Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Jakie osiągi w serii i po programie ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! - pytanko jak w temacie, wiem że pytanko może i banalne ale ciekawi mnie to a nie mogę znaleść jasnej odpowiedzi.Dokładnie chodzi mi o B6 Avant 1.8TQ (seria 190) manual- jak wyglądają realne osiągi w serii i po programie ( w przybliżeniu ).Jeżeli mało kto spotkał się z tą wersja silnikową to proszę o podanie danych tego samego autka z silnikiem 1.8TQ lecz seria 150 ( w tym wypadku mogę chyba liczyć na większą ilość odpowiedzi ).Część druga pytania : Jakim wersją silnikowym w budzie B6 będę musiał zjechać z lewego pasa mając u siebie program ( nie mówiąc oczywiście o S4 ) - dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda porównanie mojego silniczka z programem kontra 3.0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie przy dobrym programie powinieneś dać radę 3,0

Ale tylko teoretycznie Aniusiu, tylko teoretycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serii 2.5 jest szybsze, bo w zaleznosci od zrodel ma 8,3-8,6 do 100. Po sofcie zapewne objedziesz 2.5, czy 3.0 - to raczej watpie. Tak, czy siak - takie porownania nie maja sensu, bo kazde auto jest inne, kierownik tez.

Sam jestem cholernie ciekaw, jakby wygladalo 3.0 vs 2.5 po sofcie, czyli jakies 215/430. Ale to (jesli sie w ogole uda), po rozrzadzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale 3.0 ma niby do setuchny 6.7 (jesli konie z wiekiem nie uciekly), wiec nie wiem, czy po samym sofcie 1.8T poprawi czas o ponad 2s :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim WIELKIE - ja tam do ścigantów nie należę ale pytam bo chciałem wiedzieć komu zjechać na prawy pas a komu nie hehe a nie ukrywam że mało danych znalazłem na temat BEX.Bryniu jak mi dodadzą 20 kucy to zawsze to będzie 210 więc martwił się nie będę choć oczywiste dla mnie że na takie przyrosty jak u Was to niema co liczyć i to wiedziałem od razu.Tak czy siak w pierwszej kolejności zrobie program ( oczywiście wykresik pierwsi będziecie widzieć ) a później będziemy porównywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron to czekam na wykers :)

Może znowu będziemy razem wracać ze zlotu, to teraz będziesz miał okazję mnie :bicz:

nie nie.......kobiety mają pierwszeństwo..........wtedy też Cię puściłem :> ;)[br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 09:14 _________________________________________________accccchhhhhh gdbyby B6 miała wagę B5 to była by przeboskim autkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co źródło to inaczej podają a w dowodzie mam B5 ( bo jeszcze jest w moim posiadaniu )1300 a B6 1605[br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 09:45 _________________________________________________czyli z takimi furami jak A6 3.0tdi i BMW 5 3.0tdi ( oczywiście oni w serii ) mimo cięższej wagi to też chyba raczej będę miał w dupsko co ?

Ale co do wagi to poinformuje Was dokładnie do chcę pojechać w najbliższym czasie na wagę i będę wiedział dokładnie.

kurcze co ja kupiłem ? wszyscy mnie robią :D[br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 09:47 _________________________________________________Brynia a tak przy okazji jakie masz oponki u siebie ( bo wiem że miałaś bieżnik jodełke jak się nie myle ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia a tak przy okazji jakie masz oponki u siebie ( bo wiem że miałaś bieżnik jodełke jak się nie myle ) ?

Letnie Goodyear Eagle F1 :)

a na zimę chyba Goodyear UG Prerormance, albo UG 7+ - własnie się zastanawiam

aaaaa tak też myślałem..........to letnie mamy te same ( u mnie 235/45/17 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serii 190koni i 240Nm. Po programie 225km i 295Nm.:-)

Wklei wykres w odpowiednim DZIALE :) Bo cos za duzo tych konikow masz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serii 190koni i 240Nm. Po programie 225km i 295Nm.:-)

Wklei wykres w odpowiednim DZIALE :) Bo cos za duzo tych konikow masz :wink4:

Tuner przyświrował z ciśnieniem atmosferycznym i wyszło konkretne stado :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...