Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

Za zadne skarby, tylko manu. Jeszcze jak jest ten sportowy mechanizm roznicowy(szpera na tyl 60%) to frajda niesamowita:) pozatym z programem lepiej bedzie radzil sobie manual :>

Ale program MTM na 420KM tak samo lata w obu skrzyniach. Nie wiem dlaczego jakaś skrzynia miałaby sobie gorzej radzić. Poza tym S-tronic to tak naprawdę manual, po prostu nie trzeba machać lewarkiem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super. :slina: Moje marzenie na przyszłość.

Oczywiście manual, czy s-tronic, to dyskusja bez końca.

Chciałeś manual i będziesz miał. Każdy wybiera jak lubi i nie ma co przekonywać do innych rozwiązań.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super. :slina: Moje marzenie na przyszłość.

nie tylko twoje, tyle ze ja pewnie nigdy tego auta nie kupie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super. :slina: Moje marzenie na przyszłość.

nie tylko twoje, tyle ze ja pewnie nigdy tego auta nie kupie :confused4:

Trudzi, jak będziesz tak myślał to pewnie nie kupisz. Dla chcącego nic trudnego. :wink4: U Ciebie pewnie norweskie przepisy celne są przeszkodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super. :slina: Moje marzenie na przyszłość.

nie tylko twoje, tyle ze ja pewnie nigdy tego auta nie kupie :confused4:

Eeee... tam nigdy. Trzeba mieć jakiś cel.;)

Ja tam jestem optymistą. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super. :slina: Moje marzenie na przyszłość.

nie tylko twoje, tyle ze ja pewnie nigdy tego auta nie kupie :confused4:

Eeee... tam nigdy. Trzeba mieć jakiś cel.;)

Ja tam jestem optymistą. :decayed:

ja jestem realista , nie wydam na auto ponad 600 tys. PLN bo tyle kosztuje u mnie a tym bardziej 400-500 za uzywane sporwadzane z niemiec.Niestety brutalna motoryzacyjna norweska rzeczywistosc :wallbash: (to chyba taka kara zeby ni bylo jak w raju :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super. :slina: Moje marzenie na przyszłość.

Mieszkasz i pracujesz w Norwegii a płacą ci w zł polskie stawki ? Bo nie rozumiem dlaczego przeliczasz ceny na zł

nie tylko twoje, tyle ze ja pewnie nigdy tego auta nie kupie :confused4:

Eeee... tam nigdy. Trzeba mieć jakiś cel.;)

Ja tam jestem optymistą. :decayed:

ja jestem realista , nie wydam na auto ponad 600 tys. PLN bo tyle kosztuje u mnie a tym bardziej 400-500 za uzywane sporwadzane z niemiec.Niestety brutalna motoryzacyjna norweska rzeczywistosc :wallbash: (to chyba taka kara zeby ni bylo jak w raju :wink4: )

mieszkasz i pracujesz w Norwegii a płacą ci w zł stawki jak w Polsce ? bo nie rozumiem dlaczego przeliczasz ceny na zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ci napisze ze kosztuje 1.300.000 koron to bedziesz wiedzial czy to duzo czy malo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ci napisze ze kosztuje 1.300.000 koron to bedziesz wiedzial czy to duzo czy malo ?

1.3mln koron norweskich to ok. 650tys.zł.

Nie wiem ile kosztuje S4 B8 w Polsce - założę, że 300tys.zł.

Jeżeli w PL ktoś zarabia np. 3tys.zł to potzrbuje 100 pensji żeby kupić S4.

Jeżeli w N za taką samą pracę dostaje np. 20tyś.zł to potrzebuje tylko ok. 33 pensji żeby zapłacic 650tyś. zł za S4

Moim zdaniem macie naprawdę tanie samochody w N :wink4:

Uprzedzając ewentualne pytania - nie uważam że S4 w N ma kosztować np. 2mln.zł (100 pensji po 20tys.zł) :)

Nie wiem czym się zajmujesz, a tym bardziej nie będę pytał ile zarabiasz, ale dziwię się przeliczaniem koron na złotówki jak sie żyję w N i zarabia w koronach.

