Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] od którego roku były montowane lampy BOSCH ???


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak jak w temacie. Kupiłem auto rok temu od goscia który sprowadzil je z niemiec, on jezdził rok tym autem w polsce. gdzies słyszałem ze lampy bosch były montowane od 1998 roku, ja mam auto z 1995 roku i mam lampy BOSCh, czyzby było walone z przodu??? klient od którego kupowałem twierdzil ze było bezwypadkowe, moze o tym wogóle nie wiedział???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były montowane od 97 po I lifcie (jako opcja bodajże). może ktoś po prosty sobie zmienił by mieć przeciwmgielne. a masz włącznik od przeciwmgielnych na środkowej konsoli?

To nie do końca jest prawda... Lampy Boscha były montowane też wcześniej. Ale chyba w '98 roku autka miały je montowane seryjnie. A wcześniej były jako opcja. Przynajmniej tak mi się wydaje... Ogólnie autka z '98 roku są trochę lepiej wyposażone, końcówka modelu przed 2 liftem dlatego dawali dodatkowe wyposażenie za free. Ja słyszałem taką wersję, ale czy prawdziwa... :mysli: Mam autko z '98 i jest dość ciekawie wyposażone :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jest mozliwe zeby zakładali je od 1995 roku. bo jesli nie to pewnie była walona choc nie ma zadnych innych objawów wypadku, róznego rozmiaru szpar, korozji , itp,itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jest mozliwe zeby zakładali je od 1995 roku. bo jesli nie to pewnie była walona choc nie ma zadnych innych objawów wypadku, róznego rozmiaru szpar, korozji , itp,itd.

Mój sąsiad ma autko z '96 roku i też ma Boscha. Jego furmanka była bita w tył, bo widziałem jak mu szpachla odchodzi :naughty: Więc raczej przód jest ok... raczej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam boscha z przodu a auto tez 95 r i wydaje mi sie że to orginały bo przeciwmgielne są i włącznik w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jest mozliwe zeby zakładali je od 1995 roku. bo jesli nie to pewnie była walona choc nie ma zadnych innych objawów wypadku, róznego rozmiaru szpar, korozji , itp,itd.

Same lampy to jeszcze nie powód do podejrzeń ;) ,jak wszystko jest ok to tylko się cieszyć że ktoś sobie nowsze lampy włożył lub załowac że nie włożył zespolonych Valeo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 95 rocznik, były ori Bosch zamontowane.

Teraz są ori Valeo xenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same lampy to jeszcze nie powód do podejrzeń ;) ,jak wszystko jest ok to tylko się cieszyć że ktoś sobie nowsze lampy włożył lub załowac że nie włożył zespolonych Valeo

[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 10:07 _________________________________________________raczej zdecydowanie to drugie :> :> :>

ale dzieki za info , jestem spokojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...