Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem ile kosztuje S4 B8 w Polsce - założę, że 300tys.zł.

Jeżeli w PL ktoś zarabia np. 3tys.zł to potzrbuje 300 pensji żeby kupić S4.

Jeżeli w N za taką samą pracę dostaje np. 20tyś.zł to potrzebuje tylko ok. 33 pensji żeby zapłacic 650tyś. zł za S4

ciekawa matematyka 3000zl * 300 = 300 000zl ? ? wydawalo mi sie ze wyjdze 900 000zl ;)

wiec jak juz to w polsce wg twoich obliczen ktos potrzebuje 100 pensji a nie 300 pensji tak jak napisales

wiec roznica nie jest 267pensji tylko 67 pensji :)

już poprawiłem błąd :>
Opublikowano

A propos felg to moze sprawdzony wzor a la RS4 (tu na zdjeciu ori)

moje_czarne_felgi.jpg

albo Eta Beta jakas w macie

felgaaa.jpg

Dla mnie najbardziej leza te felgi :good:

To teraz najdłuzsze 2 miesiące Cie czekaja :)

Opublikowano
  • Autor

No niestety cały czas myśle jakie te felgi czy 19" z mojej a4 pomalować na czarny półmat i bedzie git czy czegos innego szukać:)

osobiście te mi sie podobają http://allegro.pl/item1399650460.html

sam już nie wiem jakie i jaki kolor jest tyle opcji że idzie zwariować :)

Opublikowano

Kacper fele masz kox wiec ja bym przemalował choć z 2 strony malowane zawsze malowane a wiesz jakie są drogi i o odpryski nie trudno. Te z linku są temacik:)

Opublikowano

piekne auto , sliczny srodek super kolor i super nadwozie - AVANT :kox: . o silniku nie wspominam bo jest za***isty :good: .Chetnie zobacze wiecej fot !. Gratuluje i cierpliwosci w czekaniu (bo ja bym chyba nie spal po nocach :tongue4: )

Opublikowano

Pogratulować pięknego auta :good: :good: :good:

Opublikowano

jakaś taka............................nie specjalna ta fura :mysli:

kolorek jakiś taki oklepany ostatnio,

........i te ledy przód - pełno tego w norauto ,wszyscy teraz tylko ledy i ledy

z wypasu to widzę nawet połowy z dostępnych opcji nie wybrałeś :confused4:

i benzyna......................a ostatnio w górę idzie :(

.......i biegi samemu trzeba zmieniać :wallbash:

avant :mysli:......................masz jakiś interes ? znaczy się kiosk z warzywami czy coś

swoje pewnie kosztowało a wszystko czarne :thumbdown: nie ma to jak chrom

................nad felgami myślisz powiadasz :mysli:

jak tak w necie foto przeglądałem..................to Ci powiem co byś nie wybrał szału nie będzie - linia auta wszystko psuje :(

jeszcze nie odebrałeś a już pewnie żałujesz

........... no nic - kwestia gustu - widocznie taką chciałeś - niech Ci służy mimo wszystko

:bag:

Ps. cudo na maxa

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:decayed::polew::)
Opublikowano

miron :good:

Rossi białe szybciej się brudzi, tak jak Makkiego :polew:

benzyna to jedyny słuszny napęd byle w :quattro:

a wirus to i tak na 99% wejdzie bo poweru zawsze niedostatek

generalnie gratki :)

Opublikowano

no po programie mtm podaje 420KM :evil: a jakby chcieć cos więcej dłubać to jak to jest z kompresorem w 3.0tfsi :mysli:

bo np u mnie wieksze turbo i po problemie a ciekawi mnie jak jest w przypadku kompresora bo nie mam pojęcia a akurat ten silnik mnie bardzo ciekawi :gwizdanie: i ciekawe czym się rózni ten z s4 od tego nowego z A6 bo tam Nm jest tyle samo ale KM jest 300

Opublikowano

no autko super :good: biały jest kolorem dla odważnych czyli nowa moda z USA, apropo ameryki to zastanawiam się co byś wolał bo podejrzewam że jak zamówiłeś auto w Polsce to dałeś za nie tyle za ile ściągnąłbym Ci R8 z usa z opłatami :wink4: jakiś programik koniecznie, podają w USA lekki chip bez dokładania części na 385 KM benzynka Pb98 (niewykrywalny w Audi tak jak ja mam), nie wiem czy nie oglądałem gdzieś na youtube filmiku że do 200 km/h nowe S4 idzie łeb w łeb z BMW 335d biturbo (też świetny silnik) jednak przy większych prędkościach moc S4 robi robotę, tak czy siak autko very nice..... :good:

Opublikowano

Ja jeszcze nie gratuluje bo jej nie masz :cool1: :gwizdanie:

ale jak juz bedziesz mial to polecam wydech Millteka + dobra mape np. MTM

a osiagi beda wieksze niz w RS4 B7 :gwizdanie: na dlugie lata :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179623.0

oj kiedys sam sobie taka sprawie, kiedys :naughty: bo w raty sie nie bawie :wink4:

Opublikowano

osiagi to juz sa lepsze w seri od rs4 b7

Opublikowano

my tu gadu gadu a terminu odbioru nie podałeś:)

ja też sobie zamówiłem Veyrona..też biały..

dla kobiety zamówiłem db9 niech ma :)

Opublikowano

osiagi to juz sa lepsze w seri od rs4 b7

mylisz sie seria S4 B8 ma jakies 344KM i 438Nm :gwizdanie:

a wiesz ile ma RS4 B7 ???

Opublikowano

osiagi to juz sa lepsze w seri od rs4 b7

mylisz sie seria S4 B8 ma jakies 344KM i 438Nm :gwizdanie:

a wiesz ile ma RS4 B7 ???

co z tego ze papaierowo ma miec wiecej...widzialem taki pojedynek i s4 jest gora
Opublikowano

a wiesz ile ma RS4 B7 ???

Remi, na papierze RS4 B7 ma 420KM, ale w rzeczywistości 360KM, przy dobrych wiatrach 380KM. Te silniki mają problem z nagarem i dlatego S4 B8 jest szybsze.

Opublikowano

Chcialem wkleic filmik ale andrew mnie uprzedzil ;)

RS`ka z filmiku byla jeszcze niedawno do sprzedazy

Gratki furki ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.