Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT


Huberto_v

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego założyłeś tylko jeden monitorek w zagłówku?

narazie drugi nie jest mi az tak bardzo potrzebny, mam jedno dziecko :hahaha: no i oprócz dziecka bardzo rzadko kogoś wiozę z tyłu :decayed:

Ja narazie to wogóle nikogo z tyłu nie worze :patrzy: i tak się zastanawiam :mysli:założe dvd to zakładać monitor na tylną kanape,czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego założyłeś tylko jeden monitorek w zagłówku?

narazie drugi nie jest mi az tak bardzo potrzebny, mam jedno dziecko :hahaha: no i oprócz dziecka bardzo rzadko kogoś wiozę z tyłu :decayed:

Ja narazie to wogóle nikogo z tyłu nie worze :patrzy: i tak się zastanawiam :mysli:założe dvd to zakładać monitor na tylną kanape,czy nie.

z samym dvd i ogladaniem tylko na radiu jezdzilem okolo roku i pozniej dopiero zalozylem monitor z tyłu...

dla samego bajeru chcesz zakladac :mysli: no nie wiem... ja bym na twoim miejscu jakies inne mody porobil ktore sa bardziej praktyczne... no chyba ze masz full wypas audice :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do full wypasu to jeszcze brakuje,narazie bixenon przód i właśnie dvd,ale tylko chyba odtważacz :gwizdanie:

Zapraszam do obejżenia mojej niuni :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197519.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert tak będzie wyglądała Twoja furka po ściemce szybkek. Ja już taką kupiłem.

Koloru nie wybierałem ale podoba mi się :wink:

baudi4.jpg

baudi5.jpg

baudi35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Przemas za fotki, bardzo fajnie to wyglada :thumbup1:, pewnie masz ori przyciemniane :wink: ... w zasadzie juz dawno chcialem przyciemnic te szybki ale czaje sie z tym chromem wokol szyb, gdzie najbardziej mnie zniechecaja te tylne boczne szybki :kwasny: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w ogóle jest z przyciemnianiem reszty szybek, przednich bocznych i przedniej, to jest możliwe, praktyczne, legalne ?

Bo ktoś wspomniał, że ten kolor wygląda fajnie przy wszystkich ciemnych szybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w ogóle jest z przyciemnianiem reszty szybek, przednich bocznych i przedniej, to jest możliwe, praktyczne, legalne ?

Bo ktoś wspomniał, że ten kolor wygląda fajnie przy wszystkich ciemnych szybach.

Przedniej raczej Ci nikt nie przyciemni nawet :decayed: Chyba że się pod tym nie podpisze. Boczne przednie już bardziej chociaż oryginalnie wychodzą chyba 75% przepustowości światła, więc trzeba uważać na miśków po przyciemnieniu tych właśnie szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co przyciemniać przednią szybę? :cool: Co do przednich bocznych to przyciemnią ale nie ma na to atestu a jak wiadomo na całą resztę atest jest. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert, mam pytanko do DRL.

Z tego co się naczytałem to na pozycji 0 - są zawsze DRL, na AUTO - w zależności od czujnika CLH są DRL lub mijania (zakładam, że przełącznik DRL jest na 1). Powiedz jak w praktyce działa AUTO, zdarza Ci się często na siłę ustawiać DRL (czyli do pozycji 0), czy już zapomniałeś o światłach? Bo słyszałem, że ten czujnik zmierzchu to róznie działa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żeby nie zapomnieć :-) to zawsze mam DRL w poz. 1 czyli włączone i pokrętło na AUTO czyli wiadomo, jak się ściemni to wtedy włączają się ksenony... i nie mam żadnego problemu ani ze światłami ani z czujnikiem wg mnie wszystko działa OK...

Hubert, mam pytanko do DRL.

Z tego co się naczytałem to na pozycji 0 - są zawsze DRL, na AUTO - w zależności od czujnika CLH są DRL lub mijania (zakładam, że przełącznik DRL jest na 1). Powiedz jak w praktyce działa AUTO, zdarza Ci się często na siłę ustawiać DRL (czyli do pozycji 0), czy już zapomniałeś o światłach? Bo słyszałem, że ten czujnik zmierzchu to róznie działa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitarka, na taką odpowiedź czekałem. Muchas gracias senior :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...