Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] B8 Allroad


conner001

Rekomendowane odpowiedzi

Autko super :good: ale faktycznie szkoda ze zawias nie regulowany bo to zaj.... sprawa, jak lecisz w trasę to obniżasz i auto jedzie jak przyklejone, a jak śmigasz po polnych drogach to w górę i niczym się nie martwisz po prostu rewelacyjna sprawa. Z tymi dużymi kołami to też bym nie szalał za bardzo jak dużo jeździsz po nie utwardzonych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chu...y grill, za mała gleba, za dużo plastików napaćkane wszystkiego ja w fordzie... he he, żartowałem, w tym wydaniu i tym kolorze przepięknym zresztą wszystko wygląda jak trzeba, chciał bym spróbować kiedyś i porównać jak się w takiej wersji jeździ. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej kasie to lepiej było brać ORI podczas konfiguracji wozu :decayed: Ciekawe ile kosztuje ORI podczas zamawiania nóffki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej kasie to lepiej było brać ORI podczas konfiguracji wozu :decayed:

wiem wiem :wallbash:

Ale cóż[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 13:22_________________________________________________

przy takiej kasie to lepiej było brać ORI podczas konfiguracji wozu :decayed:

wiem wiem :wallbash:

Ale cóż

6 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pierdnięcie w mąkę przy cenie ogółu :gwizdanie:

latwo sie mowi jak zaczniesz to skadac do kupy to sie robi calkiem sporo tym bardziej ze ze to co fajne i chcial bys miec nie kosztuje 5 zl , a idzie w tysiace tu 6K tam 5K to 3K i juz 15 nie ma a nikt nie ma bidzetu z gumy.To co najwazniejsze samochod ma , czlyli quattro fajny silniki i fajny srodek.Mysle ze wlasciciel swiadomie konfigurowal auto i jemu odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna mania Panuje obniżania auta. Obniżona Allroad? To się mija z celem... Nie po to się kupuje podwyższone auto aby je obniżać.... Przynajmniej tak podpowiada rozsądek :mysli:

Pewnie gdyby ktoś chciał się tutaj pochwalić Q7 albo discovery to też by się znaleźli tacy co by chcieli obniżać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna mania Panuje obniżania auta. Obniżona Allroad? To się mija z celem... Nie po to się kupuje podwyższone auto aby je obniżać.... Przynajmniej tak podpowiada rozsądek :mysli:

Pewnie gdyby ktoś chciał się tutaj pochwalić Q7 albo discovery to też by się znaleźli tacy co by chcieli obniżać :wallbash:

Kolego, chyba musisz się nauczyć czytać pomiędzy wierszami... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furacz i ten kolor :kox:

A latać ten silnik to dopiero potrafi jeszcze po programie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW HLS - nie utrzyma auta na wysokości jak ma obecnie z możliwością obniżenia na troche for fun.

Ide HLS jest dla aut nisko posadzonych które przy wieździe na krawężnik mogą unieść przód i podjechać.

To jest podniesiene ok. 2cm.

demo car KW:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że powolnymi krokami zbliża się wiosna (chociaż dzisiaj mróz d.... ściska :no:) przyszedł czas na nowy felunek bo ori zostawiam na zimę. Mam parę pomysłów, ale że jak widzę na forum inwencja jest przebogata z chęcią posłucham jakiś sugestii :hi:. Im wiecej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...