Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Jakie felgi do B5 2,6 V6?


piecia1982

Rekomendowane odpowiedzi

osobiscie mam zimówki 195/65 15' i jestem z nich zadowolony bynajmniej w duzym sniegu kola mogą sie obracać :D do tego wszystkiego mamy przeciez quattro :polew: z tym ze praw fizyki nie oszukamy z hamowaniem czy :quattro: czy tez nie jest podobnie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem 2,6 V6 i obecnie jezdze na oponach 205/55/16.Zamierzam zmienic na zimowki i nie wiem jaki rozmiar zalozyc. Czy mozna zalozyc jakies 15' ???? .

ja latam na 205/55/16 i jest spox :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, a niby czemu nie? Ja śmigam na 185/65/15 i jest ok. a latem mam ten sam rozmiar co Twoje. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie rozpędzał z tymi 15". Do mojego kupiłem 15" stalówki i niestety nie weszły, nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić, gdyż wszędzie pisano, że 15" wejdą. Okazało się, że w mocniejszej wersji silnika są większe tarcze i 15-ki jednak nie wejdą.

Proponuję sprawdzić przed zakupem, żeby nie było niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie rozpędzał z tymi 15". Do mojego kupiłem 15" stalówki i niestety nie weszły, nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić, gdyż wszędzie pisano, że 15" wejdą. Okazało się, że w mocniejszej wersji silnika są większe tarcze i 15-ki jednak nie wejdą.

Proponuję sprawdzić przed zakupem, żeby nie było niespodzianki.

Ale Ty masz B6 :> Więc tam masz inne tarcze... W B5 w każdej A4 są takie same, inne są w S4 i RS4 :tongue4:

Ja mam fabryczne alu 15'' i działa, ale ze stalówkami może być problem :)

A czym się różnią alu 15'' od stalówek 15''?? Przecież felga wewnątrz jest takiej samej wielkości, no prawie..., ale stalówka mniejsza nie będzie :wink4: Poza tym jest trochę luzu :wink4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2007, 17:48 _________________________________________________piecia1982 Podjedź do wulkanizatora i sobie sprawdź. Za założenie felgi na chwilę się nic nie płaci :tongue4: Może masz jakieś inne tarcze, które nie są ori, może to już jakieś drugie, większe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 nie liczac S4 i RS4 wystepuja tylko 2 rodzaje tarcz na przod, 1,6 + 1,8 + 1,9tdi 90 maja 280mm, a wszystkie pozostale czyli 1.8T + wszystkie V6 + 1,9tdi 110 + 2.5tdi 150 maja tarcze 288mm

15" zmieszcza sie spokojnie na tarcze 288mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 nie liczac S4 i RS4 wystepuja tylko 2 rodzaje tarcz na przod, 1,6 + 1,8 + 1,9tdi 90 maja 280mm, a wszystkie pozostale czyli 1.8T + wszystkie V6 + 1,9tdi 110 + 2.5tdi 150 maja tarcze 288mm

15" zmieszcza sie spokojnie na tarcze 288mm

O proszę, mam większe tarcze na przodzie :kox: Dobrze wiedzieć :gwizdanie: Skoro masz takie same tarcze jak u mnie to 15'' zakładasz spokojnie!!! Jak napisałem wyżej śmigam na 15'' 185/65 i jest ok, nawet bardzo ok... Tylko ta czarna stal mnie wq... :rant:

piecia1982 do twojego silnika założyłbym 16-ki lub ewentualnie 15 ale 205/55

a te 205/55 15'' to skąd Ty wziąłeś?? :tongue4: 205/55 to do 16!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te 205/55 15'' to skąd Ty wziąłeś??

a skąd miałem wziąść? normalny zamiennik

Ale po co Ci 205/55 na 15''?? a co 65 nie wejdzie?? bez problemu wejdzie, więc po co profil 55 na feldze 15''?? wg mnie to nie jest dobre połączenie... 205/55 to dobra oponka na 16'' a na 15'' 195/65 185/65 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...