Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Dziwny pisk podczas uruchomiania silnika


mariomad

Rekomendowane odpowiedzi

dotąd auto odpalało bez problemu ,po przekręceniu kluczyka świeca powinna grzac przy obecnej temperaturze otoczenia około 3 sekund problem nastepuje kiedy przekręcam kluczyk i czas grzania dziwnie sie wydłuża do około 15sekund wtedy to na pewno będzie pisk podczas kręcenia rozrusznikiem i auto nie zawsze odpala[br]Dopisany: 16 Listopad 2007, 10:41 _________________________________________________byłem z samochodem na komputerze i wszystko ok. nic nie wykryto a problem pozostał wszystkie styki zostały preparatem wyczyszczone myśle że może cośnie tak z immo poniewż auto kiedy nie chciało odpalic próbowałem to zrobić kluczykiem zapasowym bez skutku ,czy jest możliwośc odłaczenia na stałe immo ,w zasadzie jest ono dla mnie nie potrzebne ponieważ mam multilock który uważam za bardziej skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz klimatyzacje..?

bo moze to byc zacierajace sie lozysko z klimy ja tez tak kiedys mialem.. pewnego dnia po przekreceniu kluczyka zapiszczalo i nie chcial odpalic pozniej pojawil sie dosc intensywny zapach palonej gumy, okazalo sie ze to wlasnie bylo lozysko z klimy odcielem pasek i samochd jezdzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimne luty przekaźnika.

Popularna 109-tka :>

witam

czy 109 to numer przekażnika , od czego jest ten przekażnik i jak się do niego dobrać

[br]Dopisany: 24 Listopad 2007, 20:51 _________________________________________________

a masz klimatyzacje..?

bo moze to byc zacierajace sie lozysko z klimy ja tez tak kiedys mialem.. pewnego dnia po przekreceniu kluczyka zapiszczalo i nie chcial odpalic pozniej pojawil sie dosc intensywny zapach palonej gumy, okazalo sie ze to wlasnie bylo lozysko z klimy odcielem pasek i samochd jezdzil.

witam

nie mam klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...