Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] "Niechętnie" odpala...


AD4M

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was też odpalanie wygląda tak jak u mnie?

Przy odpalaniu muszę dośc długo czekac z kluczykiem w pozycji ON zanim zakręcę rozrusznikiem.

W przeciwnym razie silnik odpali ale dopiero po... powiedzmy 2 sekudnowym kręceniu.

Odpala momentalnie (w ulamek sekundy po zakręceniu rozrusznikiem) tylko wtedy, gdy zgaśnie "OK" na FISie.

aha- wymieniłem filtr paliwa i nic...

Przebieg - udokumentowane 120tys. km. (o ile to ma jakiekolwiek znaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu slyszalem od kolesia co moja dziewczyne uczyl jezdzic(instruktor prawa jazdy)ze nalezy czekac az wszystkie kontrolki zgasna,bo jak sie tak nierobi to komp szybko bzikowac zaczyna(smialem sie ale coz)ja zawsze czekam do zgaszenia swiec i pale ale czasem zdarzy sie ze wszystkie gasna jak zapinam pas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie skrótów myślowych czasami kiepsko się kończy :>. Oczywiście jeżeli jest pora roku w której trzeba podgrzac świece to tak trzeba czynić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 99,9 % czekam aż zapali się OK.

Byłem kilka razy świadkiem jak w Toyocie przy odpalaniu od razu, komputer fiksował.

tu pewno świece są problemem :) (żeby nie było OT hyhyhy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby to była wina świec bo auto trzeba kręcic nawet przy ciepłym silniku.

Bez kręcenia odpala dopiero jak zgaśnie OK, a nie w momencie kiedy się zapala. To jednak różnica.

Diesel powinien z tego co wiem odpalac po tym jak zgasnie kontrolka swiec zarowych. Moj niestety nie bardzo chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...