Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tylne lampy na ledach... a trzecie swiatlo?


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Ostatnio analizuje mozliwosc zmiany oswietlenia na ledy z tylu /pojawily sie na rynku w stylu poliftowych :cool:/

Ale co z trzecim swiatlem stopu, ktore jest na zwyklych zarowkach w A4 B5 sedan?

Macie pomysl czym zastapic 3cie swiatlo, zeby wygladalo jak oryginalne /taka sama wielkosc, obudowa itd/ ale swiecilo ledami? Czy np 3cie swiatlo z B6 bedzie pasowalo? Czy w ogole jest na ledach?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej..

To jasne ze moge sobie kupic kazde lepsze 3 swiatlo stopu..

dlatego napisalem tego posta, zeby sie dowiedziec czy ktos moze widzial takie, trzecie swiatlo, ktore bedzie np. idealnie pasowac do oryginalnej obudowy za szyba.. albo bedzie mialo identyczna powierzchnie, ktora swieci. Zeby w efekcie miec to samo, ale na ledach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie latwiej rozebrac 3 swiatlo stop i zamontowac zamiast zarowek ledy..? O ile seryjnie nie bylo tam ledow.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet sie zastanawialem nad tym.. myslisz ze efekt bedzie podobny do normalnego 3ciego stopu na ledach.. tam jest miejsce na 4 zarowki.. 3cie swiatla stopu maja diod znacznie wiecej

albo po prostu rozebrac ta obudowe, zmierzyc wklad z zarowkami i podmienic go identycznym wymiarami wkladem z ledami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można przerobić płytkę w starej lampie na led chyba sobie zrobie

jak bede mial wiecej czasu może zrobie fotostory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten problem u siebie.

mam założone z tyłu lampy led (sedan b5) a trzecie swiatło świeci... hmmm... na pomarańczowo, przy ledach.

Próbowałem zmienić żarówki na ledy, ale przez czerwoną czybkę stopu, wogóle nie widać, ze cos swieci.:(:(:( Miałem pomysł, zeby zdemontowac całkiem tą czerwoną szybkę i wstawić z pleksi, przeźroczystą. ale ejszcze tego nie zrobiłem i boję sie ze nie bedzie to dobrze wyglądac, bo nie uda mi sie dopasowac pleksi, tak jak orginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zakładałeś czerwone diody i nic nie było widać

załóż białe i spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No diody w miejsce zarowek, to sie raczej nie uda...

bardziej komnbinowalbym z wywaleniem calej lampy z zarowkami z obudowy tej tapicerskiej i to miejsce jakos zaadaptowalbym lampe na ledach z allegro.. tylko trzeba wymierzyc wielkosc jednej i drugiej, zeby pasowalo jak najlepiej.. wydaje mi sie ze w ten sposob efekt bedzie najlepszy

moze cos takiego by sie tam zmiescilo

http://allegro.pl/item264702782_stop_swiatlo_stop_na_tylna_szybe_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zakładałeś czerwone diody i nic nie było widać

załóż białe i spróbuj

zakładałem białe diody, nic nie widać...:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam założone czerwone ledy w trzecie swiatło STOP i wyglada to przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...