Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)

AVUS III czy RH (PROSIAKI)

  1. 1. AVUS III czy RH (PROSIAKI)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

prosiaków jeszcze nie widziałem :kox:

Opublikowano

dlaczego obciach ? chyba ze chodzi Ci o to ze duzo ludzi na tym się bedzie bujać :mysli:

no, a o co innego :wink4:

może na forum ale ile takich kół jeździ w twoim mieście :?: :cool1:

w Atenach b5 z tymi felgami ani jednego nie widziałem :tongue4:

Opublikowano

Audi a8 8x18 et45 może coś takiego.

026sy.th.jpg 3506084402cb342b5265.th.jpg 35060882528b46291281.th.jpg 027dx.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Audi a8 8x18 et45 może coś takiego.

026sy.th.jpg 3506084402cb342b5265.th.jpg 35060882528b46291281.th.jpg 027dx.th.jpg

:good: tez to brałem pod uwage w pełnej polerce ale jednak zrezygnowałem z nich

Opublikowano

no to wszystko jasne, zostaję przy Avusach :)

w tym sezonie zbyt wiele autek będzie jeździło na prosiakach :rolleyes:

no chyba że dopadnę te z A8 :kox:

Opublikowano

Audi a8 8x18 et45 może coś takiego.

026sy.th.jpg 3506084402cb342b5265.th.jpg 35060882528b46291281.th.jpg 027dx.th.jpg

dobra felga, ale ona wygląda tylko przy parametrach 8,5J18 i oponce 215/40ZR18 :evil:

na allegro wisiały na tej zielonej pseudo esie 8j18 z kapciem 225/40 i szału nie było :gwizdanie:

Opublikowano

na allegro wisiały na tej zielonej pseudo esie 8j18 z kapciem 225/40 i szału nie było :gwizdanie:

ale tragedii też nie :gwizdanie:

Opublikowano

na allegro wisiały na tej zielonej pseudo esie 8j18 z kapciem 225/40 i szału nie było :gwizdanie:

ale tragedii też nie :gwizdanie:

ale na wygladzie traci :naughty:, myślę że 225/40 na 8,5J dałoby już radę, na 8j jest już średniawo :gwizdanie:

Józek kupuj MAM8, teraz to bedzie rarytas :polew:, prosiaków bedziem mieć wysyp, avusków też nie mało :naughty:

Opublikowano

gullideckel a8 w12 tez fajna felga, można trafić ale chadzają po 2-3tysie. Ale szczerze to też oklepane koło na a4 b5. Co nie zmienia faktu że fajne :>

Kumpel ma u siebie BBS RK 2-częściowe 8,5x18 na kicie -40 i 225/40 tez fajnie wygląda ale foty nie mam.

Opublikowano

Kowi te od VW są fajne :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1412751305.html[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________4241819fe43e8dcea.jpg

Uploaded with ImageShack.us

te lustra sa :good:

tu jeszcze cos znalazlem z rantem...

http://allegro.pl/felgi-keskin-kt5-18-5x100-5x112-i1412755430.html

podobne do moich tyle ze 18"

silver

http://allegro.pl/18-evo-5x112-ciemny-chrom-mega-rant-i1413087728.html

i czarne

http://allegro.pl/18-evo-5x112-black-magic-poler-rant-hit-i1410883117.html

tyle, ze felgi z rantem wygladaja optycznie na mniejsze :confused4:

Opublikowano

Prosiaki..zawsze mi się podobały, planowałem za czasów Viagry..ale nie było nic do kupienia :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Kowi te od VW są fajne :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1412751305.html[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________4241819fe43e8dcea.jpg

Uploaded with ImageShack.us

te lustra sa :good:

tu jeszcze cos znalazlem z rantem...

http://allegro.pl/felgi-keskin-kt5-18-5x100-5x112-i1412755430.html

podobne do moich tyle ze 18"

silver

http://allegro.pl/18-evo-5x112-ciemny-chrom-mega-rant-i1413087728.html

i czarne

http://allegro.pl/18-evo-5x112-black-magic-poler-rant-hit-i1410883117.html

tyle, ze felgi z rantem wygladaja optycznie na mniejsze :confused4:

ale rancik to nie jest to ;)

Prosiaki..zawsze mi się podobały, planowałem za czasów Viagry..ale nie było nic do kupienia :disgust:

:good:
Opublikowano

Prosiaki..zawsze mi się podobały, planowałem za czasów Viagry..ale nie było nic do kupienia :disgust:

No popatrz, a ja kupiłem i to w Twoich okolicach :wink4:

Btw, Kozi, już nie ma a4. Rozbita ;(

_________________________________________________

jozek726, powiem Ci, że też miałbym problem. Jak nie widziałem różnic pomiędzy avusami II i III to wybrałbym prosiaki. Ale teraz to sam nie wiem :tongue4:

Przemęcz się sezon na 17" i weź patelnie :wink4: (są na allegro ale cena zabójcza)

Opublikowano
  • Autor

Prosiaki..zawsze mi się podobały, planowałem za czasów Viagry..ale nie było nic do kupienia :disgust:

No popatrz, a ja kupiłem i to w Twoich okolicach :wink4:

Btw, Kozi, już nie ma a4. Rozbita ;(

_________________________________________________

jozek726, powiem Ci, że też miałbym problem. Jak nie widziałem różnic pomiędzy avusami II i III to wybrałbym prosiaki. Ale teraz to sam nie wiem :tongue4:

Przemęcz się sezon na 17" i weź patelnie :wink4: (są na allegro ale cena zabójcza)

tylko właśnię na chwile obecną nie mam nic :decayed: patelni? podoba Ci sie fota?

Opublikowano

Prosiaki..zawsze mi się podobały, planowałem za czasów Viagry..ale nie było nic do kupienia :disgust:

No popatrz, a ja kupiłem i to w Twoich okolicach :wink4:

Btw, Kozi, już nie ma a4. Rozbita ;(

_________________________________________________

jozek726, powiem Ci, że też miałbym problem. Jak nie widziałem różnic pomiędzy avusami II i III to wybrałbym prosiaki. Ale teraz to sam nie wiem :tongue4:

Przemęcz się sezon na 17" i weź patelnie :wink4: (są na allegro ale cena zabójcza)

tylko właśnię na chwile obecną nie mam nic :decayed: patelni? podoba Ci sie fota?

Podoba :naughty::kox:

Opublikowano

4241819fe43e8dcea.jpg

Uploaded with ImageShack.us

te są :good: i jeszcze w polerce :kox: :kox: :kox:

To były moje dwa typy..prosiaki i te patelnie z A8.. priosiakosów nie było nigdzie..a te z A8 tylko w 17 :chytry:

No popatrz, a ja kupiłem i to w Twoich okolicach :wink4:

Btw, Kozi, już nie ma a4. Rozbita ;(

Ile dałeś ? :wink4:

Co do Koziego to wiem, widziałem fotki :disgust: .. Mam nadzieję, ze sprawa rozwiąże się pomyślnie na jego korzyść :) ( mowa o TU )

Opublikowano

1200zł z oponami :)

Opublikowano

1200zł z oponami :)

Dobra cena :kox:

Za taki pieniądz sam bym kupił na zaś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja te z a8 bym kupil ale za jakiś dobry pieniądz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.