Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładny ładny :) ładuj glebe do tego koła, lampy polifciaki soczewkowe i tył polifty ledowe i będzie bajka ;)

Opublikowano
  • Autor

Przednie poliftowe już są :gwizdanie: tylko nie mam czasu zrobić zdjęć i ogarnąć troche wątek :>[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 09:30_________________________________________________Auto i felgi idą na sprzedaż :gwizdanie: jakby ktoś był zainteresowany to więcej informacji na PW :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Przesiadka, ale do do e39 w 3 litrowym dieslu :gwizdanie:

Opublikowano

Przesiadka, ale do do e39 w 3 litrowym dieslu :gwizdanie:

to już inna jazda,ale spalanie też inne w porównaniu do 1z :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie tragedii chyba :decayed: a latem i tak więcej na moto latam niż autem to nie strace dużo kasy, a jazda taka beemka a audi to inna liga :gwizdanie:

Opublikowano

Do tego e39 które było wtedy na targowicy? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Nie, on już to sprzedał i kupił 7 ale od czasu jak pojezdziłem więcej jego autem to postanowiłem to sprzedać i kupić e39 :decayed: jesteś dalej zainteresowany tymi felgami? :)

Opublikowano

Jak będziesz miał kupca to goń je... mi wypadły niespodziewane wydatki :disgust:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zmiana planów. Audi zostaje :D i idziemy dalej z tematem modzenia. Jak narazie zrobione

-lampy polift ori valeo

-zderzak po lifcie + halogeny i instalacja (spryski czekaja na montaz)

-felga w biały mat

-gleba (jestem na etapie szukania zawiechy)

-ramka grila na czarno a znaczek na biały mat

Na razie jedno zdjęcie na szybko :P

img0067c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

na dół z nią:wink:

Opublikowano

dobrze że zostałeś przy audi

fajnie się prezentuję, gleba i będzie git

Opublikowano
  • Autor
Na ori zawiasie stoi ?

Tak, jeszcze jest 1BA ale niedługo idzie na dół :D

Opublikowano
Na ori zawiasie stoi ?

Tak, jeszcze jest 1BA ale niedługo idzie na dół :D

Ładna tylko to wheel whores trochę słabo wygląda:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ładna tylko to wheel whores trochę słabo wygląda:wink:

Narazie musi zostać bo koleś zarysował auto na parkingu, sie nie przyznał i sprawa jest załatwiana przez policje i sie już ciągnie ponad 3 tygodnie :kwasny: uwierz że tak wygląda lepiej niż bez :decayed:

da rade zmienić nazwe tematu?

Opublikowano

Nooo coraz lepiej wyglada na glebe z nia:D Jutro albo w sobote bede przejazdem przez twoja miescine:)

Opublikowano

Ładuj szybko gwint i będzie malina :thumbup1: ...wygląda dużo lepiej niż kiedy ostatnim razem się zgadaliśmy :wink:

P.S. U mnie już suka leży na ziemi :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.