Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Prośba o analizę logów


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ile mniejwiecej katalizatora wywalenie ? ;][br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:49_________________________________________________dzwonilem do mechanika takiego jednego na probe

wymiana katalizatora nie wchodzi w role - 600 zl i naczytalem sie ze nie oplaca sie :)

2 mechanik wkrecal mi ze nie wywala sie go tylko cos tam robi i 220 zaspiewal z tego co czytalem na forum to duzy koszt bedzie chyba :)

a za czyszczenie turbo 500 zl :o sam chyba se wykrece ale nie mam kanału :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mieszkasz w elblagu lepiej zaplacic komus kto sie zna niz komus kto mowi ze sie zna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem logów 011 po wyczyszczeniu, z tego co mówisz to marnie w twoich stronach ze specami, popytaj w swoim województwie tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nikt nie pisze :/ hmm vauxhall95 ile wzial bys za wyczyszczenie ? bo sie zastanawiam czy nie wybrac sie w daleka podroz ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nikt nie pisze

No jak nie pisze????http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7607.7500

Patryk ja też jestem ciekaw ceny :wink4: będe miał porównanie...zapraszam na pw.

Przemo przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a jak rurka sterowania kierownicami VTG ta od N75 do Gruchy jest popekana to moze mi w turbo dziury wlazic? ?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:34_________________________________________________a wiec tak zrobilem jedna rzecz ktorej chyba nie zaluje :P zdjolem wezyk z gruchy i zalozylem jeden koniec w strzykawke a 2 podlaczylem pod gruche machnolem 10 - 15 razy i sztanga sie zdeka chyba rozruszala bo nie wchodzi w tryb przynajmniej dzis nie wszedl :P jestem umowiony na czyszczenie turbo - sorry vux ale nie przyjade bo za daleko :P - , wczesniej pisalem ze raczej sztanga ok ale po rozmowie z przemikiem sprawdzilem dokladnie i sie przycinala przy samym koncu ale jak mowie juz sie rozruszala :D ale sporadycznie wyczyszcze tiurbo ;P w weekend moze logi wrzuce :P to zobaczycie czy sie cos poprawilo =][br]Dopisany: 17 Luty 2011, 11:09_________________________________________________przeczyta ktos to ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie ma gdzie logow robic ciagle slisko dzis kawalek znalazlem drogi ale laptopa nie mialem moge powiedziec ze dalej sa braki mocy ale inaczej zdeka na 3 biegu przy 3 tys i przy 3.8 czy jakos tak czyli jak dawniej ale na 4 biegu jest na 2300 a potem drugi przy 2800 czyli to poprawa ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...