Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] B8 Allroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko super :good: ale faktycznie szkoda ze zawias nie regulowany bo to zaj.... sprawa, jak lecisz w trasę to obniżasz i auto jedzie jak przyklejone, a jak śmigasz po polnych drogach to w górę i niczym się nie martwisz po prostu rewelacyjna sprawa. Z tymi dużymi kołami to też bym nie szalał za bardzo jak dużo jeździsz po nie utwardzonych drogach.

Opublikowano

Super auto , szkoda ze ten zawias nie regulowany. Naprawde piekny samochod. Gratuluje zakupu !! i udanej eksploatacji :good:

Opublikowano

Chu...y grill, za mała gleba, za dużo plastików napaćkane wszystkiego ja w fordzie... he he, żartowałem, w tym wydaniu i tym kolorze przepięknym zresztą wszystko wygląda jak trzeba, chciał bym spróbować kiedyś i porównać jak się w takiej wersji jeździ. Pozdro.

Opublikowano

Gratki :good: fajny sprzęt, jakie w dół??? to jest ALLROAD, nie RS :kox: Pozdr.

Opublikowano

ale nie z kabiny i nie w kilka sekund :decayed:

jest taki gwint jak KW HLS :decayed:

Opublikowano

ale nie z kabiny i nie w kilka sekund :decayed:

jest taki gwint jak KW HLS :decayed:

KW HLS 2: 2499 euro, K HLS 4: 3299 euro :decayed:

http://www.kwpolska.pl/img/hls.pdf

Opublikowano
  • Autor

ale nie z kabiny i nie w kilka sekund :decayed:

jest taki gwint jak KW HLS :decayed:

KW HLS 2: 2499 euro, K HLS 4: 3299 euro :decayed:

http://www.kwpolska.pl/img/hls.pdf

ciekawe :mysli: Ma to ktoś już założone?

Opublikowano

przy takiej kasie to lepiej było brać ORI podczas konfiguracji wozu :decayed: Ciekawe ile kosztuje ORI podczas zamawiania nóffki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

przy takiej kasie to lepiej było brać ORI podczas konfiguracji wozu :decayed:

wiem wiem :wallbash:

Ale cóż[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 13:22_________________________________________________

przy takiej kasie to lepiej było brać ORI podczas konfiguracji wozu :decayed:

wiem wiem :wallbash:

Ale cóż

6 tys.

Opublikowano

no to pierdnięcie w mąkę przy cenie ogółu :gwizdanie:

Opublikowano

no to pierdnięcie w mąkę przy cenie ogółu :gwizdanie:

latwo sie mowi jak zaczniesz to skadac do kupy to sie robi calkiem sporo tym bardziej ze ze to co fajne i chcial bys miec nie kosztuje 5 zl , a idzie w tysiace tu 6K tam 5K to 3K i juz 15 nie ma a nikt nie ma bidzetu z gumy.To co najwazniejsze samochod ma , czlyli quattro fajny silniki i fajny srodek.Mysle ze wlasciciel swiadomie konfigurowal auto i jemu odpowiada :)

Opublikowano

Gratuluje pięknej B8 :good:

Możesz napisać jaki to kolor ?

Opublikowano

Jakaś dziwna mania Panuje obniżania auta. Obniżona Allroad? To się mija z celem... Nie po to się kupuje podwyższone auto aby je obniżać.... Przynajmniej tak podpowiada rozsądek :mysli:

Pewnie gdyby ktoś chciał się tutaj pochwalić Q7 albo discovery to też by się znaleźli tacy co by chcieli obniżać :wallbash:

Opublikowano

Jakaś dziwna mania Panuje obniżania auta. Obniżona Allroad? To się mija z celem... Nie po to się kupuje podwyższone auto aby je obniżać.... Przynajmniej tak podpowiada rozsądek :mysli:

Pewnie gdyby ktoś chciał się tutaj pochwalić Q7 albo discovery to też by się znaleźli tacy co by chcieli obniżać :wallbash:

Kolego, chyba musisz się nauczyć czytać pomiędzy wierszami... :polew:

Opublikowano

Komentarz zbędny :slina:.Ten kolor wymiata wszystkie :good:

Opublikowano

Super furacz i ten kolor :kox:

A latać ten silnik to dopiero potrafi jeszcze po programie :naughty:

Opublikowano

KW HLS - nie utrzyma auta na wysokości jak ma obecnie z możliwością obniżenia na troche for fun.

Ide HLS jest dla aut nisko posadzonych które przy wieździe na krawężnik mogą unieść przód i podjechać.

To jest podniesiene ok. 2cm.

demo car KW:

Opublikowano

a jaki jest zakres regulacji w B8 allroad?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako że powolnymi krokami zbliża się wiosna (chociaż dzisiaj mróz d.... ściska :no:) przyszedł czas na nowy felunek bo ori zostawiam na zimę. Mam parę pomysłów, ale że jak widzę na forum inwencja jest przebogata z chęcią posłucham jakiś sugestii :hi:. Im wiecej tym lepiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.