Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jaką instalację wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paput co do V6

Stag 300 +

wtryski 6x Magic Jet( ew. 6 valtek czerwony, będzie troszke taniej )

Reduktor Magic 3

miedź 6mm

cena 2500-3000 zł :)

brat jeździ w Omedze 2.5 V6 na takim zestawie i jest zadowolony :)

Opublikowano

a w V-kach wtryski tylko hana

Opublikowano

http://gazeo.pl/kalkulator.php?price_pb=4.81&price_lpg=2.61&fuel_consumption=11&milage=1500&price_m=3000

fajny kalkulator do oblicznia oszczędności jazdy na gazie

co myśłicie o instalacji firmy Zavoli? :mysli:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 10:29_________________________________________________a co myślicie o instalacji BRC? jedni chwalą inni ganią :mysli:

Opublikowano

Pamietaj, sterownik tylko Stag, to jest tak konfigurowalne jak w Audi dzialania VAG-iem.

Opublikowano

Byłem u siebie u gazowników i powiedzieli:

-reduktor TOMASETTO

-listwa OMVL

-komputer KME

co myślicie? :mysli:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 11:04_________________________________________________trochę ten reduktor chyba lipny jest :disgust:

Opublikowano

może silver albo gold z kme będzie dobry?? :hi:

Opublikowano

A komputer KME to jeszcze wieksza lipa:D

Opublikowano

A komputer KME to jeszcze wieksza lipa:D

niby czemu ??

Opublikowano

paput staga żadne takie

Opublikowano

A komputer KME to jeszcze wieksza lipa:D

niby czemu ??

kiepskie mozliwości konfiguracji w porowaniu do staga..

Opublikowano

a

wtryski-OMVL

parownik-ZAVOLI

komp- STAG 3 lub LECHO SEC :mysli:

tańsza i chyba lepsza

Opublikowano

A komputer KME to jeszcze wieksza lipa:D

niby czemu ??

kiepskie mozliwości konfiguracji w porowaniu do staga..

masz jakies stare informacje bo w obecnym diego G3 można naprade wszystko konfigurować łącznie z korektami... tak wiec nie siej zamieszania...

Opublikowano

Masz KME u siebie :D?

Opublikowano

a ty staga u siebie ??

Opublikowano

nie jezdze na podtlenku haha;D poprostu przerabialem juz kilka aut ze sterownikami kme i nie uwazam zeby to sie w jaki kolwiek sposob umywalo do staga. tyle ode mnie:D

Opublikowano

no ja jezdze juz dwa lata i nic nie bylo robione, bezobslugowo wiec jakos nie widze powodu do narzekania...

Opublikowano

a

wtryski-OMVL

parownik-ZAVOLI

komp- STAG 3 lub LECHO SEC :mysli:

tańsza i chyba lepsza

ponawiam pytanie, czy to dobra konfiguracja?

Opublikowano

Stag 300 +

wtryski 6x Magic Jet

Reduktor Magic 3

miedź 6mm

moim zdaniem najlepszy zestaw , dolozysz teraz to napewno zwroci Ci sie to, nie ma co oszczedzac na sile na instalacji...

sprawdz http://lpg-forum.pl , znaja sie chlopaki...

Opublikowano

reduktor magic 3 to goowno... odradzam...

Opublikowano

Może popytaj o firmę BRC swojego gazownika. Fakt instalacja wychodzi sporo drożej, ale ponoć niezawodna. Też się przymierzam do gazu i nie wiem na co się zdecydować BRC czy tak jak ty jakiś składak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.