Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

jakbym miał sie przejmowac tym ile wpakowałem to daj spokoj... spokojnie 3 razy bym do egiptu na 2 tyg se za to poleciał... :decayed:

Samochody to skarbonki, które się tez rozbija... :confused4:

Napisz mi proszę Seba dokładnie ile i jakich sylikonów potrzebowałeś, ile rury nierdzewki.... to może zacznę kompletować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tysiąc jurków... A to jest coś, czego raczej nie wyciągniesz z auta przy sprzedaży...

programu też nie zabierzesz ze sobą. To skoro masz plany na sprzedaż to nic już w nim nie rób tylko odkładaj na jakąś kosę :decayed:

Dlatego chyba tak zrobię, tylko nie potrzebnie wkładałem te hamulce 320/288 :D Też się sprzeda hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tysiąc jurków... A to jest coś, czego raczej nie wyciągniesz z auta przy sprzedaży...

programu też nie zabierzesz ze sobą. To skoro masz plany na sprzedaż to nic już w nim nie rób tylko odkładaj na jakąś kosę :decayed:

Dlatego chyba tak zrobię, tylko nie potrzebnie wkładałem te hamulce 320/288 :D Też się sprzeda hehehe

hamulec to podstawa więc na tym nie zaoszczędzisz... a do tego czasu zajeżdzisz je trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce mam 288 :decayed: nawiercane.. wystarcza.... jezdze z głowa... wiecej niz 200 przez wies nie latam

Potrzeba 30 cm rurki Fi50 i jedna wygieta na 90*

2 kolanka 45*

jedno kolanko 90*

i jedno 130 *

6 opasek 64-67

i z 5 60-63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wrzuciłem fmica i przy 180km puknięcie i... stefan batory z tyłu,puściła złączka na wejściu do ic;ka...nie macie problemu z połączeniami na tych chińskich silikonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wrzuciłem fmica i przy 180km puknięcie i... stefan batory z tyłu,puściła złączka na wejściu do ic;ka...nie macie problemu z połączeniami na tych chińskich silikonach?

A Ty jakie sylikony używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wrzuciłem fmica i przy 180km puknięcie i... stefan batory z tyłu,puściła złączka na wejściu do ic;ka...nie macie problemu z połączeniami na tych chińskich silikonach?

Lepiej pospawać to wszystko, jak najmniej łączek używać, tam gdzie są to obejma GBS

http://allegro.pl/obejma-zaciskowa-gbs-norma-opaska-25-27-na-waz-i1661077133.html

Jelsi bedziecie spawać to na zakończeniu rury naspawać trzeba pierscienie, bo inaczej będzie ciagle spadać sylikon :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zlaczki nie spadaja... poskrcane na maxa i upalałem juz z 10 razy i spoko :good: tylko tzreba te szerokie opaski dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zlaczki nie spadaja... poskrcane na maxa i upalałem juz z 10 razy i spoko :good: tylko tzreba te szerokie opaski dac

tak ale z czasem zacznie Ci sie pocić, dlatego lepiej całosć ładnie pospawać, byle jaki zakład spawaczy Ci to ogarnie, za nie duze pieniaze, max 200zł(opcja najdroższa) :gwizdanie: oczywiście wszystko sam sobie spasowujesz łapiesz taśmą choćby i zanosisz gotowe formy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy... jak bedzie spadac to bede sie martwił :good: zreszta w razie W dostep bardzo latwy jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mierzyłem jak tam u mnie z miejscem no i kurde w dwóch miejscach to na bank po 1cm trzeba będzie ciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poskręcałem na maksa i po testach jest :good: ale docelowo zrobie z kwasa :gwizdanie:

Siema Daniel i jak wyszło? Z tego co słyszałem troche Wam zeszło, ale chyba warto było, czuć różnicę jak teraz wszystko jest na kwasówce? U mnei stożek dał radę i jest lepiej, zostal jeszcze fmic i walę na soft :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Norbi,wszystko git,zeszło nam do 2.00 w nocy ale warto było,różnica odczuwalna,estetyka super,ogólnie mega efekt i zadowolenie :good:,w następnym tygodniu BRD i do Witka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to juz ugadany jestes z witkiem?

do 10 lipca wszytko zajete :kox: sam na 20 sie ustawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam icka od A5 nadal nóweczkę :gwizdanie:,z Witkiem umówiony jestem na 6 lipca,zobaczymy ile wypluje... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam icka od A5 nadal nóweczkę :gwizdanie:,z Witkiem umówiony jestem na 6 lipca,zobaczymy ile wypluje... :naughty:

Możesz wrzucić fotkę jak go zainstalowałeś? wszedł bez problemu pod belkę? Chyba jest dość gruby wszedł pod zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...