Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast statusu "początkujący" powinni Ci nadać tytuł marudy... sorry, ale w każdym wątku narzekasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten artykuł i muszę w przyznać że jest w nim dużo prawdy. W moim mieście (ok 50tyś ludzi) pracy jest jak na lekarstwo a jeśli już coś to zazwyczaj za około 1200 - 1500zł netto :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama prawda co piszą :wallbash::kwasny:.

http://biznes.interia.pl/news/pracujemy-za-grosze-na-nic-nas-nie-stac,1584239

Nigdy tu nie będzie normalnie...

jestes mlody duzo przed TOBA wiec zamias pier***ic siadz pomysl i zacznij cos robic:) a uwierz ze mozna w Polsce zarobic:)) ale od samego siedzenia i narzekania nikt nigdy miliona nie zarobil:)) ale moze BEDZIESZ pierwszy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes mlody duzo przed TOBA wiec zamias pier***ic siadz pomysl i zacznij cos robic:) a uwierz ze mozna w Polsce zarobic:)) ale od samego siedzenia i narzekania nikt nigdy miliona nie zarobil:)) ale moze BEDZIESZ pierwszy:))

Nie ma szans być 1 . pierwszy to był założyciel faceboka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cos robil zakladal myslal:) jakby siedizal i narzekal jak jest ujowo to niebylo by tego scierwa facebooka i milionow:) naprawde jest torche mozliwosci zarobienia fajnych pieniedzy:) bezstresowo nie musza zapierdzielac, ale wiekszosc nie zdaje sobie sprawy ze na takiej rzeczy mozna zarobic:) jakies pieniadze albo np on nie bedzie stal sprzedawal damskich majtek bo to wstyd:) no ale to ich problem jak wstydza sie zarabiac pieniedzy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pracować po 12h dziennie na deszczu, śniegu itp. za 1500zł :good: i nie narzekać, bo lepiej coś robić niż siedzieć i narzekać... :wallbash:

Skylek skasuj ten temat bo wiesz jak to jest z niektórymi kolegami z naszego forum, każdy mądry jak ma pod nos ^.^.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pracować po 12h dziennie na deszczu, śniegu itp. za 1500zł :good: i nie narzekać, bo lepiej coś robić niż siedzieć i narzekać... :wallbash:

Skylek skasuj ten temat bo wiesz jak to jest z niektórymi kolegami z naszego forum, każdy mądry jak ma pod nos ^.^.

Pozdrawiam :hi:

jak do mnie pijesz młody człowieku to się lekko mylisz bo za darmo to nic nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czekalem Luka3s az sie zjawisz w tym temacie :decayed:

po2 nikt Ci nie kaze pracowac po 12h na mrozie deszczu i sniegu za 1500zl:) jakbys wzial sie za cos sowjego to tyle bys spokonie zrobil w pare dni i bys mial nasz rzad w d*pie:) ale po czytaniu postow dalo sie zuawazyc straszna krotkowzrocznosc :) i dar do narzekania:) jeden z drugim by siedli pomysleli i zaczeli dzialac i by nie trzebabylo narzekac:) ale lepiej siedziec i narzekac ze placa 1500zl:) nie pasuje otworz cos swojego:) nietrzeba byc niewiaodmo kim zeby cos wymyslec:) bo mozliwosci jest w *UJ:) WYSTARCZY chciec:) ale niezrobi sie tego siedzac na A4-klub narzekajac jak to w Polsce jest zle! jest zle ale robmy tak zeby nam bylo dobrze;) jestem w waszym wieku i mi wstyd na to wasze narzekanie bo dopiero zycie sie zaczyna:) niechce wiedziec co bedzie siedzialo za pare lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe pracować w Polsce. Granice są otwarte, wyjeżdżasz i pracujesz za więcej. Ilu Polaków tak zrobiło, łącznie ze mną. Ja do Polski już raczej nie wrócę, bo mi lepiej poza nią i to juz nawet nie chodzi o zarobki, ale mentalność, styl życia i podejście do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe pracować w Polsce. Granice są otwarte, wyjeżdżasz i pracujesz za więcej. Ilu Polaków tak zrobiło, łącznie ze mną. Ja do Polski już raczej nie wrócę, bo mi lepiej poza nią i to juz nawet nie chodzi o zarobki, ale mentalność, styl życia i podejście do niego.

bo lepiej po prostu narzekać jak to komu źle zamiast zabrać swoje 4 litery i albo zabrać się do roboty albo wyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe pracować w Polsce. Granice są otwarte, wyjeżdżasz i pracujesz za więcej. Ilu Polaków tak zrobiło, łącznie ze mną. Ja do Polski już raczej nie wrócę, bo mi lepiej poza nią i to juz nawet nie chodzi o zarobki, ale mentalność, styl życia i podejście do niego.

Jak ktoś ma dupowate podejście do sprawy to i za granica nie zrobi kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma dupowate podejście do sprawy to i za granica nie zrobi kariery.

