Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

Tak lista otwarta, a w firmie Ecuproject jest właśnie zakładana nowa hamownia 4x4. :evil::good:

Wszystko rusza juz niebawem. :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie autka:

A4 B6 1.8T AVJ - bez kata

Co oni tak dużo biorą za 1.8T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile można podnieść moc na serii A4 1.9 tdi AFN 1997r niebawem jednomas G60

Jak zdrowa sztuka to powinno być po sofcie między 130-140ps i ok 260-270nm. Autko przeżyje drugą młodość :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile można podnieść moc na serii A4 1.9 tdi AFN 1997r niebawem jednomas G60

Jak zdrowa sztuka to powinno być po sofcie między 130-140ps i ok 260-270nm. Autko przeżyje drugą młodość :evil:

To w sumie przy wymianie turbiny, wtrysków i założenie nowego ic+program=ok 3,5 do 4 tyś zł jeżdzić z 150-160ps średnio mi śię widzi.

Może lepiej tylko program=ok1000zł i latać na 140ps albo progrm+216=2000zł

PS. oczywiście trzeba być po operacji z katem tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób soft, jak bedzie mało to założysz wydajniejsze wtryski, turbo itd. Wtedy podlatujesz tylko na korekte softu i po wszystkim.

Kata wywalaj czym prędzej, tylko żadnej strumiennicy nie zakładaj przypadkiem :gwizdanie:

Decyzja należy do Ciebie, tylko że z innymi gratami typu wydajniejsze wtryski czy turbina, tez jest inna cena za soft. Jak co to dzwoń do Daniela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób soft, jak bedzie mało to założysz wydajniejsze wtryski, turbo itd. Wtedy podlatujesz tylko na korekte softu i po wszystkim.

Kata wywalaj czym prędzej, tylko żadnej strumiennicy nie zakładaj przypadkiem :gwizdanie:

Decyzja należy do Ciebie, tylko że z innymi gratami typu wydajniejsze wtryski czy turbina, tez jest inna cena za soft. Jak co to dzwoń do Daniela.

OK kat bedzie wywalony chyba przy okazji sprzęgła tak że za tydzień

pozdrawiam

ps na kiedy planowany jest ten grupowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja juz jestem zapisany na liste na Chipa w mojej niuni ale bardzo prosze dopisac pod mojego nicka kolejna osobe a mianowicie mojego szwagra z VW Sharan 2007r. (tylko kurcze niewiem z jakim silnikiem 1.9TDI czy 2.0TDi :mysli: )

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób soft, jak bedzie mało to założysz wydajniejsze wtryski, turbo itd. Wtedy podlatujesz tylko na korekte softu i po wszystkim.

Kata wywalaj czym prędzej, tylko żadnej strumiennicy nie zakładaj przypadkiem :gwizdanie:

Decyzja należy do Ciebie, tylko że z innymi gratami typu wydajniejsze wtryski czy turbina, tez jest inna cena za soft. Jak co to dzwoń do Daniela.

OK kat bedzie wywalony chyba przy okazji sprzęgła tak że za tydzień

pozdrawiam

ps na kiedy planowany jest ten grupowy ?

właśnie nikt nie chce napisać kiedy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)tomek23

2)kwaśniewski

3)exb 2,0TDI

4) egon golf V plus 1,9 tdi

5) makita golf V 1,9 tdi

6) QlaVR6 Leon ARl

7) Ponior LT 2.5tdi

8 ) jaceksteel 1.9 AHF

9) Carlos 1.9 tdi ASV

10) yzfan ASV

11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM

12) Tomson 1,9tdi AVF A4

13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4

14)Gtados A4 90ps

15)jaro86glogow 1Z90ps A4

17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD

18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps

19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km

20)pelo111 vw passat tdi 130ps

21)dominbr 3.0 TDI ASB tip.

22)RVN B5 1,9 TDi AVG 110PS VP

23) MrTea 1,9TDI PD AJM 116ps

24) combat 1,8T AEB

25)chapakostabakos audi a4 96r 1z wtryski 216

26)chapakostabakos seat ibiza 99r agr 90ps

27)sysek27 2.0TDI BPW

28) _Sidor_ VW Passat B4 1.9TDI AFN

29)sylwester_kram Audi A3 1.9Tdi AHF

30)Marcin9680 A4 1.9TDi AWX

31)Krolu 1,9 TDi zwykła pompa

32)Qper3 BKN

33)Stikmen A6 C5 TDI AWX

34)danek_11 B7 2.0 TDI BLB 2005

35)AMON AWX 1.9 131PS

36)dan39 Audi A4 1.9tdi AFN

37)mardec Passat B5 1.9TDI AVB

38)produkt1984 A4q afn

39)krystian821 AVF 1.9 131PS

40)roman_tyk A4 B6 1.8T AVJ

41)Marcin9680 VW Sharan 2007r

42)Rafał 1978 1,9TDI AWX 131 PS.

