Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja Niunia AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to i tak szukaj sprzęgła :decayed:

skoro nowe oryginalne sprzęgło LUKa przy 300 Nm wytrzymało 3 miesiące...

musimy się kiedyś sprawdzić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie robie dylizansu do scigania sie :)

Opublikowano

zapraszamy w kwietniu na grupowe hamowanie z audi slask u aligatora w katowicach, wynik napewno bedzie inny ;)

jeszcze powiedz przy jakim booscie takie kreski??

Opublikowano
  • Autor

ktorego kwietnia ??i jaka cena ?

Opublikowano

350Nm na seryjnych gratach :polew:

Opublikowano
  • Autor

smiej sie smiej :) powodzenia tak sie wiekszosc ludzi tu zna :evil:

Opublikowano

zapraszamy w kwietniu na grupowe hamowanie z audi slask u aligatora w katowicach, wynik napewno bedzie inny ;)

jeszcze powiedz przy jakim booscie takie kreski??

Napiszcie kiedy w kwietniu bedziecie sie zbierac :wink4:

Opublikowano

Kolego , nie śmieję się z ciebie..Tylko z seryjnych gratów i 350Nm..Nie trzeba być znawcą, żeby wiedzieć co trzeba zrobić w 1.8t żeby to wyszło..Więc albo masz mody pod maską albo hamownia zawyża..... :gwizdanie:

Opublikowano

smiej sie smiej :)

tu sie nikt z ciebie nie śmieje tylko taki wynik jest niemożliwy , to tak jakbyś chciał przerobic robote lub zaruchać babe - po prostu nierealne :wink4:

Opublikowano

ja mam 311nm i zero problemów z sprzęgłem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to zadzwon kolego do GTO i sie dowiedz :) i ci sam powie :)

Opublikowano

Panowie ta hamownia na Śląsku w kwietniu to kiedy pisałbym się. A co do kolegi wykresu to bardzo ładny. Zresztą najważne że właściciel zadowolony. Jedyne co mnie tylko dziwi troszke to waga - 1635kg to chyba nie waga auta bo zwykła A4 waży ok 1300 więc quattro nie waży chyba o 300kg więcej. :mysli:

Opublikowano

Jedyne co mnie tylko dziwi troszke to waga - 1635kg to chyba nie waga auta bo zwykła A4 waży ok 1300 więc quattro nie waży chyba o 300kg więcej. :mysli:

Waga musi byc podana calkowita, wiec wlacznie z osobami, ktore jada...

Opublikowano

Kolego to jest wykres z hamowni wiec raczej 4 osoby nie siedziały w aucie. Jakby robili próby na drodze to ok (no chyba że tak). A jak na hamowni stacjonarnej to wydaje mi sie że powinna być wpisana masa rzeczywista czyli auto plus ewentualnie kierowca.

Opublikowano

Kolego to jest wykres z hamowni wiec raczej 4 osoby nie siedziały w aucie. Jakby robili próby na drodze to ok (no chyba że tak). A jak na hamowni stacjonarnej to wydaje mi sie że powinna być wpisana masa rzeczywista czyli auto plus ewentualnie kierowca.

Kolego poczytaj najpierw o Dynomecie...

Opublikowano

Ok może masz racje tak mnie zaciekawiło co to za masa podana bo rzeczywista u mnie to 1295 a całkowita to 1775. Oczywiście nie quattro. Nieważne wózek fajny brawa dla właściciela.

Opublikowano
  • Autor

waga auta na stalowkach 15' 1445kg+moja85kg+Gto105kg=1635

Opublikowano

dawaj fotki z sosiny :)

Opublikowano
  • Autor

hehehe a skad wiesz ze to ta A4 ??[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 05:45_________________________________________________

P130311_16_410001.jpg

P130311_16_410002.jpg

P130311_16_410003.jpg

P130311_16_410004.jpg

P130311_16_410005.jpg

P130311_16_450001.jpg

P130311_16_460005.jpg

P130311_16_470001.jpg

Opublikowano

Łagi ona miała malowane drzwi od strony kierowcy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.