Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Listwy drzwi od Audi S4


Gość ZeeBee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :audi:,

czy ktoś może mi powiedzieć gdzie i za ile (oczywiście oprócz ASO); mogę kupić dolne listwy drzwi od Audi S4 do mojego A4 Avanta 1.9 TDI., i czy nie będzie problemów z ich montażem?

Chodzi o coś takiego:

listwynadrzwiaudiavantki9.jpg

Pozdrawiam

ZeeBee :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostac je mozesz na allegro, ebayu, bardzo rzadko sie trafiaja a ceny wahaja sie w granicach 50% wartosci nowych, ale zawsze mozna trafic jakas okazje... ja jeszcze na taka nie trafilem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zarówno na ebay-u niemieckim jak i naszym allegro na poziomie 600-700PLN. Ja trafiłem okazję za 140EUR :)

Montaż banalny. Każda listwa trzyma się na 2 śrubkach okręcanych od wewnątrz drzwi. Te które masz standardowo musisz wcześniej zdjąć a na ich miejsce wstawiasz nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz 3 miechy czatuje na allegro i d*pa. nie ma szans na cos chodzonego. na ebayu w usa kosztuja 170dolców . w serwisie 980zł komplet. u niemców jest tak samo jak w polsce+ koszt wysyłki . ja zamówiłem w serwisie bo wiem ze inaczej nie trafie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy te listwy występuja w różnej kolorystyce czy oryginalnie jest kilka kolorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i najlepiej je nie lakierowac bo to najładniej wygląda. polakierowane sie juz zlewają z nadwoziem i nie ma tego efektu. nawet mozna pomylis listwy s4 z listwami s line anie o to chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze super sprawa te listy choc tak do końca czy w każdym przypadku ładnie to wygląda ? jakoś na moim ciężko mi to sobie wyobrazić, czy napewno polepszyłoby to wygląd całości ( nie mam nic z S4 u siebie i jeszcze ten mój kolor - mało agresywny ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczekmaster skąd wziąłeś taką cenę 980zł? bo w ASO w Stalowej Woli 1 szt. kosztuje 350 zł wiec 4 x 350zł = 1400zł :mysli:

Może te tylne są tańsze, bo są krótsze :>

Albo każde ASO ma swoje ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te listwy juz z pol roku i caly czas leza w szafce, musze je w koncu zalozyc to zobaczysz miron jak wygladaja na naszym kolorku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te listwy juz z pol roku i caly czas leza w szafce, musze je w koncu zalozyc to zobaczysz miron jak wygladaja na naszym kolorku :)

Kurcze Flyer no jasne że czekam na fotki - ja to sie mam z Tobą dobrze ;) też chciałbym mieć takie coś w szafie - tylko wiesz Flyer u ciebie te listwy sa jak najbardziej na miejscu - Twój furacz to inna bajka ale mimo wszystko fotek będe wyczekiwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednia 280zł tylnia 240-230szt + mały rabacik i wyszło mi 980zł. vw chyliński w wawie. bez rabatu chyba ok 1100-1050 . cena 1400zł to raczej kosmos . teraz w serwisach potaniało. ja juz wszystko kupuje w serwisie. ostatnio zamawiałem przycisk asp nowy 40zł a na allego chcieli za chodzony ze 30:) rura do intercoolera zbrojona 180zł a jeszcze rok temu 300zł . na allegro 200zł za uzywke:):) teraz juz serwisy są tańsze. pompka do centralnego zamka w klapie nowa 140zł:):) a ja myslałem że ze 300zł. euro tanieje nowe modele wchodzą to ceny starszych spadają . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie cos takiego chcialem docelowo zrobic. Do dzis sobie pluje w brode, ze nie dalem do pomalowania tych listw od S4 razem ze zderzakami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego jak ja kupię te listwy to idą w kolor i mam gdzieś że się będą zlewały z autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...