Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czy silnik ABC jest bezkolizyjny?


AlanA4

Rekomendowane odpowiedzi

A V6 nie jest przypadkiem silnikiem bezkolizyjnym ? Ojciec w Chryslerze ma i pękł jemu nowy pasek w sumie po 3 tyś km, i też ma V6 tyle ze 3.6 - z silnikiem nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A V6 nie jest przypadkiem silnikiem bezkolizyjnym ? Ojciec w Chryslerze ma i pękł jemu nowy pasek w sumie po 3 tyś km, i też ma V6 tyle ze 3.6 - z silnikiem nic się nie stało.

Nie jestem pewny na stowe ale, z tego co slyszalem to wszystkie nowsze silniki sa terez kolizyjne, I wydaje mi sie ze twoje V6 tez. Na rozrzadzie nie ma co oszczedzac jak nie jestes pewny kiedy byl zmieniany to zmien jak, najszybciej koszty sa znikome w poruwnaniu do zerwania paska. Moze twoj tata mial szczescie ze nic sie nie stalo po zerwaniu paska, ja tez tak mialem w Astrze z 1998r zerwal sie pasek a nic sie nie stalo a niby kolizyjny silnik ale mialem Fuksa. W ktoryms poscie pisales ze boisz sie zostawiac auto u mechanika nie dziwie sie pelno dzis oszustuw i pseudo mechanikow. Jak boisz sie zostawiac auto to proponuje ci popytac wsrod znajomych kto dobrze robi podjechac do niego i patrzec mu na rece. Albo pozostaje serwis ASO tam robia dobrze i nie ma sie czego obawiac tylko ceny wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...