Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Dzwięk silnika


hohlik7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozmawialem wczoraj ze znajomym mechanikiem ktorego spotkalem przypadkiem, zajrzal mi pod maske i powiedzial ze cos moze byc nie tak z silnikiem(chodzi o dzwięk silnika, powiedzial ze jęczy wg niego). Nie mialem niestety wczesniej okazji posluchac tego silnika w innych samochodach wiec nie wiem czy tak ma byc czy znajomy(mechanik) ma racje. Podaje tu link na youtube z nagraniem mruczenia mojego potworka :> . Z gory dziekuje za pomoc. Audi 1.8t engine sound

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Coś nie jest dobrze ... a po drugie to ile ma on obrotów na jałowym bo wydaje mi się ze jakby było z 2tys obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest niecale 1000 obr/min. czy alternator moze byc przyczyna ??? czy tez moze rolki ? naprawy sa przewidziane dopiero na wiosne, poniewaz wtedy bede w Polsce. Tylko nie wiem czy do tej pory nic sie z nim nie stanie :(. Jak by byla mozliwosc to czy moglbys wrzucic filmik jak to powinno chodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprobuje jutro z ta rurka bo teraz jakby to napisac, troche sniezyce mam na dworzu. Jak by ktos mial jakies jeszcze pomysly to smialo ;)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:05_________________________________________________Byłem dzis u mechanika i najprawdopodobniej jest to alternator, tylko ciekawe jaki bedzie jego koszt :confused4: . Szukam teraz jakie ma miec oznaczenie ten alternator, wiec jakby ktos napisal bylo by fajnie (wiem jest opcja szukaj i jej uzywam ale tak po prostu by bylo szybciej :tongue4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie robil dzis ten mechanik przy mnie i silnik ciszej chodzil, mozna powiedziec ze calkiem inny dzwiek byl. Kurcze ciezko znalezc te numery alternatora. Moglby ktos napisac ???[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 11:03_________________________________________________Ok wszystko jasne trzeba zmienic alternator, jakbyscie napisali jaki jest ,mniej wiecej koszt samego alternatora (regenerowanego) i kompletu paskow do Audi. W norwegii jest to koszt 2000 zl za sam alternator (uzywany) :wallbash: wiec z Polski bede zamawial przez znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W norwegii jest to koszt 2000 zl za sam alternator (uzywany)

W tej kwocie to na allegro byś kilkanaście kupił.Ceny od 100 w górę,tylko nie wiadomo jak z działaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz alternator za ok 100zł dajesz do regeneracji łożyska szczorki ok 200zł plus ewentualnie sprzęgiełko jedno kierunkowe plus pasek ok 50zł razem 500zł i masz na tip top :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...