Tak w ogóle to bardzo ładny samochód został zamówiony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.3mln koron norweskich to ok. 650tys.zł.

Nie wiem ile kosztuje S4 B8 w Polsce - założę, że 300tys.zł.

Jeżeli w PL ktoś zarabia np. 3tys.zł to potzrbuje 300 pensji żeby kupić S4.

Jeżeli w N za taką samą pracę dostaje np. 20tyś.zł to potrzebuje tylko ok. 33 pensji żeby zapłacic 650tyś. zł za S4

Moim zdaniem macie naprawdę tanie samochody w N :wink4:

Uprzedzając ewentualne pytania - nie uważam że S4 w N ma kosztować np. 2mln.zł (100 pensji po 20tys.zł) :)

Nie wiem czym się zajmujesz, a tym bardziej nie będę pytał ile zarabiasz, ale dziwię się przeliczaniem koron na złotówki jak sie żyję w N i zarabia w koronach.

w Niemczech zarabia sie tylko troche mniej a samochody tansze niz w polsce :wink4: zreszta zakladam ze Rossi nie wyciagnal sobie ot tak 300 tys, tylko auto pewnie wziete w leasing na firme , odliczony vat i cala masa trikow powodujaca ze tak na prawde bedzi go to kosztowac polowe lub dwie trzecie.To sa zalety dzialalnosci.Jak pracujesz dla kogos, masz male pole manewru tym bardziej wydawanie 650tys na samochod bez wzgledu na zarobki uwazam ze lekka ekstrawagancje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba dalej nie bardzo mnie rozumiesz.

W Norwegii nie płacisz za taki samochód 300tyś.zł czy 650tyś.zł tylko jak napisałeś 1.300.000 koron.

Na takie S4 B8 może sobie tam pozwolic więcej "przeciętnych" osób niż w Polsce znacznie krócej na nie pracując.

Idąc Twoim tokiem rozumowania kupowanie piwa np. w Oslo za 25zł też jest ekstrawagancją bo w Polsce kosztuje 4-10zł :)

Ale co złego co złego to nie ja :cool1: - nie chodzi mi o to żeby namówić Ciebie na kupowanie w N S4 - zwróciłem tylko uwagę że w kilku różnych tematach przeliczasz wszystko na zł co mnie bardzo dziwi u osób które mieszkają, pracują i zarabiają za granicą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii nie płacisz za taki samochód 300tyś.zł czy 650tyś.zł tylko jak napisałeś 1.300.000 koron.

Na takie S4 B8 może sobie tam pozwolic więcej "przeciętnych" osób niż w Polsce znacznie krócej na nie pracując.

Idąc Twoim tokiem rozumowania kupowanie piwa np. w Oslo za 25zł też jest ekstrawagancją bo w Polsce kosztuje 4-10zł

masz dobry tok rozumowana i zgadza sie przecietny szybciej tu zarobi na takie auto niz w PL , aczolwiek bardzo upraszczasz bo nie znasz realiow ktorych wykladowa sprawia ze taka kwota za to auto to bardzo duzo i tych samochodow tu praktycznie nie ma.

zwróciłem tylko uwagę że w kilku różnych tematach przeliczasz wszystko na zł co mnie bardzo dziwi u osób które mieszkają, pracują i zarabiają za granicą.

Pozdrawiam

nie przeliczam na zlotowki tyko podaje cene w PLN zeby czytajacy nie musial przeliczac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile kosztuje S4 B8 w Polsce - założę, że 300tys.zł.

Jeżeli w PL ktoś zarabia np. 3tys.zł to potzrbuje 300 pensji żeby kupić S4.

Jeżeli w N za taką samą pracę dostaje np. 20tyś.zł to potrzebuje tylko ok. 33 pensji żeby zapłacic 650tyś. zł za S4

ciekawa matematyka 3000zl * 300 = 300 000zl ? ? wydawalo mi sie ze wyjdze 900 000zl ;)

wiec jak juz to w polsce wg twoich obliczen ktos potrzebuje 100 pensji a nie 300 pensji tak jak napisales

wiec roznica nie jest 267pensji tylko 67 pensji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...