Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Prześwit przód w audi


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak w temacie jaką macie wysokość (prześwit) od ziemi do obudowy dolnej silnika,bądź jak ktoś zgubił obudowę :tongue4: do miski olejowej? W seryjnym zawieszeniu felga alu 15 ori,jak ktoś ma inną fele też niech pisze.Bo moja Audika coś lubi czasem drapnąć glebę przy większych prędkościach na drobnych wybojach jak auto się unosi i opada,dodam że zawiecha ok auto po przeglądzie,sztywne twarde nie buja itd.A jakieś niskie bardzo mi się wydaje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj nie wiem jak wygląda to w milimetrach i od czego zalezy ale ja sam osobiście zwrócilem uwage że wiele modeli z tego rocznika ma maly prześwit a niektore są wyższe i ja akurat mam ten wyższy :naughty:najlepiej zadzwoń na najbliższy serwie audi i spytaj ich oni ci powiedzą tak m isię wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego chyba racje z tym bo kumpel ma 96 rok i jego jest wyższy,a moja strzała wygląda jak by jej ktoś zawias obniżył,a ma seryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do tematu, nawet dużo nowsze modele sa z różną wysokością dzisiaj oglądalemA6 na mieście i naprawdę nie za wysoka a druga podobny rocznik jest wyższa i widac to golym okiem a nie jestn to ani quattro ani allroad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o co w tym chodzi?Jak ktoś wie niech pisze,a mam pytanie aktualnie audik jest na orginalnych alu jak wrzucę mu 17 to się podniesie coś czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjna zawiecha też ma różne wysokości -może być -20.. -30.. Zmiana felg na większnie wymaga zastosowania opony o mniejszym profilu, a co za tym idzie rozmiar koła nie zmieni się i auto nie pójdzie w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie więc jaki był taki będzie tylko na wyglądzie zyska :naughty: ,no cóż trzeba się pogodzić z tym i uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjna zawiecha też ma różne wysokości -może być -20.. -30.. Zmiana felg na większnie wymaga zastosowania opony o mniejszym profilu, a co za tym idzie rozmiar koła nie zmieni się i auto nie pójdzie w górę.

do tego trzeba dodać że duze falgi i mniejszy profil zmniejsza amortyzowanie wstrząsów wywołamych przez nierówności a w naszych realiach dziury więc znacznie szybciej wybija zawieszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie laczki masz założone?? u mnie na 15 jest 185/65 i to za nisko, nast. zima będzie 195/65 a to już 20mm wyżej :>, oprócz tego zmieniłem springi z serii 1BE -20 mm na serie 1BA , i już jest lepiej. Teraz około 10 cm jest do osłony. Jak chcesz porównać kółka to :szukaj:http://www.rimsntires.com/rt_specs.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam kolego 205/60 felga ori 15 seryjna[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:48_________________________________________________

oprócz tego zmieniłem springi

a co to są te springi bo nie kumam kompletnie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...