Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podróba grilla rs4 z allegro opinie


nowal

Rekomendowane odpowiedzi

200 zeta za ori - takie rzeczy to tylko w erze :) moim zdaniem warto kupic ten tańszy

Chcialem w kleic link do aukcji z allegro z tym grilem ale niestety to bylo 2 lata temu i jest juz w archiwom . Ale cuda si zdarzaja to jest ori i to w super stanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zeta za ori - takie rzeczy to tylko w erze :) moim zdaniem warto kupic ten tańszy

Chcialem w kleic link do aukcji z allegro z tym grilem ale niestety to bylo 2 lata temu i jest juz w archiwom . Ale cuda si zdarzaja to jest ori i to w super stanie :naughty:

Ja dałem za swój ori 240zł z przesyłką :wink4:, tego z linku za darmo bym nie założył :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, ale to juz każdy decyduje sam czy kupuje "trochę brzydszy" (z daleka nie do odróżnienia, a dla laika nawet z bliska :> ) za symboliczne pieniądze czy płaci grubą kapustę (poza okazjami) za oryginalny kawał tworzywa. :)

Z drugiej strony, gdyby audi stosowało od dawna ten wzór siatki co w podróbce, a z kolei ktoś wyprodukowałby podróbkę ze wzorem rs4, to większość mówiłaby i tak, że ori ładniejszy. :naughty:

idąc twoim tokiem myslenia, po co przepłacać i kupować Audi R8 skoro możemy kupić tańszą A5 która wygląda prawie jak R8 :cool1:

500x333.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, ale to juz każdy decyduje sam czy kupuje "trochę brzydszy" (z daleka nie do odróżnienia, a dla laika nawet z bliska :> ) za symboliczne pieniądze czy płaci grubą kapustę (poza okazjami) za oryginalny kawał tworzywa. :)

Z drugiej strony, gdyby audi stosowało od dawna ten wzór siatki co w podróbce, a z kolei ktoś wyprodukowałby podróbkę ze wzorem rs4, to większość mówiłaby i tak, że ori ładniejszy. :naughty:

idąc twoim tokiem myslenia, po co przepłacać i kupować Audi R8 skoro możemy kupić tańszą A5 która wygląda prawie jak R8 :cool1:

500x333.aspx

i to na prawie ori czesciach, nie zrozumiem nigdy takiego toku myślenia, od tego grilla z allegro juz bym wolał polifta w tej kasie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury napialiście i tyle.

Różnice między tymi atrapami są znikome. Coś jak między przedliftem i poliftem. Między B5 i R8 to przepaść, więc porównanie nie wiadomo czy śmieszne czy żenujące.

To jest tylko kwestia, że jeden podchodzi do sprawy praktycznie i ekonomicznie, a inny da wiele za "ori".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury napialiście i tyle.

Różnice między tymi atrapami są znikome. Coś jak między przedliftem i poliftem. Między B5 i R8 to przepaść, więc porównanie nie wiadomo czy śmieszne czy żenujące.

To jest tylko kwestia, że jeden podchodzi do sprawy praktycznie i ekonomicznie, a inny da wiele za "ori".

wcale nie trzeba dać wiele za ori tylko trzeba dobrze trafić :wink4:, wolałbym pojeździć dłużej na przedliftowym grillu i czekac na okazyjnego ori grilla, niż płacić za tą podróbkę, ale jak kto woli, ja wyraciłem tylko swoją opinię, bo czyż nie taki jest temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, jeden woli to, inny tamto.

Też bym wziął ori za 200 złotówek, ale 2 razy więcej to już przesada. Choć na pewno sa tacy, którzy za tyle kupią, bo dla nich jest tyle warte. Ot co...

to jest to :wink4:, i o tym jest gadka, jak się chce to się znajdzie w dobrej kasie, a kogo stać ten sobie kupi nówkę z ASO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130458759642

Tak wiec mozna taniej kupic ori...

jak wiadomo zawsze chodzi o pieniadze :gwizdanie:

jeden pojdzie do sklepu i kupi jeden ori perfum lub jedna koszulke

a drugi na bazar i kupi 5 szt :tongue4: - tyle, ze to wiocha wozic sie w podrobach jak dla mnie :wink4:

wolalbym juz kupic 10szt " no name " zwyklych bawelnianych :>

ps. zawsze znajdzie sie okazja aby kupic ori za duzo mniejsze pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130458759642

Tak wiec mozna taniej kupic ori...

jak wiadomo zawsze chodzi o pieniadze :gwizdanie:

jeden pojdzie do sklepu i kupi jeden ori perfum lub jedna koszulke

a drugi na bazar i kupi 5 szt :tongue4: - tyle, ze to wiocha wozic sie w podrobach jak dla mnie :wink4:

hehe wolalbym juz kupic 10szt zwyklych bawelnianych :>

ps. zawsze znajdzie sie okazja aby kupic ori za duzo mniejsze pieniadze...

Remik takie małe OT w sprawie grilla, ile by wyszła przesyłka z UK do polski, takiego szpejstwa? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ale nie mówcie napewno ten lepszy niż wszystkie kamei razem wzięte.A tak poza tym dla niektórych z Nas 100 różnicy to naprawdę dużo kasy.Jeden wyda na mody kilka tyś. a drugiego nie stac na program,więc myślę tak kogo stac na ori wybierze ori, a kogo nie stac to ten grill to naprawdę dobra alternatywa.I wiem że czasami się rtafi okazja,ale nie każdy ma farta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ale nie mówcie napewno ten lepszy niż wszystkie kamei razem wzięte.A tak poza tym dla niektórych z Nas 100 różnicy to naprawdę dużo kasy.Jeden wyda na mody kilka tyś. a drugiego nie stac na program,więc myślę tak kogo stac na ori wybierze ori, a kogo nie stac to ten grill to naprawdę dobra alternatywa.I wiem że czasami się rtafi okazja,ale nie każdy ma farta!!!

ori grill z polifta to dobra alternatywa, a nie ten pseudo RS :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori grill z polifta to dobra alternatywa, a nie ten pseudo RS :thumbdown:

A jak ktoś ma polifta? :tongue4:

to bym nie ruszał bo sE można auto popsuć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o zamienniku poliftowego grilla z allegro?? Cena 100zł za nowki sztuki

ale ori polifciaka, też idzie już w tej kasie dostać :cool1:, ciekawe jaka jakość tego zamiennika :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...