Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie Chipować benzyne ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oki to opisze mody:

ic rs4,downpipe,tłumiki przelotowe,turbohybrydowe,regulator 4 barowy,pompa walbro 255 i chyba wszystko

Opublikowano

ctv, czy to quattro ? Bo straty takie spore :)

a mógłbyś coś rozwinąć to:

turbohybrydowe
Opublikowano

quattro,turbina zrobiona na zamówienie w ream poland

Opublikowano

Moc jak moc, ale moment godny pozazdroszczenia :)

Choć coś czuję, że jeszcze się trochę zmieni :twisted:

Opublikowano

CTV czy podjęlibyście się wyrezania 1.8T AVJ z przepustnicą elektroniczną?

i jeszcze wytłumaczcie mi Panowie bo niebardzo rozumiem

ciśnienie doładowania spada od 3200rpm a przy 5000rpm tam gdzie jest moc max ma 0,7 bara... ło co chodzi??

a krzywa mocy od 2000rpm do 3000rpm to kurde taka pion, że wrażenia z jady muszą być bezcenne :)

gorzej oczywiście dla korb :) kto wie ile wytrzyma niezakuty silnik...:P

Opublikowano

ctv, nie za szybko ten moment idzie do gory? ;) troche to niebezpieczne dla seryjnych bebechów... :cool:

Opublikowano

Z tego co ja się kiedyś dowiadywałem to seryjne bebechy wytrzymują 300KM, a niektórzy piszą, że nawet 350KM...

A ja mam u siebie z TT :twisted:

Opublikowano

Traviz jest dokładnie tak jak mówisz. Ale istotne znaczenie ma przebieg momentu. W tym przypadku korby są za***iście obciążone i to przy niskich rpm. Ale fakt faktem widziałem podobne wykresy na K04 1.8T z 420Nm przy 3300rpm.

CTV powiedz nam jeszcze jaka to turbina?? :twisted: no chyba, że nie chcecie zdradzac tajemnicy... :wink:

Opublikowano

chyba k26 ale nie jestem pewny

Opublikowano

Wracajac do tematu (gdzie chipowac benzyne ? ) jestem ciekawy czy nie lepszym rozwiazaniem jak dla mnie,gdzie mam do Berlina ok 150 km ze Szczecina bedzie wlasnie zawirusowanie auta w Niemcach :)

Strasznie sie nagrałem na Vtg ale odleglosc jest dosc odstraszajaca , wiem ze sa jedni z lepszych w Polsce ale specą z rajchu tez nie mozna raczej nic zarzucic (tak ogolnie) .

No tak ale teraz ceny ...... hmm Ja wiem o 1400zl w Polsce wiec dosc atrakcyjna cena .Tam sobie zycza srednio 600-700 Euro . Znalazlem jednak cos troszke tanszego , co myslicie ...

http://www.chiptilschner.de/ pewniakiem ktos zna lepiej tez niemiecki a moze ktos zna ta firme , prosze o jakas podpowiedz

Opublikowano

jedz do wroclawia i klopocie,niemiecki firmy bym omijal

Opublikowano

mam kolege co mieszka w niemczech i juz 3 furę bedzie robił w VTG - nie wiem czy dlatego że taniej... czy może lepiej...

Opublikowano
jedz do wroclawia

A co we Wrocławiu???

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

sorki, że odgrzewam kotleta ale chciałem sie jeszcze raz zapytać o spadek ciśnienia doładowania a ciągły wzrost mocy...Czy ktoś mi potradi to wytłumaczyć??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.