Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Audi A4 B6 [AKE] 2002r. Oj tym się jeździ :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piekne auto-czarny avant w Q jedyny słuszny wybór :good: :good:

jakby Virus nie wziął ja go przygarnę :chytry:

Opublikowano

z AKE może być cięzko

miales ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

NIESTETY AUTO DO SPRZEDANIA :confused4:

Opublikowano

fajny środek też bym taki chciał :):hi: oby się nie psuł.

Opublikowano

da się wymienić schowki ramki i na kubek nie trzeba wymieniać całej ramki ale napewno ktoś ją weżmie!

Opublikowano

NIESTETY AUTO DO SPRZEDANIA :confused4:

why ????????????

Opublikowano
  • Autor

NIESTETY AUTO DO SPRZEDANIA :confused4:

why ????????????

Strasznie mi szkoda, ale niestety z Poniedziałku na Wtorek spłonęło mi mieszkanie ocalała tylko lazienka i kibelek ale i tak wszystko remont który wyniesie mnie ogrom. Musze gdzieś mieszkać a w samochodzie nie bardzo.

Hehe śmieszna sytuacja bo ludzie dzwonią z ogłoszenia a mi głos się łamie mieszam się w odpowiedziach na pytania więc zaraz podejrzenia że coś ściemniam (a ja poprostu nie chce jej sprzedawać) więc może nikt się nie zdecyduje. SAM NIE WIEM :confused4:

Opublikowano

uuuuuuuuuuu, paskudnie, współczuję ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

serducho jak u mnie środek tez:0 jakieś plany co do ingerencji z moc?

Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. Jeśli po mojej myśli będę coś w tym temacie myślał. Marzy mi się przekroczyć 200KM :) ale bez szaleństw, najpierw doprowadzić silnik do stanu pod takie zmiany. Ciekawe ile można z takiego zdrowego serducha jeszcze wydobyć. CZYSTO TEORETYCZNIE PYTAM :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli wpadnie mi taki pomysł do głowy to pierwsze co bym zrobił to pogadał z ludźmi już po takich zabiegach. Najlepiej takimi którzy latają z modyfikacjami od dłuższego czasu konkretnie na tym silniku i z tej firmy. :)

Naczytałem się tematu kolegi Bieńka i każda myśl o podniesieniu mocy w moim aucie skutecznie jest blokowana przez właśnie jego problemy.

Ale przyznam że już te 215KM i momencik deklarowany przez 44tuning z samego programu wywołuje uśmiech na mojej twarzy a co dopiero dodając zabawki. Hehe ale póki co nie ma co gdybać zobaczymy jak to się wszystko rozwinie :)

Temat do przemyśleń ale w przyszłości. Może na innym aucie.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:00_________________________________________________Troche poczytałem o firmie 44tuning. Jeśli planujesz tam robić auto to lepiej sobie darować przynajmniej tak wynika z opinii. Ja nie miałem z nimi do czynienia więc opieram się o zdanie innych. I to mi wystarczy do rezygnacji z ich usług.

Opublikowano

Nie ma szans na 215PS z 2.5TDI.

Opublikowano
  • Autor

W sumie żadne to zmartwienie że 215 nie da rady :) lepsze zdrowe 180 niż kulawe 215 :)

Mam mały problem z fotelami mianowicie kiedy chcę podnieść opuścić samo siedzisko czyli regulacja poziomym klawiszem góra dól słychać tylko pierdzenie silniczka. Gdzie szukać usterki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.