43)jedreek78 passat 1.8T - APU

44)Wojh TT Roadster 1.8T 180KM (AWP)

W sprawie pytań i ustalen terminó

w:

Dzwonić na numery : 509696100-Patryk

513399363-Daniel

Nowa hamownia już wiechała do firmy, remont jest juz bliżej końca niż myslicie, a warto czekać bo hamownia pierwsza klasa :evil:

Sam nie moge sie doczekać końca :)

ps. Z tego co wiem chipowanie ruszyło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, iż z dniem dzisiejszym oddajemy do Państwea dyspozycji jedna z bardziej nowoczesnych hamowni 4WD w Polsce.

11636980.jpg

81436700.jpg

44695497.jpg

Długo poszukiwaliśmy urządzenia które w 100% zadowoli nas w użytkowaniu. Wielomiesięczne poszukiwania przyniosły doskonały rezultat. Firma Dynoproject zaproponowała nam produkt o bardzo dobrych parametrach. >

Kreatywność oraz ciagłe innowacje firmy Dynoproject wzięły górę nad propozycjami produktowymi innych firm zagranicznych. W połączeniu z fachowym wykonaniem, tworzą znakomity tandem pozwalający stworzyć produkt najwyższej jakości. W 2009 roku zakupiliśmy pierwszą hamownię 2WD firmy Dynoproject aby w tym roku nabyć całkowicie nowy ich produkt 4WD z opcją AWD

Urządzenie firmy Dynoproject pozwala na precyzyjne pomiary oraz poddawanie silnika obciążeniom w celach diagnostycznych.

Najważniejsze cechy nowej hamowni obciążeniowej 4WD DP4l-OG:

Urządzenie mierzy z powtarzalnością rzędu 0,1km. Błąd pomiaru oscyluje w granicy +/-2km.

* Parametry końcowe uśredniane są do normy DIN70020.

* Możlwość pomiaru auta przednio,tylno lub auta z napędem na obie osie do 1000PS i 1300Nm

* Maksymalna możliwa prędkość do osiągnięcia na hamowni-276km/h

* Nowoczesne oprogramowanie hamowni pozwala dokonywać:

1. pomiaru mocy,

2. strat na kołach,

3. pomiaru momentu obrotowego,

4. pomiaru cisnienia doładowania,

5. pomiaru składu mieszanki AFR

Nasza hamownia posiada specjalne hamulce elektrowirowe(retardery), dzięki którym można zasymulować warunki, jakie pojazd może napotkać na drodze. Nowoczesne pomieszczenie w którym znajduje się hamownia posiada specjalny system wentylacyjny dzięki któremu samochód zachowuje się dokładnie tak samo jak na drodze. Wentylatory które wtłaczają powietrze do pomieszczenia mają wydajność przeszło 57tys metrów sześciennych na godzinę zaś wyciągi angielskiej firmy woods dbają o to, aby powietrze było wymieniane przeszło 4 razy na minute w pomieszczeniu.

14294030.jpg

Nasza hamownia dysponuje odczytem prędkości każdej pary rolek, dzięki czemu wykorzystuje funkcję wykrycia uślizgu. Nowatorski wzór moletowania rolek podniósł o przeszło 20% przyczepność opon a co za tym idzie dokładność pomiaru.

14581095.jpg

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:49_________________________________________________ W związku z uruchomieniem w pełni firmy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 509 696 100 celem ustalania terminów chip-tuningu. Pozdrawiam Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chcialem sie zapytac do jakiej grupy moje autko sie chwalifikuje za 700zl? afn 1.9 110km '99...:) pzdr

masz najtaniej więc sie decyduj czym prędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna hamownia:) Zmieniło się tam u Was od czasu jak byłem tam rok temu:)

A jak z hamowaniem automatów? Coś się zmieniło w tej kwestii?

Drugie pytanie czy BMW E46 rok 2002 2.0 Tdi 150km moze sie popiąć pod grupę? Jakie koszty w takim motorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna hamownia:) Zmieniło się tam u Was od czasu jak byłem tam rok temu:)

A jak z hamowaniem automatów? Coś się zmieniło w tej kwestii?

Drugie pytanie czy BMW E46 rok 2002 2.0 Tdi 150km moze sie popiąć pod grupę? Jakie koszty w takim motorze?

Za bmw 1200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...