Kit Pack

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/568/cq30kit-cquartz-30ml-kit-pack.html

pozdr

Opublikowano

alkohol izoprylowy jest the best do czyszczenia elektroniki ale takie zastosowanie do lakieru też mi się podoba :good: trochę drogi i małe pojemności w spray'u są, BTW ładnie się pali :kox:

Opublikowano
  • Autor

Naprawde przed zastosowaniem wosku warto..Polecam;)

Opublikowano

Gratulacje :good: :good: :good:

ps. zdecydowanie wiecej fotek by sie przydalo, srodek rowniez :wink4:

Opublikowano

furka jest :kox: :kox:

mam nadzieje zobaczyc na zywo w czerwcu na spocie

gratuluje zakupu :good: :good: :good:[br]Dopisany: 31-03-2011, 18:52:31_________________________________________________

jak mogę zapytać to gdzie ten Zymöl można kupić ? w all4auto chyba nie mają, ja kupiłem ostatnio wosk Dodo Juice Orange Crush ale nie miałem okazji jeszcze przetestować, jedno co wiem to smakowicie pachnie

znalazlem stronke w United Kingdom jesliby cie to interesowalo

http://www.autouseful.co.uk/products.php?categoryid=53&gclid=CMe357Si-acCFZBkfAodExZ_qQ

jesli jestes chetny na zakup powyzej 35 funa masz wysylke gratis na terenie UK

napisz jak chcesz pw bo ja w czerwcu jade do polski autem i moglbym ci to przywiez

Opublikowano

Rossi ty masz model 2011 , czy da sie u ciebie wylaczyc ESP ? albo inaczej jaki komunikat dostajesz jak przytrzymasz dluzej przycisk od ESP ?

Opublikowano
  • Autor

Tak produkcja 8-9 tydzien 2011..Wiesz co ja tylko raz przyciskalem to wylaczylo sie napewno ASR..ale nie przytrzymywalem dluzej....Chociaz w zime napewno przyjdzie chec..

Wracajac do woskow to na dniach bedzie zamowiony Swissvax Glacier:)

Opublikowano

Tak produkcja 8-9 tydzien 2011..Wiesz co ja tylko raz przyciskalem to wylaczylo sie napewno ASR..ale nie przytrzymywalem dluzej....Chociaz w zime napewno przyjdzie chec..

Wracajac do woskow to na dniach bedzie zamowiony Swissvax Glacier:)

to sprawdz jak bys mogl przytrzymaj dluzej przycisz i napisz co pojawilo sie na wysletlaczu.Bede wdzieczny

Opublikowano

Jest sobota,czekamy na zdjęcia :D

Opublikowano
  • Autor

No juz zrobione tylko nie bylo czasu wstawic..

Jutro wolny od pracy dzien takze napewno cos sie pokaze:)

Pozdrawiam

Opublikowano

Rossi sprawdzisz mi to ESP ?

Opublikowano
  • Autor

Zaraz wyjezdzam to Ci opisze co i jak;)

Opublikowano

Zaraz wyjezdzam to Ci opisze co i jak;)

super , bede wdzieczy !

Opublikowano
  • Autor

Nie moglem esp wylaczyc tylko asr sie wylacza:)

Opublikowano

No to kijowo ;(,trzymales przycisk duzej tak z 5 sek.?

Opublikowano

no bez jaj,bez jaj,a zdjęcia? :blink:

caaaaały dzień czekałem! ;( ;( ;(

Opublikowano

No to Turdzi to co mowia w ASO jednak prawda..

ALE lipa :(

Opublikowano
  • Autor

Normalnie bokiem idzie jak tylko asr sie wylaczy

Opublikowano

bokiem idzie bo masz szpere :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.