Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moja A4 B6 avant - BETON


betoniaraxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupiłem moją perwszą w życiu Audi, jak i również jest to mój pierwszy diesel. Jest koloru zielonego jak widać na fotkach, wersia A4 B6 1.9 TDi SPORT(anglik) z przebiegiem 133 tys mil - co jest równe około 210 tys km. Mimo swojego przebiegu jest bardzo zadbana.

trhtrhuf4.th.jpg

Kolor może się wydawac na mat lecz z bliska i w słońcu jest to metalik. Auto posiada orginalne felgi aluminiowe 17'' audi.

rthrhtreck2.th.jpg

Silnik diesla o mocy 130 KM.Na tyle co widac to czysty i zadbany. I mam zamiar nadal utrzymac go w takim stanie.

eeepm7.th.jpg

Z wyposarzenia to :

- Czarna skóra

- Klimatyzacja 2 strefowa

- ESP

- ABS

- 6 poduszek

- elekt. szyby

- elekt. lusterka

- radio fabryczne + zmieniarka + nagłosnienie BOSE = 6 głosników + subwoofer z tyłu zabudowany w boczku

- wspomaganie kier. oczywiescie

- chyba wszystko ...?

egergsp0.th.jpg

yyyyyxn0.th.jpg

Na koniec chciałem jeszce powiedzieć, że jestem z niej bardzo zadowolony i wiem traz że audi to swietny wybór. Pozdrawam wszystkich fanów tej marki .

hthrtjd2.th.jpgddddq3.th.jpg

* nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - [lukaszr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna. ładne felgi, środek i wyposażenie. Na plus zawieszenie widać jakieś niestandardowe.

:thumbup::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko , dobry wypas kolor wydaje mi sie znośny :rolleyes: Szykujesz jakies mody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzieki koledzy, co do koloru to mnie sie bardzo podoba, a zawieszenie to chyba nie było nic przerabiane. Chyba dlatego, że to wersja sport i dlatego taka niska i naprawde sztywna ale to tylko takie moje wnioski jeszcze nie patrzyłem pod spód, ale wcale nie powiedziane może i ktoś coś grzebał.

A co do modów to może jakieś aluski z szerokimmmmmmmmmm rantem bym chciał wstawić ale takie żeby naprawde pasowały a nie szokowały( a tak apropo to gdzie można zobaczyć jakies fotki tuningowanych audi - macie jakies linki). No i bede chciał szybki zrobić w kolorze delikatnej zieleni - lustrzanej. Na ten czas to tyle z modyfikacji chociaż nigdy nie wiadomo co tam sie w głowie człowiekowi uroji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki. Tak mówicie, to może żeczywiście sobie odpuszce narazie no chyba że spotkam kogoś kto takie ma i mi się bardzo spodoba owa okleina. :mysli: No a tak poza tym to nic mi więcej nie potrzeba do szczęscia przy niej. No może jakby była :quattro: to by był mój ideał no ale jest :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...