W sumie racja, znam takiego jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe pracować w Polsce. Granice są otwarte, wyjeżdżasz i pracujesz za więcej. Ilu Polaków tak zrobiło, łącznie ze mną. Ja do Polski już raczej nie wrócę, bo mi lepiej poza nią i to juz nawet nie chodzi o zarobki, ale mentalność, styl życia i podejście do niego.

Jak ktoś ma dupowate podejście do sprawy to i za granica nie zrobi kariery.

Swiete slowa POLAC MU!!! :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie dobrze to nie jest w tej Polsce wiadomo ktoś ma głowę albo szczęście to ma lepiej. Ja akurat nienarzekam wręcz przeciwnie miałem po części i jednego i drugiego bo sama mądrość niewystarczy. Ale wiem jak to jest są ludzie którym brak kasy na swój interes rodzice biedni a z tego 1500zł czy tam nawet 2000zł miesięcznie to się nic odłożyć nie da. Cały czas brakuje i co wpaść w jeszcze większe długi biorąc kredyt? a jak nie wyjdzie?.Poza tym nie każdy jest na tyle obrotny żeby mieć swój biznes .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucinak, niektórzy ludzie poprostu nie zaznali w życiu tzw. "biedy" więc normalne że będą popierali jak to nie jest wspaniale i czego osiągnąć się nie da, jednak mało ludzi bierze pod uwagę to jak by to było gdyby rodzice nie byli ustawieni. Wiadomo są tacy którzy sami do czegoś doszli bez tzw. pleców, ale takich przypadków jest mało. Z resztą nie zamierzam wymieniać zdań, bo oczywiście zaraz pół forum na mnie usiądzie i zacznie pieprzyć żę tylko narzekam razem ze Skylinerem.

Jedrekx, jakiś czas temu w prywatnej wiadomości doszły mnie słuchy że jednak twój tatuś do biednych nienależy i że "conieco" Ci pomógł, więc odbij sobię w drugą stronę i to może ty przestań "pić" do mnie.

Warto czasem usiąść i zastanowić się jak tu żyć jak ktoś mieszka z matką która zarabia 1000zł trzeba jeść, pić, opłacić wszystko i co? Można o takiej osobie powiedzieć że ona nie potrafiła ruszyć głową? Czy "trzeba było się uczyć" ?? Zbyt szeroki temat żeby się z kim kolwiek spierać...

Od siebię tylko powiem to że nie każdemu w życiu się ułoży cudnie i obwicie, a jak mam nie pracować za te 1500zł na śniegu i deszczu po 12h to co mam robić? Umrzeć z głodu?rzucić prace?.. halo może racjonalniej do sprawy podejdźcie i rozsądniej... Nie każdy miał/ma możliwość wykształcić się i pijąć się do góry chociaż znam takich co narzekają mimo wysokiego wykształcenia.

I tyle na ten temat odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem przyklad sprzedawania damskich majtek:)) 9 osob na 10 nie zorbi tego bo wstyd a ta jedna robi na tym bardzooooooooooooo dobry hajs bedac dla siebie szefem:) nikt na niego nie naciska itp:) cale zycia nikt nie bedzie majtek sprzedawal ale mozna na tym zarobic zeby bylo na zycie i odlozyc sie tez fajnie da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nie których w tym temacie chłopaki żeby zarobić trzeba umieć coś robić

a kasa przyjdzie z czasem

nigdy nie byłem bogaty biedny też zawsze mi starczało i kolego cieszyłem sie gdy zarobiłem jako początkujący elektryk 1.200 na miesiąc stare dobre czasy :decayed:

teraz moje umiejętności sa większe jak i kontakty a co za tym idzie dochód :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mozliwosci jest w *UJ:) WYSTARCZY chciec:)

daj mi jakiś sensowny pomysł, który da mi szanse przetrwania na rynku np w takim Ostrowie Wlkp. za 3 miechy otwieram.

Ale nie taki, żebym musiał na początek wsadzić ze 100000 z własnej kieszeni. Bo np mnie jak i większość społeczeństwa na to nie stać.

Mówię daj mi pomysł i otwieram. A przyznam, że już różne branże przemyślałem i jak narazie nic, co by mogło choć wydawać się dobrym pomysłem - takim nie było.

po drugie - ludzie narzekają - nie każdy może sobie pozwolić, żeby wyjechać za granicę. Nawet na głupią zmianę pracy ludzie się nie decydują bo nie chcę ryzykować, gdzie np matka pracuje za 1300zł ojciec za 1700zł i jest 3 dzieci na utrzymaniu. Zwolni się z pracy, będzie szukał następnej (o ile ma jakieś kwalifikacje, żeby coś lepszego znaleźć) a przez ten czas za co utrzyma rodzinę?

Jest dokładnie tak jak mówi Luka3s - kto nie zaznał w życiu biedy ten będzie zawsze mądry.

Ogólnie uważam, że temat powinien być zamknięty, bo niepotrzebne spory się robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...