Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Koszt wymiany przekładni kierowniczej


Ajmax

Rekomendowane odpowiedzi

Ajmax jak tam sie ma maglownica :wink4: mozesz podac link do aukcji albo nok gościa od kogo brałes tego magla po regeneracji :good:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:42_________________________________________________pnay wie wtos jaki płyn lać po regeneracji magla :wink4: zielony febi moze być :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_przekladni_kierowniczej_maglownicy_fotostory-t23007.0.html

tu masz na koncu firme z ktorej korzystal ajax a ja poszedlem w slady za nim...jezdze na tym 1,5 roku i 30tys. km brak jakichkolwiek zgrzytow,wyciekow,stukow itd.mysle ze firma godna polecenia

plyn kup w aso roznica 12zl a masz pewnosc ze bedzie :good:bo febi nie wszystkim sluzy i sa rozne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniałem wczoraj, kupiłem w łodzi, na necie maja ofertę, pisemna gwarancja 12 m-cy przyszła założyło się i kupa!

ale nie wiedziałem, że sie odpowietrzyć musi i zacząłem robić jazdę gościom przez telefon , zrobiłem 40 km i jest prawie gitara, pojeżdżę tydzień i zwrócę swoja,

osobno paragon na kaucje jest wystawiony,

koszty

magla 935 z przesyłka

płyn 22 zł

wymiana 150

50 zł osłony gumowe i objemki

od tego 395 odejmę jako zwrot za stara maglownice,

no i dojdzie ustawienie zbieżności 50zł- 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy robił ktoś może regenerację magla w firmie Purm w łodzi-ul.Gdańska 130? Może nie powininiem zamieszczać linku, ale zostawie rozdzielony spacjami. www . purm . com . pl. Niebawem jestem umówiony na "wizytę". Pytanie czy warto.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...