Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

730 zł...

będę musiał i ja pomyśleć bo w upały czuje jakbym nie miał programu... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chinczyku... http://www.fmic.pl/product.php?id_product=197

gosc jest z czestochowy wiec byłem dzisiaj 3 razy u niego i dopasowałem sobie wszystko kolankami itd...

730 zł...

będę musiał i ja pomyśleć bo w upały czuje jakbym nie miał programu... embarrassed

tez to odczuwalem

hpim7272.jpg

Uploaded with ImageShack.us

kratki sciagniete tylko dla foto... wszytko pasuje idealnie i wyglada jak seria...

reszta fot bedzie jutro... pokazane wszystkie kolanka i zlaczki itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj właśnie mnie postawiłeś przed dylematem... Miałem się umawiać z chłopakami na ogarnięcie FMICa na nierdzewkach, ale ponad 1000zł różnicy to jednak dużo i już sam nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na zlaczkach i opaskach wzmacnianych i jest ok... wydaje mi sie ze bedzie solidnie... dostał juz po piz*.... i szczelny, jutro pomiary temperatury w dolocie

Młody ja nierdzewki tez troche mam... jest jedno kolanko 90* i 3 odcinki prostej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fmici.jpg

wersja pierwsza... wszytko ok ale lewy halogen nie miescił sie wiec wersja 2

fmic2.jpg

kolanko 45* i pozniej rurka 90 *

tak wyglada prawa strona

fmic3.jpg

fmic4.jpg

fmic5.jpg

fmioc6.jpg

Mysle ze pomoze to kilku osoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zrobiłeś z chłodnicą wspomagania? przenosiłeś ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodniczka troche sie wygieło :decayed: i jest nad belka, na dole srube sie odkreca i da sie to ukształtowac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodniczka troche sie wygieło :decayed: i jest nad belka, na dole srube sie odkreca i da sie to ukształtowac :cool1:

a jakieś inne utrudnienia były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak wchodzi na styk. troche trzeba było go szlifowac w kilku miejscach, ogolnie to myslalem ze bedzie duzo wiecej zamoty. jak bedziesz miał wszystkie zlaczki to w 5-6 h mozna to zrobic... ja musiałem jezdzic 3 razy do goscia i wymienialismy silikony, i na tym 3 h poszło. słuze pomoca jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak wchodzi na styk. troche trzeba było go szlifowac w kilku miejscach, ogolnie to myslalem ze bedzie duzo wiecej zamoty. jak bedziesz miał wszystkie zlaczki to w 5-6 h mozna to zrobic... ja musiałem jezdzic 3 razy do goscia i wymienialismy silikony, i na tym 3 h poszło. słuze pomoca jak cos

zderzak wchodzi na styk. troche trzeba było go szlifowac w kilku miejscach, ogolnie to myslalem ze bedzie duzo wiecej zamoty. jak bedziesz miał wszystkie zlaczki to w 5-6 h mozna to zrobic... ja musiałem jezdzic 3 razy do goscia i wymienialismy silikony, i na tym 3 h poszło. słuze pomoca jak cos

ile podcinałeś belkę? a czym się różnią te IC chińczyki od jakiś innych...? szkoda że nie zrobiłeś zdjęcia wszystkich złączek obejm przedłużek i ile tego potrzeba. bo jak rozbiroę to już będzie d*pa jak nie bede czegoś miał... :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport Tig mial mi robić, robota profesjonalna ale kurde 1000zł więcej...

Tak myślałem:)

W piątek jadę do Pawła na tipa i przy okazji omówię z nim IC oraz wydech. Zastanawiam się czy nie kupie IC chinola a może Paweł wyspawa rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podliczyłem wszystko i chyba zrobie samego chipa a fmica ani turbo nie bede zmienial :P może w przyszłym roku auto zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podliczyłem wszystko i chyba zrobie samego chipa a fmica ani turbo nie bede zmienial tongue może w przyszłym roku auto zmienie

nie pierd....

Wydech wyszedł mi z 400 zł

zmiana turbo 700 zł( po sprzedaniu AWX)

FMIC niech bedzie ze 900 z robota kolegi

PD hmmm jak załoze bede mówił...

nie ma tragedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tysiąc jurków... A to jest coś, czego raczej nie wyciągniesz z auta przy sprzedaży...

programu też nie zabierzesz ze sobą. To skoro masz plany na sprzedaż to nic już w nim nie rób tylko odkładaj na jakąś kosę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał sie przejmowac tym ile wpakowałem to daj spokoj... spokojnie 3 razy bym do egiptu na 2 tyg se za to poleciał... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...