Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] B8 Allroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj mierzyli olej i..........

Poziom wzrósł :shocked: to jest dopiero jazda

Opublikowano
:rolleyes:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj mierzyli olej i..........

Poziom wzrósł :shocked: to jest dopiero jazda

Perpetum mobile

Opublikowano
  • Autor
:))chyba zacznę sprzedawać olej. Kolejna próba wyszło 0.34 co jest kompletnie sprzeczne z tym co w nią leję. Ale serwis chyba czeka na koniec gwarancji. Zadzwoniłem do producenta i poprosili o komplet dokumentacji z polskiego serwisu. Może coś sie ruszy Zobaczymy :disgust:
Opublikowano

u mnie na osiedlu jest takie samo auto jak Twoje

podpytam goscia jak u niego to wyglada

ale z tego co kojarzę to jest to 2011 albo 2010r :mysli: :mysli: :mysli:

zinteresuj swoim autem TVN Turbo, moze znajda jeszcze jakies inne osoby z tym samym problemem

Opublikowano

cośczuję, że jużaudi nowego nie kupisz :gwizdanie:

Opublikowano

ale z tego co kojarzę to jest to 2011 albo 2010r :mysli: :mysli: :mysli:

zinteresuj swoim autem TVN Turbo, moze znajda jeszcze jakies inne osoby z tym samym problemem

byla organizowana taka akcja na forum A5 z TVN u Kulczyka , ale wymaganych bylo min. 10 osob.Niestety frekfencja nie dopisala i odwolali akcje a szkoda.

Opublikowano
  • Autor

u mnie na osiedlu jest takie samo auto jak Twoje

podpytam goscia jak u niego to wyglada

ale z tego co kojarzę to jest to 2011 albo 2010r :mysli: :mysli: :mysli:

zinteresuj swoim autem TVN Turbo, moze znajda jeszcze jakies inne osoby z tym samym problemem

Rozmawiałem z nimi. Jak dotąd rozpoznają tylko temat. Miało być spotkanie w Poznaniu ale nic z tego nie wyszło. TVN na razie nie prowadzi sprawy głębiej z stąd je odwołano

Opublikowano

No nic nie wyszlo bo zglosily sie dwie osoby a mialo byc 10 :rolleyes:.Widac kazdy marudzi tylko ale jak trzeba cos zrobic razem to widac nikomu sie nie chce.Jak bym mial ten problem to bym nawet urlop wzial i pol pl przejechal jak by bylo trzeba.

a tak to bedzi juz z tego d*pa bo kolega ktory to organizowal ma juz zrobionego staga wiec mu to teraz lata.

Opublikowano
  • Autor

No nic nie wyszlo bo zglosily sie dwie osoby a mialo byc 10 :rolleyes:.Widac kazdy marudzi tylko ale jak trzeba cos zrobic razem to widac nikomu sie nie chce.Jak bym mial ten problem to bym nawet urlop wzial i pol pl przejechal jak by bylo trzeba.

a tak to bedzi juz z tego pupa bo kolega ktory to organizowal ma juz zrobionego staga wiec mu to teraz lata.

TVN stwierdził że się do Poznania nie wybiera niestety i taką informację dziennikarz prowadzący przekazał zainteresowanym :confused4:

Opublikowano

no bo sie dowiedzial ze beda 2 osoby a nie 10.

Opublikowano
  • Autor

Hmmmm mnie przekazał zupełnie co innego a dzwoniłem do niego jakieś 2 tygodnie przed terminem spotkania.

Ale cóż .....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.