Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękne. Widzę że poszedłes w lustra w kolorze nadwozia

Opublikowano
  • Autor

Jakos do bialej z tym pakietem optikschwarz mi nie lezaly te alu;)

Kilka kosmetykow dotarlo

Wosk

Swissvax glacier tylko do bialych lakierow..(w sobote efekty beda mam nadzieje :))

Swissvax Alcantara pack

303 Fabric guard

R222 bodywork

R222 Gel wheel cleaner

Bilt Hamber glinka 200g

Chemical Guys Che chenille

Microfiber wash mitt

Chemical guys quick detailer

Alkochol izopeopylowy 1L

Meguiars glass cleaner

Duzo mikrofibr itd.;)

Opublikowano

Rossi: PIEKNA jest! :kox::slina:

Kurcze i te mniejsze lusterka odrazu co innego niz moje uszy slonia afrykanskiego..

A fotele bajka, bardzo mi sie podoba pelna alcantara :) Nie to co u mnie ze trzeba wykalaczka dziurki czyscic :)

Jesli moge Ci cos podpowiedziec odnosnie kosmetykow to mam nadzieje ze wybrales glinke BH SOFT bo regular miazdzy jaja i pozostawia takie slady ze szok. Pozniej juz tylko korekta maszyna daje rade.

SV Glacier :good:

SV Alcantara :good:

303 Fabric guard :good:

R222 Gel wheel cleaner :good: (uzywales juz kiedys? Co myslisz o zapachu? :naughty:)

Bedziesz uzywal detailera jako lubrykant do glinki? Polecam Optimum No Rinse, niesamowicie wydajny, takze jako szampon i lubrykant.

Jak chcesz sobie zaoszczedzic lakieru, reki i czasu to zalatw sobie plyn Iron X :)

A jak juz idziesz w Swissvaxa to przemysl wosk Autobahn.. Mycie felg pokrytych Autobahn to sama przyjemosc :kox:

Opublikowano

kurde fotele urywają dupe... za***iste są... szczególnie w opcji (dostępnej chyba w DE) że siedzisko jest alcantara a reszta skóra...

Opublikowano

wraz z pomniejszeniem lusterek zrezygnowali z aluminiowych

Opublikowano

wraz z pomniejszeniem lusterek zrezygnowali z aluminiowych

Mniejsze lusterka sa od mod 2010 a alu mozna sobie wybrac jak sie chce :) Tylko ze dla mnie alu + bialy kolor jakos nie przemawia. Lepiej wyglada bialo-czarny zestaw.

Nie wiem, moze jestem dziwny, ale wydaje mi sie ze jak z przodu nie ma chromowanych obramowek przeciwmgielnych to auto jakos tak "bidnie" wyglada....

Opublikowano

wydaje mi sie ,ze majac chomowane obramówki optycznie powieksza halogen i moze przez to tlusciej wygłada :>

Opublikowano

Dwie sprawy Kacper :wink4:

1. Jesli będziesz miał taką możliwość to cyknij takie fajne foto dwóch białych audisiek obok siebie najlepiej od frontu,to może być ciekawe,wystarczy komórką.

2. Teraz to już trochę czasu minęło i się przyzwyczaiłeś,ale jakie były odczucia po przesiadce z 185ps/fwd na 333ps/q ? Piłujesz już go trochę czy nie dotarłeś jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

tzn. juz 4 tys km jest zrobione w s4

Co do a4 185KM powiem ze jest przepaśc przez duże P.z tego co wiem to s4 lubią miec mocne gifty.

Jak robiliśmy porównanie S4 b8 +AWE exhaust + dolot AWE vs moja S4 Seria szły identycznie. dosłownie to samo:)

Kumpla S4 b8 z ktora robiliśmy porównanie jest na tym filmie..

tylko na filmiku nie miała jeszczcze wydechu i dolotu.

Także jestem mega zadowolony :>

Opublikowano

Aaa, to on ma tylko wydech i dolot? Myślałem że zrobił też program sobie,ale pewnie o gwarancje mu chodzi. ''Chudy'',tak? Może uda Ci się go zaprosić do klubu żeby pokazał furę? On ma chyba zrobiony full-black z tego co pamiętam, obudowy lusterek nawet zmienil z serii na czarne. btw spotkałeś się może gdzieś z białym S5 sportback z SC? Mignął mi 2 razy taki.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem kto ma to biale s5 sportback

On zakladal czarny grill

Programu nie ma w swojej.. Ale wszystko na to wskazuje ze bedzie niedlugo:)

Pozdro

Opublikowano

:slina:

Piękne auto :good:

Za kilka lat mogę je odkupić... :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tego auta nigdy nie sprzedam :)

Opublikowano

wcale sie nie dziwie :wink4: mysle ze po odbiorze to mogl bym w nim mieszkac przez tydzien :wink4:

Opublikowano

Rossi wrzuć wybrane fotki do pierwszego posta i będziesz miał bardziej przejrzysty temat :wink4:

Jak masz ze spalaniem w mieście przy normalnej jeździe i jak na trasie :?:

Opublikowano
  • Autor

Miasto 13-15l trasa przy jezdzie do 130km/h 9.5l

Pozdro :)

Opublikowano

Spalanie bajka jak na auto z takim silnikiem i taka moca ;)

Jak bedziesz mial wolna chwile i bedziesz w Czewie zapraszamy na spota ;)

Opublikowano

felgi z S5 przeszły :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.