Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

mam icka od A5 nadal nóweczkę :gwizdanie:,z Witkiem umówiony jestem na 6 lipca,zobaczymy ile wypluje... :naughty:

6lipca

Jak tam wynik wyszedł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mógłby się ktoś wypowiedzieć, kto montował ja po znalezionych wymiarach w necie widzę ze jest szerszy od chłodnic w naszych A4 i jest dość gruby bo znalazłem że ma 8cm i nie wiem czy się zmieści miedzy przyłączem do chłodnicy od klimatyzacji a nawet podcięta belką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mógłby się ktoś wypowiedzieć, kto montował ja po znalezionych wymiarach w necie widzę ze jest szerszy od chłodnic w naszych A4 i jest dość gruby bo znalazłem że ma 8cm i nie wiem czy się zmieści miedzy przyłączem do chłodnicy od klimatyzacji a nawet podcięta belką

8cm ma IC z 3,0TDI lepszy będzie z 2,0TDi nie jest aż tak gruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt od 2.0TDI wydaje się być idealny wymiarami 6,5 cm spoko się zmieści szerokość chłodnic ma mniej więcej i wysokość też spoko powinna się mieścić i powierzchniowo będzie mniej więcej równy z chińczykiem chyba ze ktoś zmieści 18cm wysokości chińczyka.

chlodnicapowietrzadolad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym coolerku,do avf http://allegro.pl/intercooler-uniwersalny-450x160x68-mm-okazja-i2025363695.html ma troche inne wymiary niz pozostale chinolki czy nie podejdzie troche lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym coolerku,do avf http://allegro.pl/intercooler-uniwersalny-450x160x68-mm-okazja-i2025363695.html ma troche inne wymiary niz pozostale chinolki czy nie podejdzie troche lepiej?

sam mam takiego mi pasuje ale zwróć uwagę na jego szerokość 450mm (większość ma 550mm) - jest mały, ale do 200km styknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja upchnąłem tego od a5 3.0 TDI tyle że w passacie, ale trzeba było się mocno nagimnastykować żeby to weszło... a, i ja skróciłem wloty, odciąłem je przy tych kołnierzach, ale same kołnierze zostawiłem i lekko podszlifowałem, żeby silikony się ładne trzymały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem na etapie kupna fmic i mam pytanko czy kupic taki jak wiekszosc-wys 14 cm czy moze lepiej 18 lub 23 cm,czy takie sie zmieszcza w ori zderzak i czy nie bedzie lagu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wytniesz belke to wejdzie , tylko bedzie w połowie zakryty przez zderzak

bo klekota 14 Ci wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm http://allegro.pl/intercooler-550x140x65mm-promocja-od-fmic-pl-i2086029714.html takie cuś starczy ? czytałem, że przy tym rozmiarze dłubania dużo nie jest. Troszkę przyciąć belkę i wchodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy i do TDI i do 1.8T :wink4: sam taki mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lekką modyfikacją belki si ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatnie trzeba podciac, i na dole dokladke zderzaka

dokładnie belka wyrezana,zderzak wyrezany i icek swobodnie siedzi tylko gdzie to rurkę od wspomagania z czujnikiem temp.upchać? w miejsce po starym icku tak mniej-więcej :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...