Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

Ryzyko gwarancji na siebie to po prostu nic innego jak wykupione przez nich ubezpieczenie(dziala na tej samej zasadzie jak przedluzenie gwarancji w Polsce)

Dla mnie to lipa bo jak ci się zepsuje auto na trasie,w innym kraju ,innym miescie to jest po ptokach.

To właśnie tłumaczyłem koledze turdzi w kwesti nowego 2.0 TFSI vs. 1,5 letnie 3.0tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko gwarancji na siebie to po prostu nic innego jak wykupione przez nich ubezpieczenie(dziala na tej samej zasadzie jak przedluzenie gwarancji w Polsce)

Dla mnie to lipa bo jak ci się zepsuje auto na trasie,w innym kraju ,innym miescie to jest po ptokach.

To właśnie tłumaczyłem koledze turdzi w kwesti nowego 2.0 TFSI vs. 1,5 letnie 3.0tdi

wiem ze tlumaczyles ale mnie niestety nie przekonasz , juz abstrac**jac od gwarancji , chcialem nowe auto i nie dyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez by to nie przekonalo.Gwarancja fabryczna to gwarancja fabryczna.Turdzi trzymam kciuki za Twoj silnik,kolega odebral niedawno A5 z 2.0 TFSI i zre litr na 1500km..to jakas farsa...ciekawe ze dzieje sie to glownie przt A5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja fabryczna to gwarancja fabryczna...

Kończąc OT chyba nie do końca zrozumiałeś. Turdzi pisał, że chce zmieniać program w 2.0tfsi na gwarancji.

Każdy ma swoje priorytety i ja to szanuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja fabryczna to gwarancja fabryczna...

Kończąc OT chyba nie do końca zrozumiałeś. Turdzi pisał, że chce zmieniać program w 2.0tfsi na gwarancji.

Każdy ma swoje priorytety i ja to szanuję.

program programem , i tak go nie robisz dwa dni po odbiorze nowego auta , pojezdze rok moze wiecej , jak bedzie ok to go zrobie czy mial bym ta gwarancje zachowac czy stracic , a moze mi wystarczy i wogle nie bede robil , ciezko teraz powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robicie Kacprowi OT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech juz jest. Dźwięk mistrzostwo :) jak wydech do V6T to tylko milltek nie rezonowany. Felga czarna lecz nawet nie ma kiedy zdjec zrobic możliwe że jutro coś się cyknie:)

Program bedzie robiony w SKN TUNING ponoć robią indywidual mape + hamownia oraz gwarancja 36 miesiecy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi po modzie poszukaj boxa schowanego w nadkolu ew. obserwuj jak się podłączają VAGiem i programują kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16% never ever, 20% to średnia przyrostu w TDI, jedna wielka ściema, szanujące się firmy robią w wolnossących 5-8% na max przy założeniu innych modyfikacji jak dolot i wydech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: o tym mówię.

Dlatego sorry ale ładna strona, wszystko fajnie,tylko wiarygodni dla mnie nie są. :naughty:

Nowego S4 bym im nie oddał, tym bardziej jeśli parę innych firm uważa że z programem do tego silnika nadal jest problem.

Ale to moje zdanie.A nie znam firmy więc wnioski na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.goldenline.pl/forum/1521398/skn-polska-power-chip-i-eco-tuning-i-jeszcze-wiecej

fajna gadka :) Rossi, przemyśl lepiej sprawę, ja bym do SKN auta nie oddał, jak już to masz Pachura Motorsport co ma ABT i MTM w PL też jest, jak już rezać taki motorek to u sprawdzonych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKN ma jako taki marketing... a poza tym wgrywa gotowy soft sciagniety z centrali (zreszta chyba nie ma nic innego do S4 B8).

Ja na Twoim miejscu zostawilbym serie do konca gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub wlasnie abt ;)...

Miałem juz kilka nowych S4 na hamowni i mamy chętnych na zrobienie chipa do tego samochodu. Niestety żadna z firm europejskich nie posiada flash tool do zgrania serii i sum kontrolnych do wgrania modyfikacji. TAkie firmy jak SKN, ABT czy MTM wkładają najzwyczajniej zwykłe boxy które oszukują ecu dając jakiś tam przyrost mocy. Jedyna firma która robi remap ecu to APR w USA ale tylko centrala. MAją specjalny flash tool który dla nich zrobiła fabryka audi. POczytaj i dowiedz się zanim ktoś zniszczy ci auto. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKN to fima kolegi Pawla od czarnego RS4 B7 W2 SPEED, wiec wiarygodnosc ocencie sami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...