Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zderzak z Audi S4 lub RS4 do audi a4 b5 ??


Matysss

Rekomendowane odpowiedzi

a ile taki zderzaczek od S4 i czy on ma też wloty czy to ten od RS4 ma z boku te wycięcia takie ??

zderzak od 500 do 1500 :decayed: przeważnie są gołe :gwizdanie: nie ma tych skrzel w S4 :gwizdanie:

w laminacie też tego nie produkują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:

chodziło mi o laminat S4 :wink4:

RS4 opisałem w warsztacie co i jak przerobic żeby założyc w A4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się troszeczkę bo jakoś nie mogę ogarnąć tematu. A chodzi mi o listwy progowe do A4 od S4. Według moich pierwszych przemyśleń należy wymienić dolne listwy drzwi i same listwy progowe, dobrze to wymyśliłem?. A teraz moje pytanie. Czy te dolne listwy drzwiowe podejdą bez problemu, czy jakoś trzeba przerabiać? Tak samo z progami, jak je montować. Byłbym wdzięczny za jakieś fotostory jak takowe ktoś posiadałby.

A teraz drugi problem, nigdzie nie mogę znaleźć takiego zestawu, a jak są już to tylko pojedynczo, no i ceny zaporowe.

I jeszcze jedno, czy ewentualnie takie listwy i progi pochodzące od avant-a podejdą do sedan-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się troszeczkę bo jakoś nie mogę ogarnąć tematu. A chodzi mi o listwy progowe do A4 od S4. Według moich pierwszych przemyśleń należy wymienić dolne listwy drzwi i same listwy progowe, dobrze to wymyśliłem?. A teraz moje pytanie. Czy te dolne listwy drzwiowe podejdą bez problemu, czy jakoś trzeba przerabiać? Tak samo z progami, jak je montować. Byłbym wdzięczny za jakieś fotostory jak takowe ktoś posiadałby.

A teraz drugi problem, nigdzie nie mogę znaleźć takiego zestawu, a jak są już to tylko pojedynczo, no i ceny zaporowe.

I jeszcze jedno, czy ewentualnie takie listwy i progi pochodzące od avant-a podejdą do sedan-a?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179349.0

temat z progami zalozylem i nikt nie chce pomoc... Moze troche cie ten temat oswieci... Bo tutaj watpie czy ktos pomoze odnosnie progow S4. Ja jak nie dorwe listew S4 to kupuje te z allegro podorbki montowane na klej i tez jakos to bedzie wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to sa podroby montowane na klej ?

listwy progowe S4 wpisz w allegro :tongue4: ludzie zakładali to i nie narzekają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ku***a, listwy drzwiowe to wiem ktore, myslalem ze jakies progi podroby sa laminaty :decayed:

maluj swoje w kolor będziesz sie pierdzielił w jakieś podróby S4 :good: gumowe listwy wyrzucisz i będziesz miał ładny próg wystający :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam juz listew, i nie wiem wlasnie czy zamawiac czy je wy***ac w piz*u..

ja bym wy***ał :wink4: w tym roku bede malował tylne drzwi bo jakis parch chyba chce wyjsć spod tej listwy to całkiem to usune i moze listwy ozdobne też bedzie na gładko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze malujac progi musial bym pomalowac je w srodku tez

nic byś nie musiał

robisz odcinke

foto2ro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wtedy zrobisz odcinke dalej, albo całe pomalujesz w czym problem, tak czy tak musisz auto oklejać, przynajmniej ja tak malowałem progi na aucie bez demontażu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma te progi u siebie i jest zadowolony trzeba pokombinować ale po wszystkim wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...